Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kia_ sportage

Użytkownik
  • Zawartość

    3260
  • Rejestracja

1 obserwujący

O kia_ sportage

  • Tytuł
    Bombowa fura

Ostatnie wizyty

1138 wyświetleń profilu
  1. cisza tu macie racje, gdzie się wszyscy podziali?
  2. w co kolwiek, mówiąc szczerze, mam szanse razej na obsluge klienta, sklep lub inne temu podobne. chce mieć tylko umowę o pracęw i nie być zmuszoną co rok szukać nowej.
  3. kia_ sportage

    Nachalność w kontaktach

    chyba jestem podobna do Ciebie. Też tak mam. Ale mnie czasami boli że nie otrzymuje odp. Żyłam w przekonaniu że jestem nic nie warta 10 lat, toksyczny związek. I jak poczuje się przy kims dobrze, po długim czasie i chciałam bym pogadać, bywa ze duzo pisze. Ale smutno mi ze nir dostaje odpowiedzi. Tak też bywa.
  4. kia_ sportage

    Co teraz robisz?

    słucham muzyki pianino cowery i walczę od rana z bólem głowy. koszmarna migrena
  5. @Heledore nic nowego. Praca teraz mam urlop, z tym ze do pracy nie wracam. firma przegrała przetarg i zostałam na lodzie, głupia firma zewnętrzna. koiec pracy, dużo by pisać. Ale szukam nowej. Dziś mam potworną migrenę. ledwo zyje jak się lepiej poczuje, zajrzę potem.
  6. bliskości, umiejętności zaufania, odpoczynku, smiechu poczucia spełnienia.
  7. cześć słńca. B mi was brakowało i wracam na form. Praca i ovowiązki wyjazdy - wakacje trocę mało czasu, a do tego lapka miała córka. u mnie bez zmian.
  8. Pogoda paskudna tzn słońce swieci, ale zimno. W robocie siedzę, i dostaję k...y. standardowo, dzień jak co dzień. na fb mam zablokowane konto i nie mogę nic pisać, napisałam parę słów o człowieku który zabil psa. I moje pisanie naruszyło ich zafajdane standardy. W nosie to mam. A tak po za tym jestem zestresowana szpitalem. I brakuje mi czasu i sił czasami dla samej siebie. Nie zalajkuje nie udostępnie, nie odpowiem tylko wiadomości. Więc huk z tym.
  9. Hej, wiem, że wpadam jak po ogień. Ale dostępu do kompa nie mam, córka siedzi. A ja jakoś tak nie mam czasu. Jutro jadę z córką do szpitala będą wyjmować jej te druty z ręki. stres mam ogromny. Ale muszę. Chciała bym mieć to za sobą w końcu.
  10. dzięki Kochane wronki. Tyle co ja porzeszłam to koszmar był aby pokonać samą siebie. Was też miło widzieć. Buziaki dla wszystkich. Na 14 do pracy, co raz "lepiej" tam.
  11. hej wam. Dawno mnie nie było. Mam nowy laptop więc moge pisać. Nareszcie. U mnie wszystko ok. umowe mam przedłuzoną a i nie pisałam jeszcze zdałam prawko udało się. z czego się bardzo ciesze. A tak to po staremu. jakoś leci. Chodż praca dje w kość
  12. Witam, wiem, że rzadko jestem, to nie to, ze wyzdrowiałam, nie mam komputera, i nie mam jak zagllądać. Teraz piszę z pracy. U mnie po staremu. Umowę mam do marca, 9 nie wiem czy zostanę, to wszystko się okaże bliżej 9.
  13. ludzi za trzęsienie nic mi się nie chce. Oby do 22.
×