Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lord Cappuccino

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

Rekomendowane odpowiedzi

@exodus! jak najbardziej- zgadzam się. Tylko w takich sytuacjach, kiedy bardzo nam zależy jednak ciężko zachować chłodne, trzeźwe myślenie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Duża Mi
3 godziny temu, Heledore napisał:

Tylko w takich sytuacjach, kiedy bardzo nam zależy jednak ciężko zachować chłodne, trzeźwe myślenie!

Można, ale organizm to i tak odchoruje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Duża Mi o, zmieniłaś nick! :D

47 minut temu, Duża Mi napisał:

Można, ale organizm to i tak odchoruje.

Prawda. Chyba nawet bardziej niż jakby tego nie dusić w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Duża Mi
13 minut temu, Heledore napisał:

Prawda. Chyba nawet bardziej niż jakby tego nie dusić w sobie.

Od razu przypominają mi się czasy pierwszych dyżurów i nauka anestezjologii. Studenci mówiący mi, że jestem najbardziej opanowanym anestezjologiem, jakiego widzieli, pochwały od współpracowników i pierwsze somaty po powrocie do domu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Duża Mi i tylko Ty wiedziałaś ile tak naprawdę to opanowanie Cię kosztowało. Znam to skądś, niestety. Dalej zostało Ci takie opanowanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Duża Mi hmmm... no to mam problem, bo jeśli mała wygląda tak:

zolzajpg.thumb.jpg.13c78c9444ca6e81c4a80fcb99485ed0.jpg

to jak wygląda Duża? :D

@Heledore wiem, o czym mówisz, mi chodziło, aby ten stres przestawić na coś innego w tym czasie zamiast myśleć tylko o jednym! ale zostawmy już ten stres w spokoju, niech sobie stąd idzie! ;)

co słychać z wieczora?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Duża Mi
1 godzinę temu, Heledore napisał:

Dalej zostało Ci takie opanowanie?

To zależy od samopoczucia, ale na ogół tak.

18 minut temu, exodus! napisał:

jak wygląda Duża? :D

Też jest ruda i wredna :P

A co słychać... dmuchawce, latawce, wiatr... :classic_love:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Duża Mi napisał:

Też jest ruda i wredna

eee tam stereotyp taki, ja i tak widzę coś innego i mi tego nie zabronisz ;)

a to to ode mnie ...dla ciebie: ;)

https://www.youtube.com/watch?v=rv-7aakLSqM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ooo nie, kto pozwolił naklejce się rozwinąć, teraz już wszyscy wiedzą! :classic_happy:

zbieram zakłady: za ile naklejka vel dzieciaczek, zacznie płakać tak jak ostatnio?

Witam! 

ale jak dobrze na tym Forum być, pasuję do tego miejsca, cisza spokój, nikt nie wadzi, utopia! :105:

z tego szczęścia muszę napić się kawy, no kocham to Forum! :D

kawa 1x!

a jak wasze humorki z rana?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Duża Mi

No hej. O 8 rano jeszcze cisza i spokój ;)

Humorek błogi, utrwalany kawą ;) a u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Duża Mi napisał:

O 8 rano jeszcze cisza i spokój

nieprawda, tutaj zawsze jest cisza i spokój! ;)

a dziękować, wszyscy zdrowi... no rozpiera mnie szczęście - wyspany! więc czego chcieć więcej?! :D no i zacząłem AHS:S8 jednym słowem rewela!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry! 

U mnie sypie, sypie sypie śnieg! :D Staram się dojechać do pracy :P A jak u Was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@Heledore elo, odśnieżone konkretnie, 1,5 godziny machania łopatą, ale w 3 ludzi, czyli 0,5 h na łebka :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Carica Milica napisał:

@Lilith, czekam tak długo (a może niedługo), bo rekruterki nie ma dzisiaj i jutro, tak bym dostała odpowiedź już dzisiaj. Czekanie mnie dobija i staram się nie myśleć o afobamie, bo jego branie nie ma sensu. Tamten sezon AHS zakończyłam, ponieważ był obrzydliwy i jakieś pierdoły mi się śniły. Moim ulubionym pozostaje i tak drugi. 

Wiem o czym mówisz ja czekałem ostatnio miesiąc po ciężkiej batalii z rekruterem i kierownikiem żeby się określili wcześniej. Słabo wypadłem więc chciałem żeby się określili wcześniej i po miesiącu dostałem odpowiedź... odmowną. W międzyczasie umkneły mi dwie inne oferty fajnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@Heledore Przejazd jest, momentami śniegu więcej niż metr, w zaspach blisko 2 :D 

IMG_20190107_095012_HDR.thumb.jpg.22847ae49ed1ed9dea9eafcb58118c40.jpg

IMG_20190107_094923_HDR.jpg

IMG_20190107_094952_HDR.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

elo @Carica Milica chyba się zabawie i będę pisał w zabawach, tak by się zaczerwieniło nieco na forum :mrgreen: :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@Carica Milica szykuję się do objecia statusu admina, ale to dopiero jak Lilith będzie na emeryturze, za jakieś kilkadziesiat lat.

Wtedy osiągnę 88888 postów i będę doskonałym adminem.  Poza tym brakuje brakuje czerwonego koloru na forum, to zapełniam lukę.

w czerwonym mi do twarzy :D 

1212.jpg.b113a7e5bbb4f8b699112ac5061dd5fd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Carica Milica napisał:

@kleks, to bym startowała na tamte dwie oferty, niż czekała. Ale miesiąc? Zazwyczaj dają odpowiedź po dwóch tygodniach, gdybym miała tyle czekać, to bym odpuściła, to znak, że z firmą jest coś nie tak. 

Witam wszystkich 

A bo tamta oferta to państwowa firma monopolista a tamte oferty były trochę gorsze i jedna zlecenie ale za dobre pieniądze. I jednak nie okazało się jakoś specjalnie etyczna jest korporacja czeka się tydzień dwa potem pisze maile dzwoni i w końcu miesiąc.

Skomplikowane to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uszanowanko 🙂

@Liber widzę że zima u was dopisała jak co roku :D .

Ja godzinę temu wróciłem z jazd, siedzę, popijam kawę i głowię się za co się zabrać. Tutoriale czy książka.A może jakiś filmik? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@exodus! Ja bym na Twoim miejscu trochę bardziej odpuszczał, drobne sprzeczki utarczki, to nic takiego. Co innego groźby wyzwiska, zastraszanie, rzucanie mięsem, to wtedy robić porządek. @Aylen90 ostatnio "niezrozumiałą" emotkę dała, to przez kilka postów ja ścigałeś, dlaczego taka, a nie inna emotka? Przecież to kompletny bezsens ;/

@Heledore thx, widoki może i ładne, ale przydałaby się nowa łopata do odśnieżania, średnio jedna jest łamana jest na sezon. Chociaż czy ja wiem czy ładne? Budynki to stare stodoły, napada jeszcze metr, to się to zawali :D 

@na_leśnik zima dopisała, ale bywało gorzej, obecnie znów pada. Pamiętam czasy jak żeśmy z nie cierpliwością wyczekiwali na komunikat o zamknięciu szkół. Jakieś 20 lat temu :D Pokrywa śnieżna zrównała się z dachami i nie było sensu wychodzić z domu :D 

@Lilith, nie jesteś zła, że nadużywam czerwonego koloru w avku i sygnaturze? :mrgreen: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.