Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to będzie tylko taka z abcd.... :twisted:

 

Do nauk penalnych zalicza się:

 

a) prawo karne procesowe

b) procesualistyka

c) administratywistyka

d) szczeniaczek

 

Wybieram szczeniaczka :D

 

Mój mąż to geniusz zła - jak im dosra test na egzaminie, to ja się czasem sama zastanawiam, co zaznaczyć i czy coś jeszcze (bo to wielokrotny wybór) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ostatnio stwierdziłam, że ci nasi studenci nie przechodzą "kryzysu karnisty", który przechodzi zwykle każdy młody adept prawa, zanim jeszcze się zacznie specjalizować. U nas nie, chodzą tak - wybaczcie słownictwo - zesrani egzaminem, że tego nie ma. I to niezależnie od tego, czy to materialne, procesowe, wykonawcze, skarbowe, gospodarcze - a przecież każdy przedmiot prowadzi kto inny. Chyba tylko kryminalistyka i wykroczenia nie cieszą się złą sławą.

Ale z drugiej strony oni nie myślą. I to jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uciekam, bo panowie jak widać skończyli chlać (i są, DO CHOLERY JASNEJ, całkiem na chodzie, nie można ich uznać za pijanych, pijanego męża nigdy nie widziałam, a to ja zawsze piję najmniej!!!) i zaraz będzie, że znowu po nocach się gapię w laptopa/telefon/tablet.

Chociaż przecież jeszcze sobie kalendarz uzupełniam, prezentację kończę, ale tego też nie wolno :evil:

Paaaa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff, jechałem po cole na stacje i minąłem się z policją, nie zatrzymali mnie, ufff.

pytaliście się mnie jaką muzykę lubię, a np. taką:

[videoyoutube=vSkb0kDacjs][/videoyoutube]

 

:yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jest 6 użytkowników w tym dziale ale nie wiem kto, wiem tylko - bo specjalnie zwracałem uwagę :twisted: -

ze jak iiwaa się kłóci z kimś czy to ze mną czy to z kimś tam, to tych użytkowników na dole strony nagle wyświetla rekordowe ilości :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa wytyki z ameryki, od jutra (czyli od dzisiaj) na spamowej wyspie piszesz, pytasz z kim to uzgodniłem?

z moderacją, z artemizją, naleśnikiem (najlepszy moderator ever!!!) z innymi też...

 

nie ma gadania, jutro na wyspie godzisz się ze swoimi adwersarzami :105:

oni są skłonni wybaczyć ci twój życiowy wygryw, ty jesteś skłonna udawać, że się mimo wszystko nie cieszysz i jesteś smutna...

i muzyka gra, najważniejsze, że jest kompromis :yeah::yeah::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie ma salirki, pewno poszła spać, wgl mówię to i to bez żadnej ściemy jestem fanem tej pani :105:

 

Wstalam...ide do pracy :D

 

Bez zadnej sciemy prawie Ci uwierzylam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka,

 

nie ale na serio, załóżmy, że stoje ja i ty i są lata czterdzieste...

hitlerowiec celuje z gana raz na ciebie raz na mnie i pyta, jednego oszczędze jednego zastrzele, którego???

i co myslisz, że bym zrobił w takim momencie??!!

 

no jak to co - strzel we mnie ale zgodnie z danym słowem tej pani oszczędź...

 

tak by było!!! :] :] :]

 

masz lipke troche, że tak wcześnie do pracy...

ja to dopiero na popołudnie idę :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan,

 

ano nie śpię, a wiesz czemu? bo uwolniłem się z natręctw, pierwszy taki dzień od nie pamietam kiedy i wyzwolona energia zrobiła tak, że aż mnie rozyebało...

polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieloraki tak na serio to ja mysle, ze historia z hitlerowcem mialaby inne zakonczenie :P

 

Po Twoich slowach...krzyczalabym...NIE to moj FAN..zastrzelcie mnie :comone::comone::comone:

w efekcie zastrzelilby nas oboje :-| Koniec historii :roll:

 

Fajne te Twoje koty...a jak sie wabia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony oni nie myślą. I to jest problem.

 

Gdzie nie ma myślenia tam nie ma kryzysu. Proste :mrgreen: .

 

Kryzys to ma moj malzonek po sprawdzaniu tego... No i ja dzisiaj :D

 

Jestem ciekawa, czy moge kolo 12 jechac na zakupy. W sensie - prowadzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa wytyki z ameryki, od jutra (czyli od dzisiaj) na spamowej wyspie piszesz, pytasz z kim to uzgodniłem?

z moderacją, z artemizją, naleśnikiem (najlepszy moderator ever!!!) z innymi też...

 

nie ma gadania, jutro na wyspie godzisz się ze swoimi adwersarzami :105:

oni są skłonni wybaczyć ci twój życiowy wygryw, ty jesteś skłonna udawać, że się mimo wszystko nie cieszysz i jesteś smutna...

i muzyka gra, najważniejsze, że jest kompromis :yeah::yeah::yeah:

 

:lol: :lol: :lol:

No chyba nie.

Poza tym - mam meza i nie mam czasu. I chce miec glowe na swoim miejscu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Ḍryāgan,

 

ano nie śpię, a wiesz czemu? bo uwolniłem się z natręctw, pierwszy taki dzień od nie pamietam kiedy i wyzwolona energia zrobiła tak, że aż mnie rozyebało...

polecam.

A u mnie dobry humor i głupawka spowodowały nasilenie.

Nie polecam :-|

 

w efekcie zastrzelilby nas oboje

salirka, Ty chyba lubisz smutne zakończenia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja numero uno (raczej nierealna): fotograf. Mimo że to moja pasja, to realnie patrząc zarabianie na tym w dzisiejszych czasach graniczy z cudem. Toteż focić zamierzam tylko hobbystycznie.

 

Mój kolega najpierw brał jakieś mało kojarzone modeliny na TFP, potem wziął się za alternatywne dziołchy (nawet ja mu pozowałam jako leśna szamanica ;D) i organizację plenerów dla kursantów i zarabia. Może nie kokosy, ale do 1-go mu styka ;)

Niestety nie chwyta mu nic innego poza jakimiś feszynami, edytorialami itp, a wolałby coś ambitniejszego, no ale... żyć z czegoś trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieloraki, resekcja wierzchołka korzenia zęba. Z zielskiem raczej nie będę eksperymentował przed zabiegiem, bo jeszcze na gastro chirurgowi palce poobgryzam.

 

Mialam robione to samo na dwoch zebach naraz...robili dokumentacje i pstrykali mi fotki podczas zabiegu. Pozniej chcieli mi pokazac ale nie chcialam patrzec. Najgorsze jest to, ze bylam znieczulona miejscowo i wszystko slyszalam co robia...brrr. Chodzisz pozniej kilka dni z nitkami w gebie :smile:

Napisz jak sie czujesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×