Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zero seksu/Biały związek


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

A tak swoją drogą to ja nawet bym zrozumiał, że ktoś ślubuje dziewictwo, tak dla idei, z powodów religijnych czy czegokolwiek tam. Natomiast cały czas mam wrażenie, że podejście Arashy jest jakieś takie... dziecinne. Że z jednej strony jest ciekawa, z drugiej wyraża obrzydzenie, lęk. Takie "trochę bym chciała, trochę nie...". Myślę, że to objaw niedojrzałości seksualnej a nie aseksualności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jeśli to wszystko jest prawdą, to nasze argumenty są podobne do tekstu rzuconego osobie z nasiloną agorafobią - "no wyjdź na spacer, to ci pomoże, przecież to takie fajne, przyjemne i wszyscy to robią".

Zgadzam się

 

Nicholas1981, Obraźliwe raczej nie, ale złośliwe jak najbardziej.No przynajmniej ja bym takie coś tak odebrała, gdybyś to do mnie napisał. ;)

Bo obrażanie jest na forum zabronione, a złośliwości i naśmiewanie się z kogoś nie jest zabronione. Taka dziwaczna "praktyka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie, jak chodzi o kwestie seksualne @Arashy, to frapuje, czy ona się masturbuje/masturbowała...Wybacz Arasha jeśli walę nazbyt prosto z mostu, czy nazbyt bezczelnie , ale już kilka osób Cię o to pytało, a Ty w ogóle pomijasz ten temat... jeśli nie chcesz odpowiadać na pytanie o masturbację, to czy możesz chociaż odpowiedzieć na pytanie, o powody omijania tego tematu?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znow moje merytoryczne wypociny zostaly zlane.

Jestem chyba zbyt tepa,zeby rozgryzc Twoj punkt widzenia. Chcialam doradzic ale widac inne opinie Cie interesuja. Takze juz śie w dyskusje nie wtacam.

Wiecej wole nie mowic. Jeszcze bana zalicze.

 

Dziekuje za uznanie. :twisted::papa:

 

-- 12 kwi 2015, o 20:33 --

 

I znow moje merytoryczne wypociny zostaly zlane.

Jestem chyba zbyt tepa,zeby rozgryzc Twoj punkt widzenia. Chcialam doradzic ale widac inne opinie Cie interesuja. Takze juz śie w dyskusje nie wtacam.

Wiecej wole nie mowic. Jeszcze bana zalicze.

 

Dziekuje za uznanie. :twisted::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywanie kobiety, która nie ma ochoty na seks- księżniczką, w moim odczuciu jest złośliwe, że niby jest ona taka wredna, że nie chce nikomu w końcu tej dupy dać...

Spoko. Arasha nie ma takiego wrażenie i nie gniewa się na Nicholasa, bo to w sumie słodkie określenie i nie doszukiwałabym się w nim drugiego dna ;) Aż tak podejrzliwa nie jestem. Zresztą Nicholas to dobry chłop, może lubi sobie od czasu do czasu coś tam tego, ale w żaden sposób nie przekreśla to jego osoby w moich oczach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ktoś zna przypadek faceta zgwałconego przez kobietę, to chętnie się nim zapoznam, celem wyjścia z błędnego mniemania... :)

 

Normalnie jebłem ze śmiechu (sorki za wyrażenie), aż mi się nastrój fajnie poprawił z deprechy. :lol: Ja widzę, że to jest znowu jakiś wydumany, kabaretowy temat. hahaha :P Chciałbym mieć tylko takie dylematy w życiu żeby zgłębić myśl, czy ostatnim razem o czy ja się kochałem z dziewczyną, czy może jednak zostałem zgwałcony, skoro miała taką chcicę. :lol: Nie no wiadomo, że kobieta przeważnie jest postawiona w roli tej uległej, ale znam/łem kilka kobiet o tak silnej osobowości, że czułem się wręcz czasem nieswojo. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego, w sumie pytanie o masturbację jest chyba dość intymne, nie każdy musi publicznie o tym gadać. Pytanie bardziej złośliwe niż nazwanie kogoś księżniczką jak sądzę

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego napisał(a):

Nazywanie kobiety, która nie ma ochoty na seks- księżniczką, w moim odczuciu jest złośliwe, że niby jest ona taka wredna, że nie chce nikomu w końcu tej dupy dać...

 

Ja bym to zinterpretował z deko inaczej. Ktoś jest tak wredny, że żaden facet nie chce się z tą dziewczyną bzyknąć. :P Taka dziewczyna ma coś takiego odpychającego (w osobowości [ no nie wiem, np zarozumiałość, złośliwość, arogancja, brzydkie odzywki, czy no nie wiem co tam jeszcze), że faceci jej unikają, a napewno nie myślą z nią o seksie. :P Z drugiej strony coś co razi jednego faceta, to przyciąga innego, więc tu nie ma takich 0 - 1-ynkowych rozwiązań. Wedle przysłowia: "Każda potwora znajdzie swego amatora" - jeśłi oczywiście zechce, bo jak i tak nie chce z jakiś tam powodów (traumy, czy też wyboru życiowego) no to cóż poradzić? :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, jak mi tak teraz o tych lekturach przypomniałaś ( ach te czasy :105: ), to chyba najwięcej tego było w "Lalce" ... tylko Wokulski bardziej podchody robił, bo Izabela zimną rybą była :lol: ( ale na boku i tak go zdradzała, fakt ... czyli bardziej cyniczka )

 

No to były takie niedopowiedzenia, Izabela się podniecała posągiem Appolina, poza tym Starski ją obmacywał tu i tam, ale tak ogólnie to w Lalce było tyle seksu, co kot napłakał - inaczej pewnie nie byłaby to lektura. :) A, i jeszcze Wąsowska (ta co jeździła konno na wsi) chciała, żeby Wokulski jej poprawił popręg i mu wmawiała, że ją pocałował w nogę. Ale Wokulski był romantykiem i nic więcej nie było.

 

(I tym sposobem z wyszukiwarki może tu trafić młodzież licealna :? Pozdrawiamy, pora się uczyć do matury i czytać lektury, a nie siedzieć w necie.) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada,( wspomniałam ;) )

Przyjemność seksualną można mieć bez seksu(zarówno kobieta jak i mężczyzna może mieć), natomiast satysfakcję z penetracji terenu kobiety , facet może mieć tylko przez seks z kobietą, a kobieta analogicznie nigdy...

 

No sorry - jak zwiążę kobietę i zacznę ją stymulować tak, że się zrobi mokra (a się zrobi) - to wtedy nie będzie gwałt?
Skąd wiesz, że się zrobi mokra?... i dlaczego skoro tak jest, gwałciciele tego nie wykorzystują?

 

@Jetodik zgoda, tylko jak wtedy udowodnić kobiecie gwałt? Słowo za słowo, to chyba za mało. Czy taka wiagrę( jej odpowiednik) można też podać kobiecie, żeby nie było śladu mechanicznego po gwałcie?

a jak podczas kąpieli w basenie wyjmiesz kobiecie palec z pochwy to utonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego, w sumie pytanie o masturbację jest chyba dość intymne, nie każdy musi publicznie o tym gadać. Pytanie bardziej złośliwe niż nazwanie kogoś księżniczką jak sądzę
Ale w ogóle gadanie o seksie jest intymne.... Dziwne, że Arashy rozmawianie o seksie nie wydaje się, aż tak krępujące jak gadanie o masturbacji( o ile się wydaje). Dziwne, że skoro wydaje się jej krepujące rozmawianie o masturbacji, to czemu krępujące wydaje się jej powiedzenie, że się jej wydaje krępujące rozmawianie o masturbacji( bo tego też nie potwierdziła) i dlatego tego tematu unika. :bezradny:

 

Nieboszczyk, nie czaję Twojego pytania.

 

AdrianR, to Arasha ma gotowy przepis, co zrobić żeby faceci nie chcieli z nią seksu:" Ktoś jest tak wredny, że żaden facet nie chce się z tą dziewczyną bzyknąć. :P Taka dziewczyna ma coś takiego odpychającego (w osobowości [ no nie wiem, np zarozumiałość, złośliwość, arogancja, brzydkie odzywki, czy no nie wiem co tam jeszcze), że faceci jej unikają, a napewno nie myślą z nią o seksie. :P" :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to kwestia ludzkiej natury włożyć bolca do dziury

 

takie jednostki powinny być banowane! to jest poważne forum o poważnej tematyce :roll: dlaczego przymyka się oko na takie zachowania?

 

Jesteś pewien? Jeśli za takie komentarze mamy wyrzucać, to ,Ty wylecisz za sam nick :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ogólnie to w Lalce było tyle seksu, co kot napłakał - inaczej pewnie nie byłaby to lektura. :)

Pewnie dlatego była jedną z moich ulubionych :105:

 

Ale Wokulski był romantykiem i nic więcej nie było.

Więcej takich mężczyzn na świecie, a świat byłby lepszy :105: Podejrzewam, że Wokulski w imię miłości do pięknej arystokratki byłby się w stanie nawet popędu wyzbyć :lol:

 

(I tym sposobem z wyszukiwarki może tu trafić młodzież licealna :? Pozdrawiamy, pora się uczyć do matury i czytać lektury, a nie siedzieć w necie.) ;)

:lol::lol::lol: lubię Twoje komentarze refren, bo są takie subtelne i wyważone :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znow moje merytoryczne wypociny zostaly zlane.

Jestem chyba zbyt tepa,zeby rozgryzc Twoj punkt widzenia. Chcialam doradzic ale widac inne opinie Cie interesuja. Takze juz śie w dyskusje nie wtacam.

Wiecej wole nie mowic. Jeszcze bana zalicze.

 

Dziekuje za uznanie. :twisted::papa:

 

No ja nie wiem, czy w tym wątku chodzi o merytoryczne argumenty i to zwłaszcza z ust kobiet... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jednak ten temat coraz bardziej, mimo że taki głupi trochę. :P

 

refren

 

to chyba najwięcej tego było w "Lalce" ... tylko Wokulski bardziej podchody robił, bo Izabela zimną rybą była :lol: ( ale na boku i tak go zdradzała, fakt ... czyli bardziej cyniczka

 

E tam. Wiesz Izka wcale nie była taka zimna ryba i nie leciała na swojego mężusia Wokulskiego, bo widocznie jej nie kręcił, natomiast skoro go zdradzała, to widocznie kręcił ją znacznie bardziej ktoś inny hahaha. :D

 

ego

 

No fakt, to było zajefajne :tel2:

 

Ps Tak na marginesie powiem, że odwiedzam to forum od dawien dawna, i z biegiem paru lat ma się różne problemy takie czy inne. Cięższe czy mniejsze, ale przestałem tutaj zaglądać, bo pewne osoby zaczęły mnie tu irytować jakoś przed rokiem i wcześniej. :evil: Potem zwierzałem się komuś innemu i nie czułem takiej potrzeby, a nawet nie miałem czasu zeby tutaj zaglądać. Doba była nawet za krótka żeby złapać trochę snu. ;) Ostatnio przypomniało mi się jakoś tak z głupia franc o tym forum. Leżałem na kanapie i słuchając muzy się tak nudziłem, gapiąc się w sufit i mi zaświtało w głowie "FORUM NERWICA" hahaha :lol: No i zajrzałem. Czasem też mam coś takiego że ktoś mi się przypomni (dawny znajomy/a) i MUSZĘ KONIECZNIE do tej osoby zadzwonić czy jakoś się skontaktować. Nie wiem czy jakieś medium jestem, ale czasem się okazuje, że to był dobry strzał, a nawet że czasem też ten ktoś o mnie pomyślał. ;) Kiedyś poznałem jedną dziewczynę na forum a potem mój kuzyn to skomentował w ten sposób: "No to skoro się poznaliście, no to teraz seks przez internet". hahahahaha :lol: Też jebłem wtedy ze śmiechu. :D On to czasem coś chlapnie. :D Ale to taki mój mały temacik na marginesie. Czasem mam taką tendencję (być może irytującą), że czasem zboczę z tematu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ogólnie to w Lalce było tyle seksu, co kot napłakał - inaczej pewnie nie byłaby to lektura. :)

Ale np w ekranizacji "Lalki" nie miałbym nic przeciwko zeby ten wątek trochę urozmaicić i podkoloryzować pewnymi scenami. haha :D

 

Nie byl jej mezem

Możliwe, już nie pamiętam. Wtedy kiedy ja czytałem tę lekturę to było ho-ho-ho kiedy. :smile: Czasy szkoły mam dawno za sobą. O widzę, że "stara znajoma" się pokazała, którą niekoniecznie fajnie wspominam. :P No niestety, taki już ze mnie pamiętliwy jak cholera typ. Nie zapominam "Zasług" i koniec. Nie będę wyciągać teraz starych brudów (zwłaszcza przy nowych forumowiczach) ale wiadomo o co chodzi. :P Ja bynajmniej nie zapomniałem. Twój nick czasem śnił mi się po nocach haha. (żartobliwie mówiąc).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×