Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Kontrast... to on chciał psa, nie ja :D

 

A poza tym - nie mów tak, po znowu wpadnę w doła, a już jest tak dobrze :/ I nie, nie podejrzewam nikogo o zdradę, o coś innego zupełnie mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa tak jak Ty ostatnio pochlałaś to nikt nie przebije :twisted:

 

JERZY62 nie tylko rozpije się tu i jeszcze stanę się dziką kochanką :twisted::P

 

Kontrast bo zaraz Ci dam ignora :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa ja też się zdołowałam...

 

Świat jest do dupy i ludzie też...nic nie jest proste :why:

 

A nie, mnie nie o to chodzi.

generalnie wisi mi to, jacy są ludzie. To wiele ułatwia, polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie, mnie nie o to chodzi.

generalnie wisi mi to, jacy są ludzie. To wiele ułatwia, polecam ;)

 

No to napisz o co?

 

Gorzej jak Ci ludzie są tacy dla Ciebie...wciąż nie mogę się wyrwać z pewnych schematów i wciąż analizuję wszystko...szukam podobieństw, fałszywości...niecnych zamiarów. Męczy mnie to strasznie we wszystkich widzę potencjalne zagrożenie. Nawet jak mi ktoś próbuje udowodnić, że tak nie jest to myślę, że robi to celowo aby uśpić moją czujność :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie, mnie nie o to chodzi.

generalnie wisi mi to, jacy są ludzie. To wiele ułatwia, polecam ;)

 

No to napisz o co?

 

Gorzej jak Ci ludzie są tacy dla Ciebie...wciąż nie mogę się wyrwać z pewnych schematów i wciąż analizuję wszystko...szukam podobieństw, fałszywości...niecnych zamiarów. Męczy mnie to strasznie we wszystkich widzę potencjalne zagrożenie. Nawet jak mi ktoś próbuje udowodnić, że tak nie jest to myślę, że robi to celowo aby uśpić moją czujność :?

 

Bo tacy jestesmy, szczególnie gdy wyczujemy że ktoś jest słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczy mnie to strasznie we wszystkich widzę potencjalne zagrożenie. Nawet jak mi ktoś próbuje udowodnić, że tak nie jest to myślę, że robi to celowo aby uśpić moją czujność :?

 

Pomyśl, że nie obchodzisz tak serio innych ludzi ;)

Ja to nawet nie oczekuję przysłowiowego kopa w zad od ludzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salir, ale co mi mogą zrobić ludzie? Najwyżej sobie pogadać. Tobie tak samo. Warto się tym przejmować? Nie. A jak ktoś sobie pogada to co się stanie? Nic.

Salir, Tobie jest o tyle łatwiej (chociaż nie mówię, że ogólnie jest Ci łatwo, bo pewnie trudniej Ci "zabić" myśli niż mnie), że w innych ludziach widzisz potencjalne zagrożenie - czyli że to z nimi jest coś nie tak.

Gorzej jest, jeżeli myślisz o samej sobie, że coś z Tobą jest nie tak. O to mniej więcej chodzi (chociaż to jest bardzo, bardzo złożone i ma wiele przejawów i - jak mówiłam - występuje albo cyklicznie, albo ma jakiś punkt zapalny - tutaj wystarczyło jedno zdanie niczego nieświadomego Kontrasta, co zresztą nie jest jego winą), dlatego tutaj "przyszłam" (czyt. zaczęłam pisać), ale jako że kilka rozwrzeszczanych dziewuch zrobiło sobie ubaw, to nie ciągnęłam tematu - znaczy nie pogłębiałam go, bo i tak zaczęłam od rzeczy, która męczyła mnie w stopniu najmniejszym.

Tabletek na to nie ma, bo to nie jest choroba. Nawet lepiej, gdyby była, bo dałoby się wyleczyć, a tak to się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa bo ja zaraz tam wpadnę i wybiję Ci z głowy takie myślenie. Jesteś wporzo więc nie wbijaj sobie pierdół pod kopułę.

 

Taaa.... tylko że mnie nie chodzi tak w ogólności :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×