Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Lilith napisał:

Placek, zdzieliłeś kogoś patelnią czy się rozmnożyłeś? Spowiadaj się tu szybko! :D

Patelnią nikogo nie leję bo Konwencja Genewska zabrania takich praktyk :D .

A co do rozmnożenia? Cóż... posucha ostatnio. A wiatropylny raczej nie jestem:pirate:

@JERZY62 a myślisz że nas tu odwiedzają ci inni mieszkańcy wszechświata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂

@Lilith czytałam, że ćwiczysz...podziwiam. Codziennie ile czasu poświęcasz na ćwiczenia? Też powinnam ale jakoś brak mi motywacji...

@Duża Mi witaj ;) Miło Cię widzieć...

Edytowane przez Linnea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith podoba mi się obijanie worka ale niestety nie posiadam więc zadowalam się co jakiś czas mel b. Posiada ona zestawy ćwiczeń na różne partie ciała. Do tego nie jest nudna na nagraniach ale w sumie nawet to mi nie pomaga i ciężko mi się zmobilizować. Ostatnio robiłam 20 minutowy trening całego ciała...o coś takiego...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith pomyślę nad workiem i nad moim sufitem...wszak mieszkam w 50 letnim domu po remoncie :zonk:

@Duża Mi u mnie jakoś leci...praca, dom to jest to co zapełnia mój czas całkowicie. W chwili obecnej odchudzam się...mam już pewne sukcesy ale jeszcze długa droga przede mną. A jak u Ciebie? Jakoś ominął mnie fakt, że nie jesteś już modem...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Duża Mi

@Lilith najważniejsze, że do przodu ;)

1 godzinę temu, Lunaa napisał:

W chwili obecnej odchudzam się...mam już pewne sukcesy ale jeszcze długa droga przede mną.

Gratuluję i trzymam kciuki za dalszą drogę ;) ano nie jestem modem, życie mnie zmusiło, by wylogowac się do rzeczywistości. A w życiu aktualnie robię wiosenne porządki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Lilith napisał:

Ogólnie nienawidzę świąt, weekendów i innych wolnych od pracy dni.

Doskonale to rozumiem. Mam co prawdę soboty i niedziele wolne ale telefon muszę mieć stale przy sobie i być na przysłowiowy gwizdek .Nie ma mowy o bezstresowym wypoczynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×