Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

iiwaa, o kurna, jeszcze lepiej... A więc wolisz kobiety-pasztety. Ja /cenzura/... Jakie rewelki tu wychodzą przy piątku

 

Widzisz, ja się dowiaduję o sobie rzeczy niestworzonych, to i Wy się czegoś niestworzonego dowiecie... tak naprawdę jestem mężczyzną, który stopniowo zmienia płeć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o a ja sie zastanawialem czemu iiwaa nie zareagowala atakiem na moje dzisiejsze wpisy i juz wieeeem :mrgreen:

odpowiedz znajduje sie w koszu - pod noz poszedl ktos inny i krwawa lady jest juz nasycona. pytanie kto bedzie nastepny pozostaje otwarte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwawa Lady?

Podoba mi sie :105:

 

W tej chwili mi wszystko jedno - wylezalam sie w wannie, teraz leze na poduszkach... Moze mi bomba w dom pierdyknac, a i tak mnie nie ruszy, za dobrze mi 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o tym dziwnym babolu, ktory ma ukladac podstawe programowa dla szkol do przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie?

Ma dobrego dealera, moglaby polecic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba wypiłam za dużo wina :D Taki mi humor dopisuje, że łoooooooooooo :D

A jutro muszę wstać przed 6 bo jadę do męża :D Nie opłaca się kłaść chyba.

Ej, jak sie nie oplaca. 3 godziny to calkiem sporo :D

My wybywamy w niedziele z rana, tez o jakiejs nieludzkiej porze.

Wino tez dzis pilam, ale tylko pol kieliszka :D film ogladamy i tak walcze ze snem, ze juz nie wiem co sie tam dzieje na ekranie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne,ja tylko po zawodówce.Psychicznie chory,czytam po 4 książki w miesiącu.

ty jestes chory psychicznie ,wiec jestes niestandardowy , nie mozna do ciebie szablonow przykładac odstajesz

 

Najgorsze sa w pelni zdrowe pustaki. Ponoc jakas na zasniezony Kasprowy w szpilach i mini poszla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Notabene niektórzy maja bardzo obrazowe avatary, ukazujące jak się im mózg skurczył (albo powyginał) w porównaniu z resztą ciała.

Kiedyś byłby to obciach. Dziś, po dobrej zmianie afirmującej brak elementarnej logiki rozumowania, jest nobilitacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, smiem stwierdzic ,ze avatar to raczej zart i znaczy raczej duze nic a pójscie w góry w szpilach i mini to moze zawazyc na zyciu ,tak samo jak pójscie w góry podczas bardzo złej pogody z przekonaniem ,ze jestem taki dobry i dam rade albo wspinanie sie jak wiadomo ,ze pogoda moze sie pogorszyc, ale zdazymy, cóz czasem mozna nie zdarzyc jak na styk sie cos robi, bo zdązymy w okno pogodowe, tak samo jak pan leciał na styk prawdopodobnie benzyny samolotem ostatnio i zawsze sie udawało a raz sie nie udało i spadł, ot i taka róznica, inteligencje ocenia sie raczej po tym drugim a nie po awatarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne,ja tylko po zawodówce.Psychicznie chory,czytam po 4 książki w miesiącu.

ty jestes chory psychicznie ,wiec jestes niestandardowy , nie mozna do ciebie szablonow przykładac odstajesz

Dokładnie tak :D

To dziwne,ja tylko po zawodówce.Psychicznie chory,czytam po 4 książki w miesiącu.

ty jestes chory psychicznie ,wiec jestes niestandardowy , nie mozna do ciebie szablonow przykładac odstajesz

 

Najgorsze sa w pelni zdrowe pustaki. Ponoc jakas na zasniezony Kasprowy w szpilach i mini poszla :D

 

Szpilki :?: odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa,

ona to po prostu zwyczajnie głupia była czyli standardowy w sensie dosłownym brak inteligencji zwyczajny , mi sie na Szczelińcu kiedys takie zjawisko trafiło, małzeństwo dwojga takich ,ze strach po prostu tylko fakt w maju

 

W Karpaczu widzialam cizie w japonkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×