Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

TruchłoBoga czytałeś mój wcześniejszy post ze statystykami, zweryfikowałeś je z manifestem tego typa z filmu? Jak widzisz te liczby? Rozumiem, że 100 tys uchodźców ci nie przeszkadza a 1 mln, 10 mln? Nie dostrzegasz zagrożeń, o których wspomniałem, i o których wszyscy na około trąbią. Naprawdę mnie to ciekawi, bo nie rozumiem jak można być tak ograniczonym jeśli chodzi o obserwacje rzeczywistości - i nie piszę tego złośliwie, nie zrozum mnie źle. Po prostu dla mnie fakty są jednoznaczne i chciałbym poznać twoje argumenty może mnie po części przekonają, bo dotychczas napisałeś tylko, że jesteśmy paranoikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mówię o tobie, ale o takiej np. khaleesi, która cały dzień w internecie krzyczała o tym, jakie to muslimy nie są straszne i zaraz chyba skończy się świat, będą gwałcić i rabować, wprowadzą szariat, żeby ich powstrzymać trzeba zalać ulice świńską krwią.. Zwyczajna paranoja. Jak zwykle ktoś nakręca ludzi, co widać po tych postach: wywoływanie faszyzmu, porównywanie islamu do nazizmu jakoby ten pierwszy był o wiele gorszy, zwykła ślepa nienawiść w stosunku do ludzi, których się nie zna, a którzy najzwyczajniej w świecie zostali zaszczuci, w niektórych sytuacjach przywitani gazem i pałami, pakowani w wagony jak bydło. Gdzie ta chrześcijańska miłość, bo głównie takie osoby wypowiadają się w tych tematach? Politykę mam gdzieś, pewnie jest mi bliżej do lewa niż do prawa, ale sam nie jestem ślepy i chociaż nie podoba mi się obecna sytuacja, to nie zamierzam zaraz pisać Od do Hitlera czy innych takich autorytetów. Nie lubię mniejszości, bo to często analfabeci, złodzieje i patologie, nie lubię żadnej religii, co nie zmienia faktu że daleko mi wpadać od skrajności w skrajność. Mam więcej empatii niż ci, którzy w innych miejscach się nią chwalą. Żałosne, naprawdę żałosne, cenię świadomą ocenę sytuacji, brzydzi mnie zaś zachowanie trzody. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrześcijan jak najbardziej bym przyjął, Muzułmanów nie.

Islam powinien być zdelegalizowany w krajach europejskich, po prostu. I nie jest to żaden hitleryzm z mojej strony, nie interesuje mnie kto jakiej jest narodowości, interesuje mnie kto jakie ma poglądy, a Islam to ideologia która nie szanuje praw człowieka i tyle, oczywiście, możemy się spierać, że ten prawdziwy Islam taki nie jest, jednak w praktyce jak to wygląda?

Zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy tacy są, w Norwegii przykładowo Muzułmanie zgrupowali się i krzyczeli hasła "nie w naszym imieniu" wobec zbrodni fundamentalistów powołujących się na Islam, jednak nie ma innego wyjścia dla Europy, bo w praktyce wygląda to tak:

[videoyoutube=AnDXRcD0mfs][/videoyoutube]

 

i to nie jest żadne szczucie, każdy kto pomieszkał trochę w krajach zachodnich, wie, że tak to wygląda.

 

dobra, być może niektóre tylko odłamy Islamu powinny być zdelegalizowane, może należy się przypatrzyć, nad tym można jeszcze rozprawiać,

ale ideologię Szariatu należy zdelegalizować, to z pewnością, a jak wielu Muzułmanów ją popiera? bardzo wiele, sorry Truchło ale liczby nie kłamią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Putin: Muzułmanie mają przestrzegać rosyjskie prawo!

 

Władimir Putin wygłosił przemówienie o napięciach z mniejszościami w Rosji z Izraelem w tle.

 

Każdy przedstawiciel mniejszości, pochodzący z dowolnego miejsca na świecie, jeżeli chce żyć i pracować w Rosji, powinien mówić po rosyjsku, i przestrzegać rosyjskiego prawa. Jeśli muzułmanin woli prawo szariatu to radzimy mu, aby przeniósł się do tych krajów, miejsc gdzie szariat obowiązuje.

 

Rosja nie potrzebują mniejszości muzułmańskich. To mniejszości potrzebują Rosji, a my nie będziemy tworzyć specjalnych przywilejów lub zmieniać nasze prawa zgodnie z ich życzeniami.

Mogą krzyczeć głośno o "dyskryminacji." Nie będziemy tolerować braku szacunku dla naszego rosyjskiej kultury.

 

Takie samobójstwo kulturowe ma miejsce w Ameryce, Anglii, Holandii i Francji, muzułmanie przechwycą władzę w tych krajach.

 

Jeśli mamy przetrwać jako naród to Rosja nie pójdzie tą drogą.

 

Rosyjskiego prawa i tradycji nie da się pogodzić z brakiem kultury i prymitywnych zwyczajów szariatu.

 

A jeśli nasz szanowny ustawodawca uważa, że należy stworzyć nowe prawa, musi przede wszystkim mieć na uwadze interes Rosji, a należy pamiętać, że mniejszości muzułmańskie nie są rosyjskie.

 

Na te słowa Putina Deputowani do Dumy dali owację na stojąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, pojawił się pierwszy prawdziwy katolik tego forum. :D Może jakoś merytorycznie byś się odniósł do słów Franciszka zamiast wyskakiwać z personalnym odniesieniem? Wiem, że to trudne dla ciebie, ale przynajmniej mógłbyś się postarać. :roll:

 

Jak najbardziej popieram słowa papieża Franciszka. Każda parafia po 1 rodzinie.

Wiem, że to niełatwe dla ciebie, więc cię uświadomię, że prawie żaden z tych budrysów nie chce takiej pomocy i nie skorzysta.

Dlaczego? Bo oni wolą żyć we własnym sosie. Nie asymilować się. Tworzyć własne enklawy i wprowadzać swoje dzikie obyczaje oraz krzewić islam.

Nie pracować, tylko brać socjal. Widziałeś jak wyrzucają żarcie?

Wiedz, że Caritas w Polsce przyjął kilkadziesiąt rodzin chrześcijańskich ichodzców s Syrii, czego w swoich mediach nie uświadczysz.

Wysil się jeszcze i rozróżnij uchodźców przed wojną od ekonomicznej migracji dzikich ludów.

 

Przyszedłeś do tego wątku zdeprawowany lewaku, żeby merytorycznie się wypowiedzieć, czy wylać pomyje na katolików? Hę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja, w sumie to zdelegalizowałbym wszystkie religie świata i zaczął od islamu, co nie zmienia faktu że równie daleko mi od religii jak od faszyzmu, a tutaj niektórzy już się chwalą, ba, są DUMNI z faszystowskich przodków XD Nawet nie chciało mi się czytać tego, bo zaczął się robić zwykły propagandowy spam warty tyle co komentarze na onecie czy innej stronce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do emigrantów.To sprawa jest dyskusyjna.Z jednej strony.Tam ludzie uciekają przed bandytami z ISIS.Poczytajcie sobie co ci robią z kobietami,z dziećmi.Z drugiej strony,trzeba uważać,czy wśród nich nie ma też agentów ISIS.

I nie porównujmy tego z Polakami,Polacy wyjeżdżają na Zachód po lepsze pieniądze.

Nie lubię kościoła,ale popieram apel prymasa i papieża o solidarność z uchodźcami.Chociaż jak napisałem,sprawdzić dokładnie kto to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, moja wiara nie ma tu nic do rzeczy. W końcu jest to szef KK, wydał polecenie/sugestię, to wypadałoby się do tego zastosować. Przecież biskupi i księża tak chętnie dzielą się wszystkim co mają z rodakami :roll: , więc muzułmanie tym bardziej mieliby u nich raj. ;)

 

Zawód papieża jest często nazywany wyniesieniem na Stolicę Piotrową. Z tego, co pamiętam, to oznacza, że właśnie jest to druga osoba po bogu, nie?

 

Ciebie w ogóle nie interesuje temat imigrantów, tylko to, czy można dzięki nim zaatakować społeczność katolicką, trzeba przyznac ze masz jakas obsesje na tym punkcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jest to szef KK, wydał polecenie/sugestię, to wypadałoby się do tego zastosować.

Proponuję, aby wpierw Papież dla przykładu sam na początek przyjął do Watukanu z 1000 emigrantów , najlepiej muzzułmańców .

Potem poprosił swoich rodaków w Argentynie ,,, o pomoc w ulokowaniu azylantów z Syrii .

W dupe z takim gadaniem .

Juz temat ten ( tylko na mniejszą skalę ) przerabialiśmy na początku lat 90 w Polsce m.in. z Cyganami z Rumuni , emigrantami-brudasami - zawodowymi naciągaczami . Starsi Uzytkownicy Forum pewnie pamiętają . Cygaństwa sie nazjeżdzało i na litośc ludzi zaczęli brac , zawodowe żebractwo itd . Na początku ludzie na to dawali się nabierać ,,, ale potem wyszło szydło z worka ,,,, teraz też wyjdzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskutujcie z nim (bonsai)

Proponuję dodać do ignorowanych.

Jestem przekonany, że to zwykły, płatny tak zwany troll, czy też hejter.

Ostatnio było trochę głośniej o tego typu kreaturach ( nie napisałem "bonsai" to kreatura, tylko "o tego typu kreaturach" - tak więc żaden moderator nie może mi zarzucić, że personalnie kogoś obraziłem. Zważywszy na fakt, iż użyte wobec mnie stwierdzenie "lub innym intelem" nie zostało uznane za obraźliwe, pomimo że moderacji to zgłosiłem)

Proszę zauważyć, że "inny bonsai" nie zgłasza tutaj żadnych psychicznych czy psychologicznych dolegliwości, które tak naprawdę przywodzą kolejnych userów na to forum.

A ponieważ jest to forum bardzo duże, popularne i często odwiedzane zasadne jest umieszczenie w nim płatnych trolli mających za zadanie- w bądź co bądź inteligentny sposób- atakować wszelakich przeciwników Platformy Obywatelskiej i wszelakiej mentalnej zgnilizny przez nią lansowanej...

 

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Platforma-Obywatelska-placi-internetowym-trollom,wid,17601917,wiadomosc.html?ticaid=1158ab

http://niewygodne.info.pl/artykul5/02303-Internetowe-trolle-na-uslugach-Platformy-Obywatelskiej.htm

http://poland.indymedia.org/pl/2010/05/51089.shtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Polska w żaden sposób nie jest przygotowana na falę imigrantów – przekonywał Bogdan Święczkowski, b. szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. – Nie ma ani odpowiednio mocnych służb wywiadowczych i kontrwywiadowczych, ani antyterrorystycznych. Nie dysponujemy możliwościami logistycznymi, aby przeprowadzić działania pozwalające oddzielić uchodźców politycznych, którym należałoby pomóc, od imigrantów zarobkowych czy osób wysyłanych przez państwo islamskie bądź inne organizacje terrorystyczne do tworzenia swoich komórek w krajach Unii Europejskiej – dodaje Bogdan Święczkowski.

 

W tym sensie deklaracje premier Kopacz o przyjęciu dwóch tysięcy imigrantów i zapewnienia, że polski rząd jest gotowy na każdy wariant kryzysu wywołanego falą przybyszów, są gołosłowne. – Platforma jest znana z tego, że jedno mówi, a drugie robi. Zatem to, że premier Kopacz składa puste deklaracje, nie dziwi mnie. Z konsekwencjami jej decyzji konsultowanymi zapewne z Donaldem Tuskiem czy Angelą Merkel będzie musiał zmagać się już nowy prezydent i nowy rząd. Pani Kopacz może obiecywać gruszki na wierzbie, bo najprawdopodobniej nie ona będzie się zmagała z problemem napływu imigrantów – zaznacza Święczkowski."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Falowa emigracja to koń trojański zaserwowany europejczykom przez masonerie o znanym rodowodzie.Zniszczenie białego człowieka,jego kultury,historii,chrześcijaństwa to główny ich cel .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil, wiedz, że mnie cały czas chodzi o uchodźców, a nie o zwykłą imigrację zarobkową. Każdy człowiek zasługuje na miłosierdzie ze strony bliźniego, czyż nie? To nieważne, czy oni przyjmą pomoc, czy nie - chodzi o wasz (katolików) stosunek do inności. Papież chciał zapewne uwrażliwić swój lud na krzywdę osób, które uciekają od pewnej śmierci do - w wielu przypadkach - również śmierci, ale przynajmniej nie tak oczywistej. Choć daleko mi do KK, to byłem pozytywnie zaskoczony inicjatywą Franciszka.

 

Reszta to inwektywy tudzież diagnozy neona, więc je pominę. Jedynie Kalebx3 odpowiedział w całości na moje pytanie, które przecież było puszczone w eter zupełnie bezosobowo - na zasadzie wątpliwości czy ciekawości. No i sam przyznał, że wiara katolicka, przynajmniej w polskim wydaniu, jest bardzo wybiórcza. Papieża nie trzeba słuchać (nawet tego "największego" - JPII), za to należy go czcić. Bo za każde zdanie sceptyczne na temat tego pana lub instytucji, którą kieruje, można spotkać się z prawdziwą nienawiścią ze strony katolików, ale oni sami średnio interesują się tym, co zwierzchnik ich kościoła mówi. Smutny przypadek dużej hipokryzji. :(

 

Mocno niepokoi mnie to co dzieje się np. w Grecji w związku z napływem imigrantów. Wydaje się, że nie ma obecnie równie ważnego (i trudnego) tematu w UE. Moim zdaniem dużą część środków na "zaopiekowanie się" falą uchodźców powinny ponieść Stany Zjednoczone, ale one i tak mają gdzieś Stary Kontynent, w dodatku są zadłużone na maksa, więc pewnie w niczym nie pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że przyjąć, wedle możliwości finansowych, sklecić dla nich naprędce obozy i dostarczyć prowiant, następnie wyselekcjonować mężczyzn w sile wieku, dać broń i przetransportować do ojczyzny do walki o nią- tak jak to się robiło zawsze, jak było z Polakami w czasie II wś chociażby...aa nie, zaraz, przecież to muzułmańskie bydło, kreautury, dla których wyciągający pomocną dłoń Europejczyk to niewierny, którego trzeba wykorzystać a później zabić i przejąć jego kraj i zasoby, w takim razie postawić mury a na nich stanowiska z miotaczami ognia, muzułmanie bardzo lubią piec ludzi żywcem, czemu by więc nie zaoferować im tym razu pierwszoplanowego udziału w tej rozrywce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie przedstawić swój na chłodno wykalkukowany i przemyślany w czasie bezsennej nocy punkt widzenia...

 

Jestem przekonany że nadchodzi wojna w Europie.

Bardzo boję się, że moje przekonanie zostanie boleśnie przekute w rzeczywistość.

Niestety nie w jakimś odległym, mitycznym terminie. Tu i teraz. Za kilkanaście miesięcy.

Najbardziej przeraża mnie to, że wojna zostanie wywołana dzięki zielonemu światłu zapalonemu przez ekipy rządzące, których naczelnym obowiązkiem, istotą istnienia powinna być daleko idąca troska o dobro i bezpieczeństwo własnych obywateli, którzy dokonując demokratycznych wyborów przyznali owym rządzącym mandat reprezentowania swoich oczekiwań.

Boję się czegoś jeszcze gorszego. Że to nie tylko zielone światło. Boję się bezpośredniego zaangażowania wielkiej europejskiej polityki w proces zniszczenia istniejącego ładu i porządku.

Powód i cel takich działań wymyka się racjonalnemu rozumowaniu przeciętnego europejczyka.

Europa będzie w najbliższym czasie sceną dokładnie i w każdym szczególe, misternie przygotowanego spektaklu teatralnego, a właściwie dramatu bez tak zwanego happy endu…

Moje przemyślenia wynikają przede wszystkim z obserwacji wydarzeń związanych z szeroko pojętą sprawą „uchodźców”, których nieprzebrane tłumy bezproblemowo dostają się na teren Unii Europejskiej.

Istotą każdego suwerennego państwa, czy też tworu geopolitycznego są jasno wytyczone granice terytorialne. Z przerażeniem można skonstatować, że owe granice nie są absolutnie w żaden sposób chronione przez odpowiednie jednostki ochrony terytorialnej.

Już sam ten fakt może owocować nie bezpodstawnymi podejrzeniami kierowanymi wobec ekip rządzących i decydujących o każdym aspekcie dotyczącym bezpieczeństwa państwa czy też unii państw.

Nie do pomyślenia jest w cywilizowanym świecie, aby dowolnie liczebne grupy obcokrajowców bez jakichkolwiek problemów mogły przemieszczać się na teren państwa, którego nie są obywatelami.

Jest to możliwe tylko dzięki zaniechaniu jakiejkolwiek ochrony granic. Przypadek?

Nie wydaje mi się

Żadnej kontroli, żadnych dokumentów, żadnych deklaracji, absolutnie żadnych procedur bezpieczeństwa.

Dziwnie to koliduje ze szczegółową, drobiazgową i uciążliwą kontrolą swoich własnych obywateli na przykład podczas odpraw pasażerów na wszelakich unijnych lotniskach.

„Uchodźcy” natomiast teoretycznie czy nawet praktycznie mogą przenieść czy też przewieźć dowolną ilość nowoczesnej broni ( w tym chemicznej i biologicznej), oraz materiałów wybuchowych.

Kolejną bardzo niepokojącą sprawą jest skład osobowy, wiek, oraz wygląd owych „uchodźców”

Przytłaczająca większość to mężczyźni w sile wieku. Próżno by szukać wśród nich osobników zabiedzonych, wychudzonych, obszarpanych, noszących znamiona tortur i szeroko pojętej tułaczki związanej z działaniami wojennymi. To raczej dobrze odżywieni, ogoleni, modnie ubrani i ufryzurowani, zdrowi i ekspansywni islamscy bojownicy.

Odziani w modne, sportowe i drogie ubrania firm Puma, Adidas, czy też Nike. Odzienia, na które wielu naszych obywateli, pomimo, że od ponad półwiecza nie ma wojny zwyczajnie nie stać.

Próżno szukać większej ilości kobiet i dzieci. Myślę że te ostatnie grupy powinny stanowić gros prawdziwych uchodźców wojennych.

Próżno wreszcie wśród uchodźców szukać osób rannych czy też okaleczonych wojną, przed którą jakoby uciekają.

A co jeżeli jest to dobrze wyszkolony desant islamistów? Kawalerów bez rodzin i dzieci, którzy nie mają nic do stracenia a tylko do zyskania raj jako nagroda z tabunami dziewic za zabijanie niewiernych?

Okazuje się że europejskie armie są w stanie całkowitego rozkładu. Nie ma chyba drugiego tak rozbrojonego i bezbronnego regionu świata.

Kilkusettysięczna, wyszkolona armia fanatycznych asa synów, któratak naprawdę może z Europą zrobić co tylko zechce.

Jeżeli jest to faktycznie szczegółowo zorganizowana akcja, to zdobycie dowolnej ilości broni jest już zapewne również przygotowane. Ot choćby opanowanie jakiegoś dziwnym trafem słabo strzeżonego magazynu broni wojskowej.

Nie tak dawno świat obiegła tak zwana „Mapa ISIS” na ktorej zaznaczono kraje, czy tez terytoria mające wchodzić w skład Państwa Islamskiego w roku 2016 bodajże. Znalazły tam się Niemcy, Francja, Hiszpania, Grecja, Czechy, Słowacja i jeszcze kilka innych europejskich państw. Wywołała owa mapa tylko uśmiech politowania wśród polityków jak i obywateli owych państw.

Okazuje się że wykonalność tego planu jest już na poziomie paktu Ribbentrop – Mołotow sprzed Drugiej Wojny Światowej.

Jest to tylko kwestią czasu.

O misternym planowaniu całej akcji mającej na celu wywołanie wojny wewnątrz europejskiej może świadczyć również niespotykane dotychczas zaangażowanie mediów głównego nurtu, które wybiórczo i w sposób godny propagandy Goebbelsowskiej przedstawiają cały proceder jako jak najbardziej korzystny dla europejczyków.

To również piętnowanie i wściekły atak na tych, którzy mają czelność zachować zdrowy rozsądek i nadchodzącemu kataklizmowi się przeciwstawiać.

To spoty filmowe przedstawiające oklaskiwanie kolejnej tury terrorystów wysiadających z pociągów na dworcach kolejowych w Niemczech.

To unikanie pokazywania rzeczywistych zachowań dziczy, jak chociażby brutalnej już okupacji greckich wysp.

To w kółko lansowane, antypaństwowe w swej istocie komentarze najbardziej strategicznych polityków unijnych.

Tylko w czasie ostatniego weekendu do samych tylko Niemiec przyjechało ponad dwadzieścia tysięcy, praktycznie samych mężczyzn w sile wieku.!!! Tylko w trzy dni !!! W takim tempie za trzy miesiące przybędzie ich ponad PÓŁ MILONA !!! Armia pięciuset tysięcy zapewne uzbrojonych już wtedy „po zęby” islamistów.

Czy jest w europie jakakolwiek armia mogąca się takiej fanatycznie nastawionej armii przeciwstawić?

Wszystko to świadczy o tezie postawionej wyżej- to misterny plan mający na celu zniszczyć europejski stan rzeczy w możliwie najszybszy i najskuteczniejszy sposób.

Unijni politycy często sprawiają wrażenie ociężałych umysłowo - można się o tym przekonać za każdym razem kiedy ślimaki zostają rybami na przykład… Ale wątpliwe jest to, że są aż tak krótkowzroczni ażeby nie widzieć tego co widzą inni, a co jest niestety oczywiste.

Stoimy u bram wydarzeń tak strasznych, że mogą przyćmić gehennę Drugiej Wojny Światowej. Zwłaszcza że wojna, która stoi już u naszych bram będzie prowadzona głównie z nami- cywilami.

Reasumując:

- granice państwa ( w tym przypadku zewnętrzne granice unii państw) są zupełnie niestrzeżone przez jakiekolwiek służby. Rzecz w świecie niebywała i chyba bez precedensu. Trudno sobie wyobrazić na przykład demokratyczny z pewnością kraj jakim jest USA, który nie strzeże zupełnie południowej granicy z Meksykiem. Świadczy to tylko i wyłącznie o udziale najwyższych europejskich polityków w spisku, mającym na celu diametralną zmianę rzeczywistości w Europiue

- skala, skład osobniczy, wygląd, wiek, roszczeniowość, brutalność ( Grecja) „uchodźców”

- wypowiedzi czołowych, najbardziej decyzyjnych polityków jakoby cały proceder był korzystny ze wszech miar dla Unii Europejskiej

- zaangażowanie czołowych mediów w propagowanie wizerunku „biednego” uchodźcy, piętnowanie i „faszystowanie” wszelakich obywatelskich postaw mających na celu zamanifestowanie swoich obaw, niepokojów i zwyczajnego strachu przed jakże oczywistym rozwojem sytuacji

- brak jakiejkolwiek skutecznej kontroli „uchodźców” czy to personalnej czy bagażowej

- angażowanie europejskich celebrytów w celu maskowania tak naprawdę antypaństwowych i antyobywatelskich działań.

- przyznawanie „uchodźcom” większych praw i przywilejów aniżeli rodowitym obywatelom.

Wnioski są delikatnie mówiąc niepokojące.

Europa została skazana na zagładę dotychczasowej kultury, porządku prawnego, państwowości, gospodarki i przede wszystkim bezpieczeństwa wewnętrznego.

Nie jestem w stanie wskazać celowości takiego stanu rzeczy.

Przypomina to całkowite lekceważenie poczynań III Rzeszy jawnie przygotowującej się do wojny z Europą. Pewnym można być tylko jednego. Jest to spisek mający na celu przebudowanie istniejącego porządku geopolitycznego tej części świata.

Pytanie – gdzie europejczycy, jako przyszli, rzeczywiści uchodźcy przed wojenną zawieruchą i prześladowaniami będą mieli „uchodzić”???

Rosja z pewnością zademonstruje nam jak powinna wyglądać ochrona swoich granic.

USA? USA Chętnie skorzysta na wojnie dozbrajając początkowo obie strony konfliktu, po czym w ramach obrony demokracji zaanektuje dożywotnio rozległe tereny europejskie co będzie dodatkową korzyścią polegającą na bezpośrednim graniczeniu swoich wojsk z odwiecznym antagonistą- Rosją.

Myślę, że o zasadności moich słów będziemy mogli przekonać się już w najbliższych miesiącach, kiedy to rozpocznie się hekatomba cywilizacji zachodniej jaką znamy…

Robert W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru czytać całego wątku, patrząc na osoby udzielające się w wątku, wiem, że znajduje się w nim dużo pomyj, znając naszych prawilnych userów, prymitywnych, rasistowskich i mało wyszukanych intelektualnie. Wiem, że większość z nas, mieszkańców postkomunistycznego kraju w Europie Środkowo-Wschodniej, potomków feudalnych chłopców, wiejskich głupków i pracowników fabryk, z wdrukowanym w DNA zamiłowaniem do bimbru,a w lepszym wypadku, czystej wódeczki, czuje się lepsza od większości ludzi, którzy nie wyglądają i nie wierzą w to samo,co my, a od "beżowych" i jak to Kapuściński pisał - Innych, po stokroć.

A jak to kiedyś z nami było, nieskazitelnymi Polakami, nie tak dawno? http://www.nytimes.com/1981/12/24/world/austria-braces-for-flood-of-new-polish-refugees.html ''We are the first free country they reach going West, (...)We have to take them in" mówiła w 1981 roku przedstawicielka austriackiego MSW.

 

Czytam pierdoły, jak to tym brudasom chodzi o nasz zajebisty, polski socjal, jak będą zabierać nam pracę, w końcu taki Syryjczyk, ledwie wypowiadający po polsku "dzień dobry", mieszkający z żoną i 3 dzieci w M-2 w Kielcach czy innych Kaliszach w otoczeniu łysych, wkur*ionych sąsiadów, ma świetne, dostatnie życie. I byście z pewnością się chętnie z nim zamienili.

Argumenty o tym, że nas na nich nie stać owszem, sa trafne, nie umiem temu zaprzeczyć, ALE... Ci ludzie uciekają przed śmiercią, niestety nie umiem moim umysłem ogarnąć, gdzie tu jest biznes do zrobienia (pomijając fakt przemytu ludzi), ale jak można nazywać kobietę, która z niemowlęciem decyduje się na przeprawę przez morze w tanim pontoniku roszczeniowym pasożytem. Ty byś chciał/chciała być uchodźcą?? Co ciekawe, nie widzimy problemu wirtualizacji gospodarki, zadłużania krajów przez banki, odwróconej piramidy demograficznej. Ja za barbarzyńców uważam osoby posługujące się argumentacją memów, nieczytające, nie próbujące wejść w przysłowiowe czyjeś buty.

 

Uprzedzając ataki i wyzwiska, które za chwilę pewnie polecą w moim kierunku - jestem sceptycznie nastawiona do świata islamskiego, do kultury arabskiej, doświadczyłam osobiście niefajnego traktowania mnie jako kobiety ze strony muzułmanów, w krajach arabskich czuję się źle, jednak wybaczcie, ale nie potrafię spojrzeć na to inaczej, niż jak na tragedię, która dzieje się na naszych oczach.

Ja osobiście zachęcam do pomocy, zamiast udostępniania na fb durnych filmików, memów, zrobić jakiś konkret, tu żadna kwota nie będzie za mała.

http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/19/5472/apelujemy_o_pomoc_syryjczykom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1, nie raz już zaznaczałam, że nie mam zamiaru z Tobą i osobnikami Twojego pokroju dyskutować, gdyż uważam, iż jest to bezcelowe i daremne. Nie musisz mnie czytać, zresztą pewnie i tak używam za trudnych dla Ciebie słów, więc byś xuja zrozumiał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-dokładnie ,że wśród Tych imigrantów zarobkowych spora część to terroryści zmieszani w tłumie .Nasłani przez Panśtwo Islamskie , a te scenki z utopionym dzieckiem w morzu to czyste branie na litość( jak kiedyś cyganki z dziećmi pod kościołem żebrzące ). To marketingowa robota Islamistów . Chodzi o religijny podbój Europy , o ekonomiczną dominację ,o wpływ na politykę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×