Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

a myślałem, że dzikie to bym się zapytał o rady.

bo ja dzikiego dokarmiam i mam wątpliwości, bo moze jest zasada, ze dzikich zwierząt się nie dokarmia.

ty a niby dziki a podbiega do mnie i chce być głaskany :)

a co sąsiedzi im jeść nie dają? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieloraki, dają, ale one chcą więcej :D Zresztą dostają od nas zazwyczaj resztki, które i tak by poszły do śmieci.

 

Z takim dzikim to nie wiem. Ostatnio był jakiś w okolicy, ale uciekał. Takiej zasady to chyba nie ma, chyba raczej na odwrót, że dokarmiać należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieloraki, moja rzadko kicha. Za to ja dzisiaj kicham. I śnieg u mnie padał, wygląda to tak jakby ktoś posypał trawę cukrem pudrem.

 

Właśnie się dowiedziałam, że w Warszawie jest ok. 30 tysięcy bezdomnych kotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, weekend juz sie skonczyl. zyjesz przeszloscia. bierz przyklad ze mnie ja sie ciesze z powodu srody ktora nastapi :)))

 

Michellea, gronkiewicz jako prezydent dopuscila do tej sytuacji i wgl do wiezienia z nią! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea, moj tez rzadko. przeziebil sie po prostu :/

 

30 000. sporo. nalezy je wylapac.

 

Nie należy. Takie koty mają status zwierząt wolno żyjących.

 

 

no a niektorzy milosnicy zwierzat twierdza ze nie nalezy szerzyc bezdomnosci. i koty powinny byc wysterylizowane to w koncu jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kogo się skończył, dla tego się skończył. Ja dopiero wróciłam.

 

Taaa, jasne, pisland byłby lepszy.

 

Sterylizacja a wyłapywanie i zamykanie w schroniskach to dwie różne kwestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, nie wiem czy lepszy mowa o gronkiewicz. powinna trafic do aresztu na czas sledztwa bo ma wszelkie mozliwosci aby mataczyc.

 

ja nie mowie o zamykaniu w schroniskach tylko o usypianiu. sterylizacja ma jedno jasne zalozenie: lepiej by kot nie istnial niz byl bezdomny. wiec to to samo co usypianie bezdomnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterylizacja jest narzędziem regulacji płodności zwierząt, a nie zabijania już istniejących. Coś jak u ludzi wazektomia albo nawet i antykoncepcja.

 

Aaaa, rozumiem, że Ty dobrze znasz przesłanki stosowania środków zapobiegawczych. To jakie w ogóle mamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oesu, znowu się zaczyna.

 

Nie, Michelleo, ino nie lubię cwaniaczków, co myślą, że wszystkie rozumy pozjadali, bo piszą pierdoły na internetowym forum, na którym do tej pory nikt nie widział ich błędów i niewiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea, rozumiem. no jest to jakis argument.

 

iiwaa, ty mnie tu nie odpytuj, tylko odnies sie do tego co napisalem.

czy nie ma wszelkich mozliwosci aby mataczyć? jako prezydent z układami? no bez jaj...

 

jak chłopaczka z paroma woreczkami trawki policja złapie i nie chce taki sie przyznać czy coś to od razu byś go do aresztu, uzasadniając, że może mataczyć.

 

a tutaj już inne podejście, no ale taaak sprawa jasna, gronkowiec nosi białe rękawiczki to już inną miarkę stosujemy ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, tak? I to jest powód do kolejnej gównoburzy?

 

Tak a propos, jak już się do mnie zwróciłaś, to nie sądzisz, że przyzwoicie byłoby mnie przeprosić za ostatnią akcję z wmawianiem mi indoktrynacji, rzekomego skoncentrowania mojej nerwicy wokół grzechu i zniekształcaniem historyjki o tańcu? Chociaż oczywiście nie spodziewam się tego.

 

wieloraki, :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×