Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam film "Gra o tron" się podoba. Oglądałem. I oglądać będę. Film "Wiedźmin" natomiast to totalne dno.

 

Co do tego też nie mam zdania - nie widziałam.

Wiem tylko, że bardzo dużo osób emocjonuje się "Grą o tron" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej: współczesna fantastyka.

Mnie nawet Dukaj nie zraził puki co do siebie.

Sapkowskiego całkiem lubię (choć nie jestem fanką).

 

 

 

Gra o tron, Khal Drogo był ciacho w serialu, szkoda, że tak szybko spada z konia :D I "księżycu mojego życia" rozbraja mnie zawsze ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anka szklanka, nie oglądałem. Teraz się przymierzam do obejrzenia "Westworld", ale na razie nie miałem czasu.

Nawet o tym nie słyszałam, ale dla rozluźnienia od gniotących mózg filmów chyba zacznę oglądać. Jest Hopkins, może być ok.

Ale nie lubię Wood (nie lubię oglądać kobiet, które mi się nie podobają :D).

No ale widzę orgię na zwiastunie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z czego ten egzamin? ;)

 

Z ochrony konkurencji na rynku UE.

Żebym ja coś o tym wiedziała... :D Mogę jej zapewnić tylko wsparcie duchowe :D

 

Ale mi filmik wysłała :D

 

(tak się dziecko uczy...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, jak tam z motywacją do działania? Trzeba Cię powkurzać, czy dziś lajtowo?

 

Dziś miałam sporo roboty, więc super. Lubię takie dni, zaraz wracam znowu - na chwilę usiadłam, żeby zjeść, bo od rana nie jadłam nic. Ale najlepszy dzień to taki, po którym się człowiek czuje pozytywnie wykończony ;)

Wczoraj wyszła przynajmniej jakaś rozmowa o książkach i filmach. Zawsze coś. Kupiłam młodej serię "Cienia wiatru" Zafona.

Szczerze - nie mogłam patrzeć już na te "co tam kiełbaski", brak tematu i tylko witanie i słodzenie. itp. Już wolę wkurzanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawa podziałała i mąż mi walnął kazanie:

"prowadzisz nieregularny i nader niezdrowy tryb życia, nic dziwnego, że jesteś zmęczona i nie możesz się skupić na pisaniu"

(odezwał się ten, co żyje zdrowiej....)

Dawaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, a jakoś mam spadek mocy również

ja mam zawsze między 17-18 albo 18-19.

Ale przypływ o 1 w nocy.

jak to mówi mój lekarz, szyszynka mi wariuje - bo ją na własne życzenie rozregulowałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, u mnie spadek mocy wynika aktualnie ze spadku nastroju.Walczę, żeby nie popaść w depresję a jestem na skraju przepaści. Chciałbym tego dokonać bez farmakologii, ale nie wiem czy się uda. Na walkę z objawami tracę wszelkie siły, mam nawet problem żeby się skoncentrować na czytaniu czegokolwiek. Chodzę do pracy, żeby w ogóle wyjść z domu, ale pracuje mi się źle z powodu, który podałem wyżej. No ale to tak tytułem wyjaśnienia, że nie mam tak zawsze

 

Nie daj się tej francy! Myślę, że lepiej wziąć leki niż się męczyć. Wyeksploatujesz się i będziesz denerwował, że zaraz będzie gorzej. Ściskam kciuki.

 

Jak mam spadek to odpuszczam sobie rzeczy, na których nie mogę się skupić bo to tylko generuje wkurzenie i poczucie beznadziejności, że tak prostych rzeczy się nie "ogarnia". Zrób sobie parę dni odmóżdżania, czasem wychodzi na dobre.

 

 

 

 

Paczta - nas by pewnie za coś takiego zawinęli w kaftan ;)

 

[videoyoutube=Kkz2K1OxnBE&feature=youtu.be][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×