Skocz do zawartości
Nerwica.com

Schizofrenia,a zjawisko targeted individual, kontroli umysłu


Siddhi

Rekomendowane odpowiedzi

Z dwóch źródeł Ci znalazłem o urojeniach, wiki i psychologia net :)

 

Urojenia oddziaływania (owładnięcia, wpływu) - polegające na przekonaniu chorego, że na niektóre jego zachowania czy przeżycia wpływają inni ludzie czy nawet całe instytucje oddziaływując środkami technicznymi (promienie, fale, lasery, prądy, itp.), środkami psychologicznymi czy ponadnaturalnymi (np. magicznymi, duchowymi, hipnozą, telepatią, itp.), w tym nasyłanie i wykradanie myśli, kierowanie czynnościami i ruchami chorego; czasami choremu wydaje się, że to on posiada zdolność wpływania na innych ludzi;

http://www.psychologia.net.pl/slownik.php?level=60

 

Urojenia oddziaływania (wpływu) – przekonanie, że myśli i zachowanie danej osoby są kontrolowane z zewnątrz (np. za pomocą hipnozy, telepatii, zaawansowanych technicznie przedmiotów); (zbliżone do tego typu są urojenia owładnięcia – przekonanie, że chory został owładnięty przez jakąś siłę, która kieruje jego myślami, zachowaniami itp.)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Urojenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Liber8

Stary, do czego Ty mnie odsyłasz, siedzę w psychologi od ponad 10 lat. Zdaję sobie sprawę, że istnieje coś takiego.

 

@cozicozicozi

Dlaczego zakładasz, że mam się stać kiedykolwiek niebezpieczny i agresywny? Jestem taki sam jak zawsze, tylko przekazuje wam informacje na niewygodny temat.

Przeczytaj sobie od początku reakcje na moje komentarze w tym temacie, to są ciągłe ataki, lub wysyłanie mnie do doktora ;-)

 

Tu nie było żadnej dyskusji ani wymiany zdań (mind control, tsiiii)

Temat sam w sobie jest bardzo interesujący, ale tu nikogo nie ma, kto chciałby ze mną porozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cozicozicozi

Oczywiście, że zakładam, że mogę mieć urojenia (właściwie to na początku tak zakładałem, długi czas), oczywiście, oczywiście, oczywiście....

a teraz porozmawiajmy o teorii, że na wszstkich z nas zrzucono opady chemtrail i zamieniono w półroboty, że nasze mózgi podłączone są do globalnej sieci.

 

Ja w tym komentarzu piszę w sposób żartobliwy, ale jeszcze raz:

poczytajcie, posłuchajcie o synthetic biology, remote neuro manipulation, synthetic telepathy, nanofibre mind control

 

Przykro mi, że coś takiego się dzieje, ale się dzieje. Fakt, że nikt nie chce się sprawie nawet przyjrzeć mówi sam za siebie. Gdyby ktoś mnie przedstawił taką teorię ja bym był co najmniej zaintrygowany, zacząłbym szukać.

 

Poczytajcie (może już wklejałem): http://dataasylum.com/

W wolnym czasie (jeśli dożyję, tsssi) przetłumaczę stronę na polski. To nie jest twarda nauka, tylko bardziej strona popularnonaukowa, materiał przystępny dla każdego, jeśli ktoś z was po przeczytaniu zacznie mieć dreszcze, lub zacznie się moczyć w nocy niech się do mnie odezwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.newscientist.com/article/dn13449-nerve-tapping-neckband-used-in-telepathic-chat/

Artykuł (to jest wiedza oficjalna dostępna ogółowi, Wiedza niedostępna ogółowi wyprzedza oficjalną o wiele lat). Przykład sposobu na telepatię. Mam lepsze materiały, ale musze je przejrzeć pod względem wiarygodności.

 

Prawie trzy dychy na karku a nakręcony jesteś na te bzdury jak małolat poszukujący unikalnej wiedzy ukrytej dla ogółu.
Nie, nie rozumiesz. Ja was chcę ostrzec przed zagrożeniem i uświadomić o problemie. I będę to robił, ale bardziej profesjonalnie niż teraz. Będę tłumaczył porządne materiały z języka anigielskiego.

I muszę nagrać jakąś inną wypowiedź, bardziej przemyślaną.

 

Na początek proponuje tematykę mikrofalowego promieniowania tła w ujęciu kosmicznym a nie jakieś bzdety o kontrolowaniu umysłu przez ponadnarodowe tajne służby.
Wszyscy ludzie poddani mind control mają zakodowane z automatu żeby zachowywać się agresywnie/wyśmiewać/bagatelizować ten temat i atakować osoby, które o tym mówią.

Dlaczego bzdety? Nie rozumiem tego nastawienia.

 

Przede wszystkim ja nigdy nie chciałem na tą tematykę natrafić, to uderzyło mnie znienacka. Książkę Kępińskiego znam.

 

Uważam, że ta technologia nieznana ogółowi jest niebezpieczna dla naszej wolności, dlatego warto i trzeba uświadamiać. Właśnie podpisałem petycję, która ma zostać wysłana do ONZ. Ten problem nadal jest nieznany, poza tym wszyscy znajdują się pod wpływem tej technologi. Trzeba wyjaśniać, edukować, nagłaśniać.

 

Dopiero zaczynam, zacząłem ŹLE, NIEWŁAŚCIWIE. Dziwi mnie tylko czemu nagle wszyscy dookoła zaczęli nakłaniać mnie do wizyty u psychiatry. Całkowicie zamknięte umysły. Mamy wolność słowa, mam prawo do mówienia na ten temat. Człowiek, który wypowiada się w podobnym temacie nie musi być chory/niebezpieczny/nienormalny.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam coś dobrego:

http://nanobrainimplant.com/

 

Dużo oficjalnej wiedzy, zaznaczam, oficjalnej. Między innymi nano włóka i inteligentny pył i wiele informacji o kontrolowaniu umysłów technologicznie. Ja twierdzę tylko, że to co tam opisano działa już teraz na skalę masową w naszych organizmach.

Problem w tym, że właśnie z tego powodu ludzie mają blokadę na tą wiedzę.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bzdety? Nie rozumiem tego nastawienia.

Dlatego, że informacje na tych stronach to totalne bzdury..

Download your brain to a supercomputer, Brain downloads ‘possible by 2050’

“If you’re rich enough then by 2050 it’s feasible. If you’re poor you’ll probably have to wait until 2075 or 2080 when it’s routine,” he said.

Najgorszy sort wiedzy w internecie :pirate:

 

Nie ma najmniejszego sensu pisanie tutaj czegokolwiek, pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam ci racje bo do samego tematu podchodze dosc sceptycznie ale tak samo sceptycznie podchodze do wrzucania cie do 1 worka ze schizofrenikami bo rownie dobrze to samo moglibysmy uczynic z kazdym kto jest podatny na teorie spiskowe a takich ludzi od groma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, elo, akurat Ty tu weszłaś i wypowiedziałaś się... nvm. To i tak bez znaczenia

 

Póki co, kończę pisać w tym wątku, zjawię się z lepszym materiałem, czymś co was obudzi, uświadomi, że to dotyczy wszystkich, również was. Będzie technicznie, punkt po punkcie.

Za jakiś czas.

 

Dlatego, że informacje na tych stronach to totalne bzdury..
Zapytałem dlaczego to co przedstawiłem to bzdury. Odpowiedziałeś, że dlatego, że to totalne bzdury. Chyba nie potrzeba tutaj komentarza. Widzisz to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam ci racje bo do samego tematu podchodze dosc sceptycznie ale tak samo sceptycznie podchodze do wrzucania cie do 1 worka ze schizofrenikami bo rownie dobrze to samo moglibysmy uczynic z kazdym kto jest podatny na teorie spiskowe a takich ludzi od groma

Otóż to. Wystarczy mieć silną nerwicę lękową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proofs or it didn't happen

 

www.rense.com/synthetictelepathy.pdf

www.aquarius-technologies.de/download/T ... trails.pdf

http://www.mindhasnofirewall.com/

http://www.synthetictelepathy.net/

http://www.wakingtimes.com/2014/04/28/body-infested-nano-fibers/

 

---

filmy

 

https://www.youtube.com/watch?v=ua7TMncpvFo

 

Także podsumowując to co napisałem na pierwszej stronie. Ludzie nie są już ludźmi, steruje nami w pewnym dużym zakresie AI (z tego choćby powodu w tym temacie wypowiedziało się na krzyż tylko kilka tych samych osób), nasze myśli nie są już nasz, mogą być 24h na dobę inwigilowane, umysły mogą być sterowane. Ludzie zatracają samych siebie, nie są już sobą do końca. Zapoznajcie się z całym materiałem, który przedstawiłem, tu jest praktycznie wszystko, mam więcej, ale musiałbym poświęcić czas żeby to przejrzeć i posortować.

 

Zdaję sobie sprawę z faktu, że to, że tu piszę nie ma absolutnie żadnego znaczenia, bo nie sądzę żeby dało sie kogokolwiek uświadomić. Na wiele osób mind control działa za mocno. Reszta do tego tematu nie dorasta.

 

Na koniec dodam tylko tyle, bo chyba nie nie ma sensu nic więcej dodawać: :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy sterowani, to czemu wszyscy nie jesteśmy tacy sami? I na czym ta kontrola ma polegać, do czego prowadzić? A pisanie petycji do ONZ nic Ci nie da, skoro to NATO rozpyla te rzeczy.

Nie wiem czy autor wątku ma schizofrenię, ale po tym, co przeczytałam, zaczynam rozumieć dlaczego niektórzy ludzie nabierają się na reklamy w TV :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy sterowani, to czemu wszyscy nie jesteśmy tacy sami?
Skąd w ogóle taki pomysł, że mamy być tacy sami, to zaawansowana technologią, przezroczysta dla sterowanego, tylko niektórzy kiedy dzieje się z nimi coś totalnie dziwnego mogą zauważyć, że to nie oni. Kiedy jeszcze nie zdawałem sobie sprawy, że sam jestem w ten sposób prześladowany miałem kilka akcji, które były kompletnie nie z mojej bajki, zastanawiałem sie wtedy, jakim cudem i z jakiego powodu tak sie dzisiaj czuję, ale ok, przeczekiwałem te stany. Inni tego nie zauważają i płyną z nurtem.

 

I na czym ta kontrola ma polegać, do czego prowadzić?
Do całego mnóstwa różnych celów, jednych ludzi sie niszczy, inni mają dokonywać takich, a nie innych wyborów. Inni w ogóle sie zmieniają, bawią sie nimi zdalnie.

 

A pisanie petycji do ONZ nic Ci nie da, skoro to NATO rozpyla te rzeczy.
Nie ma żadnego, ale mimo to coś w tym temacie musi się zacząć dziać. Osobiście uważam, że na to wszystko jest zbyt późno, ale cóż.

 

Twój kotek w awatarze mówi wszystko. W tekście wklejonym w pierwszym poście wspominałem o co chodzi z kotami w awatarach.

 

Nie wiem czy autor wątku ma schizofrenię, ale po tym, co przeczytałam, zaczynam rozumieć dlaczego niektórzy ludzie nabierają się na reklamy w TV :lol:
W przed ostatnim poście podałem linki do materiałów technicznych pisanych przez doktorów, osoby wykształcone, dowody tego o czym piszę, badania. To wszystko.

 

To co tu i na kilku innych forach robię to idiotyzm, problem jest zbyt duży, ale cóż, powiedziałem jak jest. I tak nikt tego nie zauważy i nie przeanalizuje.

 

btw. Myślcie co chcecie, niech będzie, że mam schizę, może to i lepiej, że tak jest, świadomość tego ponurego faktu nie jest przyjemna.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd w ogóle taki pomysł, że mamy być tacy sami, to zaawansowana technologią, przezroczysta dla sterowanego, tylko niektórzy kiedy dzieje się z nimi coś totalnie dziwnego mogą zauważyć, że to nie oni. Kiedy jeszcze nie zdawałem sobie sprawy, że sam jestem w ten sposób prześladowany miałem kilka akcji, które były kompletnie nie z mojej bajki, zastanawiałem sie wtedy, jakim cudem i z jakiego powodu tak sie dzisiaj czuję, ale ok, przeczekiwałem te stany. Inni tego nie zauważają i płyną z nurtem.

A nie przyszło Ci do głowy, że ludzie tak po prostu mają, że czasem robią coś "nie ze swojej bajki"? Tym bardziej, że to zdarzało się już wieki przed tą rzekomą technologią?

 

Do całego mnóstwa różnych celów, jednych ludzi sie niszczy, inni mają dokonywać takich, a nie innych wyborów. Inni w ogóle sie zmieniają, bawią sie nimi zdalnie.

No ale jaki jest ogólny cel tego? Stworzenie jakiegoś nowego społeczeństwa? Kontrola nad światem? Coś jak illuminati?

 

Twój kotek w awatarze mówi wszystko. W tekście wklejonym w pierwszym poście wspominałem o co chodzi z kotami w awatarach.

W którym? Bo jakoś czytam i nie widzę. Swoją drogą ciekawe, co to znaczy. Może, że jestem czarownicą, bo kotek jest czarny? Albo przynoszę pecha? :lol:

 

W przed ostatnim poście podałem linki do materiałów technicznych pisanych przez doktorów, osoby wykształcone, dowody tego o czym piszę, badania.

To, że ktoś ma tytuł naukowy nie oznacza, że nie może gadać bzdur. Wystarczy zostać studentem i się o tym przekonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jaki jest ogólny cel tego? Stworzenie jakiegoś nowego społeczeństwa? Kontrola nad światem? Coś jak illuminati?
Wolność, miłość i braterstwo...
To, że ktoś ma tytuł naukowy nie oznacza, że nie może gadać bzdur. Wystarczy zostać studentem i się o tym przekonać.
Przejrzyj od deski do deski materiały jakie przedstawiłem w tym temacie. W tym opracowania naukowe dot. chemtrails/contrails. Uwierz mi, mikroskopy sie nie mylą. Dwa, tytuł naukowy z kierunku humanistycznego, a technicznego to dwa, różne światy.
Miałeś kilka akcji, które były nie z twojej bajki. Możesz coś więcej powiedzieć na ten temat? Jakieś przykłady takich akcji?
Miałem, miałem (choć jestem miłym, zrównoważonym i grzecznym stworzeniem), postanowiłem, że nie będe wdawał się w dyskusje, bo to mi zajmuje zbyt dużo czasu, jeżeli rzeczywiście temat Ciebie zaintrygował przeczytaj to co podałem w pierwszym temacie i przeczytaj materiały, które tu powklejałem, zastanów się czy to możliwe, ja teraz muszę przez jakiś czas popracować(bo za miesiąc umrę z głodu), a póżniej:

 

Wklejka z innego forum:

Zajmę sie publicystyką, miałem wziąć udział w pewnej audycji radiowej, to za jakiś czas - wypadałoby, być może zdecyduję się na występ w jednej z telewizji internetowych zajmujących się tematem. Chciałbym jeszcze wykonać stronę internetową, na której to wszystko co mam do opisania opiszę, i to wszystko co mam do przedstawienia w temacie przedstawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolność, miłość i braterstwo...

To fajnie. Może to mind control nie jest takie złe? Nowa rewolucja francuska :lol:

 

Najbardziej mi zależy na odpowiedzi, co jest nie tak z kotem w awatarze? Uświadom mnie, otwórz mi oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie. Może to mind control nie jest takie złe? Nowa rewolucja francuska :lol:
No właśnie nie... :/

https://stopzet.wordpress.com/

https://web.facebook.com/stopzet/

Wypowiedź przewodniczącej StopZET:

[videoyoutube=L-YlN0mBjfk][/videoyoutube]

 

Najbardziej mi zależy na odpowiedzi, co jest nie tak z kotem w awatarze? Uświadom mnie, otwórz mi oczy.

Zrobiłem dość dużo zeby otworzyć wam oczy. Przeczytaj co napisałem w pdf'ach.

 

Link do tematu na innym forum, tam to się rozwinęło trochę bardziej:

https://libertarianizm.net/forums/historie-z-d-wziete.47/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie... :/

No wiem, rewolucja nie była taka fajna, jakby niektórzy chcieli.

 

Zrobiłem dość dużo zeby otworzyć wam oczy. Przeczytaj co napisałem w pdf'ach.

Poczytałam. Kotki mają wyjebane na innych? To dość stereotypowy pogląd. Z resztą osoba, która ma nerwicę natręctw dotyczącą możliwości obrażenia innych raczej nie ma wyjebane na innych. Swoją drogą zgadzam się, że społeczeństwo jest naiwne. Ale chyba Ty też się z tym zgadzasz, w końcu nikt nie chce przyjąć do wiadomości Twojej teorii?

Schizofrenia jest dla Ciebie objawem mind control? Bo tak wnioskuję z Twoich wypowiedzi.

Jesteś trochę jak Freud, co byśmy nie powiedzieli, potwierdzamy Twoją teorię. Jak się zgodzimy - masz rację. Jak nie - też masz rację, bo zaprzeczamy przez mind control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koty są nieważne, koty to tylko symbol.

 

@Michellea

Wy po prostu nawet nie przeglądacie materiałów, które wam przedstawiam. Obejrzyj chociaż ostatnie dwa filmy... bo mnie już się nie chce...

Głosy w mojej główce od kilku dni, odkąd próbuję cokolwiek wskurać w temacie uświadamiania i otwierania oczu mówią mi, że "ryją cały czas ze mnie, bo ich (czyli was) i tak już tu nie ma, i tak niczego co im pokazujesz nie widzą".

 

Poza tym, że w tym jakże ciekawym temacie wypowiedziało się zaledwie kilka osób, jakby został pominięty przez całą resztę użytkowników...

Najśmieszniejsze jest to, że ja już wam dałem dowody naukowe na to, że to co mówię to fakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dla innych nie jest ciekawy? Z resztą w innych tematach też często nie ma spektakularnego odzewu.

Przeczytałam pdfy poza ostatnim (nie w całości). Zaczęłam oglądać ostatni filmik, ale jak ktoś zaczyna gadać o bytach astralnych, to serio, ale się odechciewa.

Spadam stąd, bo wraca mi natręctwo związane ze schizofrenią, teraz znowu będę się trząść, że zacznę słyszeć głosy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam oglądać ostatni filmik, ale jak ktoś zaczyna gadać o bytach astralnych, to serio, ale się odechciewa.
Mnie też. Oni po prostu tłumaczą to sobie jak potrafią.
Spadam stąd, bo wraca mi natręctwo związane ze schizofrenią, teraz znowu będę się trząść, że zacznę słyszeć głosy
Właściwie masz rację... Poza tym wiem, że i tak nie mogę osiągnąć nic. Na 6 forach, na których sie udzielałem nie było nikogo kto wziąłby to co mówię jako pewną ewentualność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×