Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kia_ sportage

Użytkownik
 • Zawartość

  3318
 • Rejestracja

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

1360 wyświetleń profilu
 1. Witam z łóżeczka. I życzę kolorowych snów.
 2. Smutno.. Najgorzej jest się pozbyć takiego przekonania że nic dobrego na nas nie czeka. Że jeśli już to zarobimy w pysk od życia. Za co? Za darmo. Jestem pewna że wiele dobrego w życiu jeszcze Ci się przydarzy
 3. Jakbym żyła w jakimś pier. Dniu świstaka
 4. Aurora napisała bym, ale nie mogę się czuć tu już całkowicie bezpieczna. Mój ex długa historia Czyta moje posty. Dlatego ograniczylam pisanie.
 5. Czesc wam. Nie zsskocze Was niczym nowym u mnie stara bida. Chciała bym móc się komuś wywalić ponarzekać wywrzeszczec . Jestem rozczarowana życiem , światem, ludźmi. Mam tak serdecznie dosyć braku jakiej kolwiek stabilizacji ze robi mi się słabo . Braku wsparcia możliwości wygadania.
 6. Cześć wam. Bez zmian w większości spraw u mnie. A czuje się różnie.
 7. Brak chęci do życia , nic mi czasami nie wychodzi. To tyle. Lilith zdrówka życzę
 8. Hej Czasami mam takie dni jak dziś, że lepiej nie wstawać z łóżka.
 9. Nie dobrze smutna, przybita do kitu. Koszmary mi się śnią. A potem się budzę i...
 10. Cześć wam. Trochę poczytałam ale że pisze z tel, to już się pogubiłem, co kto pisał. U mnie bez większych zmian. Młoda chodzi do szkoły ja szukam czegoś dalej, z nastrojem różnie . Raz lepiej raz gorzej. Żyje turlam się od dnia do dnia jak piłka czasami odbije się od ściany.
 11. @Lilith ciężko stwierdzić.... A co do prowadzenia auta, to nie moje jest, i to też powoduje lęk. Ale tu blisko nie mam problemu. Czuje się ok.
×