Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
take

Osobliwe "ŚWIRY"

Czy wydaję się być chory umysłowo?  

51 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy wydaję się być chory umysłowo?

• Raczej nie
      13
    • Raczej tak
      9
    • Zdecydowanie tak
      21
    • Zdecydowanie nie
      8

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś całowałem ściany albo w czasie lekcji wkładałem do ust róg podręcznika lub zeszytu.

Przez pewien czas chodziłem do szkoły, w której jeden z uczniów całe przerwy kręciła się w kółko, czasem wchodził do pokoju nauczycielskiego i miał "propozycje", raczej był niepoczytalny lub miał ograniczoną poczytalność. Inny uczeń całe przerwy śpiewał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że w moim przypadku mogła zajść teoria reinkarnacji. Moje lęki mogą być traumami z poprzedniego życia. PTSD, które miałem, też mogło być spowodowane jakąś większą traumą z poprzedniego życia. Ale że ta trauma była w poprzednim życiu, to wspomnienia jej uległy sporemu zniekształceniu, stąd sny po traumie, które męczyły mnie kilkanaście lat, były z bardzo dziwną akcją.

Dodatkowo część ogólnych stanów psychicznych przeszło z poprzedniego wcielenia plus część skrzywień dokonało się w obecnym wcieleniu i razem to dało mieszankę bycia ekstremalnym odmieńcem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...i tak to sobie tłumaczysz reinkarnacją? jak dla mnie jest to odwarstwienie psychiki: to co jest Tobą i to co jest narzucone z zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi