Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zero seksu/Biały związek


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

mark123, nie wierzę w to, co czytam :shock: Ty ??? To kto nam teraz aseksualny na forum pozostanie ? Daj linka do tych informacji, może i ja zweryfikuję moje postrzeganie siebie :?

Czytałem bardziej szczegółowo forum dla ludzi aseksualnych.

 

Muszę wyznać, ze szalenie mnie frapuje jakie też to mogą być zaburzenia :mrgreen:

Tego nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, no właśnie ja też podczytywałam i mam wąty :?

Ja doszedłem do wniosku, że brak pociągu do seksu może u mnie wynikać z nienawiści do seksu oraz z irracjonalności libido (libido obecne, ale poza sferą, w której powinno się znajdować).

 

No więc nie bądź już taki tajemniczy i nie krąz wokół tematu tylko napisz wprost w jakich sytuacjach masz erekcję.

Bo kiedyś pisales, ze ma to miejsce.

Nic nie poradzę, ze mnie to ciekawi. Przeciez i tak nikt Cie nie zna osobiście to co Ci zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erekcję mam, gdy podejmuje działania narażające skórę moich dłoni na zniszczenie lub chorobę; gdy fantazjuję o uwolnieniu kogoś z pewnych rodzajów cierpień poświęcając na te cierpienia siebie; gdy brudzę sobie dłonie oraz gdy fantazjuję o tym, że prowadzę wspierającą rozmowę z kimś smutnym lub wystraszonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, do psychologa rozumiem pójdziesz, jak Ci już całkiem zlezie skóra i łapy odpadną od tych detergentów? jakie są Twoje plany względem zajęcia się własnym zdrowiem psychicznym? są jakieś (chyba, że w końcu poszedłeś, a mi to umknęło)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, do psychologa rozumiem pójdziesz, jak Ci już całkiem zlezie skóra i łapy odpadną od tych detergentów? jakie są Twoje plany względem zajęcia się własnym zdrowiem psychicznym? są jakieś (chyba, że w końcu poszedłeś, a mi to umknęło)?

Pójdę, jak się zmotywuję do opuszczenia "strefy" unikania mierzenia się z negatywnymi emocjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, takie coś usłyszeć to nie jest wcale taka łatwa sprawa. Jak jesteś w związku to tak, ale żeby tak na ulicy, od przypadkowo spotkanej kobiety, to raczej nie bardzo. Choć mojemu koledze się zdarzyło - szedł przez rynek pobliskiego miasteczka i taka stara meliniara w takie słowa się do niego odzywa "jak mi kupisz wino to dom ci dupy". Kolega przyspieszył kroku i chyba do dziś ma lekką traumę.

:mrgreen:

 

-- 08 gru 2014, 22:07 --

 

ja niby niezbyt doświadczona w tych sprawach, ale nawet przykład Messi'ego potwierdza, że liczy się technika, a nie wielkość zawodnika. ;)

O to to :lol:

 

Messi lepszy od Christiano :105:

 

-- 08 gru 2014, 22:10 --

 

Dobrze ze ja nie uprawiam seksu i nie mam kobiety przynajmniej tego słyszeć nie muszę a na pewno daleko mi do ideału czy nawet przeciętności.

I dlatego właśnie jesteś taki interesujący :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zajściem w ciąże to także mnie to przeraza, ale uważam, ze są stuprocentowe metody aby nie zajść w ciąze. Po prostu łaczy się dwie metody antykoncepcyjne a do tego wybiera dni kiedy kobietka ma dni niepłodne. Ja dokładnie wiem kiedy mam niepłodne, lata praktyki. Prezerwatywy, gdy są dobrze założone tez są raczej niezawodne. Jakoś daję radę przez 20 lat.

Inne kwestie to już musisz sama w swoim serduszku rozwazyc. Nikt z nas za Ciebie tego nie zdecyduje, czy tak czy jedak nie.

Ale dużo tracisz, bo orgazm to zajebistaaaaa sprawa.

Blondynka w autobusie kasuje 4 bilety.

Facet obok się pyta :

- Po co kasuje pani 4 bilety?

- Pierwszy na drogę, drugi gdybym zgubiła pierwszy, trzeci gdybym zgubiła drugi a czwarty gdybym zgubiła trzeci.

- A co jak zgubi pani czwarty?

- Mam miesięczny

 

Prezerwatywa i coś jeszcze to tak, ale jeszcze dokładając dni niepłodne to trochę przesada moim zdaniem, bo to ogranicza aktywność do kilku dni w miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×