Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kia_ sportage

Użytkownik
 • Zawartość

  3443
 • Rejestracja

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

1851 wyświetleń profilu
 1. Spadlam runelam nie ma mnie. Rozsypalam się w proch, zniknęła skremowana za życia.
 2. Znam ten ból, witaj w klubie
 3. Nie lubię ludzi w pracy. 2 płci męskiej to cwoki, jeden zbok A drugi chyba nie do końca .... i babka starsza ode mnie dużo, ma dorosła córkę, kiepsko B nerwowai drze się bez przerwy. Ciężko. Nie ma z kim pogadać. Nikogo . Cóż bywa. Ale najgorsze jest i tak wstawanie o 3.40 . od poniedziałku 5 dni narazie w grafiku, nie mam jeszcze na luty. Oby jak najmniej. Dziś mam wolny dzień
 4. Nie lubię ludzi w pracy. 2 płci męskiej to cwoki, jeden zbok A drugi chyba nie do końca .... i babka starsza ode mnie dużo, ma dorosła córkę, kiepsko B nerwowa i drze się bez przerwy. Ciężko. Nie ma z kim pogadać. Nikogo . Cóż bywa. Ale najgorsze jest i tak wstawanie o 3.40 .
 5. Źle odnoszę wrażenie, że się rozpadam. Mimo leków mam wewnętrzny niepokój i mną telepie
 6. Chce mi się płakać. Nad wszystkim przepelnia mnie ból lek i strach.
 7. A swojej bezradności niemocy problemów bez kitu zyc się odechciewa
 8. @Jurecki to dobrze, że masz kogoś obok, najgorzej jak problemy stają się B poważne dotyczą naszych dzieci, i jest się samemu. @Lunaa dzięki oby, nie dość że to, to jeszcze prawdę mówiąc padam na pysk.
 9. Dzieki bo samotnosc nadmiar problemów i brak wsparcia dają mi w kość. Niema komu się wygadać
 10. Dziś przespalam pół dnia staram się też młodą zając. Następny tydzień będzie trudny na 4.40. Sporo dni pod rząd. Ale co zrobić. Ciężko mi kłopoty osobiste z córką wszystko na głowie.
 11. U mnie działa inaczej A biorę długo.
 12. Czuje żal, odpadają mnie problemy , którymi jest przyczyną ex , teraz to wszystko wyłazi. Dziecko cierpi. Minęły 4 lata, a bagaz z syfem my dzwigamy. Złość zmęczenie życiem.
×