Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

spinoo

Użytkownik
 • Zawartość

  111
 • Rejestracja

 1. Musisz sam przed sobą przyznać , że masz problem. To wg. mnie najważniejsze i zacząć traktować siebie jak osobę chorą . Musisz niestety przewartościować swoje życie . Określić co dla ciebie ważne a o co nie warto się szarpać . Naturalnie trochę to potrwa zanim lekarz dobierze odpowiednie leki ale przez pierwsze tygodnie skutki negatywne będą występować / większość niestety nie zaleca prowadzenia pojazdów / np senność . Kiedy ustabilizujesz " kondycje " musisz koniecznie rozpocząć terapie lub zacząć mocno pracować sam ze sobą / to jest cholernie trudne/ . Inaczej stres...napięcie ...lęk przed lękiem... i atak paniki . Ktoś powie że straszę , nie , mówię tylko , że to nie rozwolnienie i samo nie przejdzie . Dobrze byś nauczył się relaksować , mi pomaga metoda Jacobsona i ćwiczenia oddechowe . Powodzenia .
 2. Przyznanie sam przed sobą , że mam problem , nerwicę , tego nie dowie się z gazet ? Zamiast interpretować czytaj ze zrozumieniem . Napisałem ze wiem jak sobie radzić / ataki / a nie ze ich nie mam , Nie "umieram" jak wcześniej za każdym razem . Wiem ,że moje ataki przychodzą i odchodzą , stosuje różne techniki np. oddechowe i choć pisałem kiedyś ze to trudne racjonalizuję ./ Poczytaj w necie ? Własnie osiągnąłem pewien poziom i chciałbym pójść dalej / np. wyjazdy / ale boję się , bo strach zawsze jest . Nie wiem czy to twój styl taki czy po prostu tak masz , ale może przestań tak analizować moje posty i po ludzku przestań się czepiać i czytaj albo przynajmniej zrozum o czym chcę napisać . Ponieważ nie potrzebnie podnoszę sobie poziom stresu więc będę cię ignorować . A odstrzelać sobie możesz swoje problemy .
 3. spinoo

  Napoleon Bonaparte...

  O to, to ,to , dokładnie ... tyle , że jak inaczej sprawdzić czy jestem już na tyle dobry / gotowy / by pójść dalej , czy też niestety przerobić jeszcze raz ostatnią lekcje ? Ja niestety póki co stoję w rozkroku .... pomiędzy chciałbym ,ale boję się .
 4. Jeżeli zrobisz ten najważniejszy krok / wizyta u psychiatry / to na pewno zaoszczędzisz sobie / mam nadzieję / niepotrzebnej straty czasu na teorie spiskowe o swoim zdrowiu i jego zagrożeniu . Poznasz przeciwnika i będziesz wiedzieć jak z nim walczyć . Optymizmem to nie pachnie Moja przygoda z nerwicą lękową zaczęła się bardzo dawno , wszystkie te znane ci objawy , duszności, kołatania bóle, pieczenie itd również przerabiałem . Niestety byłem mało mądry i leczyłem je zamiast posłuchać dobrej rady . Ale nawet jak już trafiłem do specjalisty , bagatelizowałem problem . Owszem brałem prochy i brałem niestety na przeczekanie kryzysy ... Efekt był taki że do nerwicy a jakże doszły lęki i napady paniki . Wtedy dopiero wziąłem sie za siebie . Lekarz to jedno ale własna praca od podstaw . Zmiana nastawienia , że uda się pokonać przeciwnika , zmiana priorytetów . Zmienianie myśli automatycznych i oswojenia się z przeciwnikiem . Brzmi jak kiepski żart ..? otóż nie . Naturalnie jeszcze przychodzi , znienacka ale ja już wiem jak ją powitać i przetrwać . Zrób pierwszy krok do wolności od nerwicy.
 5. Potraktuj to jak nabywanie doświadczenia ... W końcu co to za kierowca bez mandatu ?
 6. I to na początku drogi jest najtrudniejsze .. psychiatra !!!
 7. Problem w tym , że niekiedy nie potrafimy sprecyzować czego oczekujemy od drugiej strony. Zapewne ma to związek np. z młodym wiekiem / brak doświadczenia / pierwszym zauroczeniem . Inna perspektyw i inne priorytety /np.sex / Być może dlatego po czasie okazuje się , że to , to nie było to o czym myśleliśmy. Na własny użytek uważam , że facet przed 30 nie powinien wchodzić w stały związek bo jest po prostu nie dojrzały .. Pewnie są od tej mojej teorii wyjątki ale one stanowią wg. mnie wyjątek od reguły
 8. spinoo

  Afrodyzjaki

  A myślałeś ,że co usłyszysz . Nie mam wpływu na to jak odczytujesz moje wypowiedzi . Ja już się nie ścigam , nic sobie nie udowadniam , niczego nie muszę gromadzić itd , to co miałem zaplanowane wykonałem / zaczynałem od początku trzy razy / I to jest dla mnie stabilizacja .. mogę ale już nic nie muszę . A ty interpretuj to jak tam sobie uważasz. Ponieważ temat był ciut inny , to doprecyzuję , to , że mam słabość do pewnych zapachów nie znaczy / szkoda że takie wnioski wyciągasz /, że "wchodzę" na każdą kobietę I to tyle w tym temacie .
 9. spinoo

  Afrodyzjaki

  Jednym zdaniem to życie bez niepotrzebnych emocji , /nie muszę się już ścigać i niczego sobie udowadniać/ Interpretujesz moje słowa zapewne ze swojej perspektywy , moja jest już zupełnie inna .
 10. spinoo

  Afrodyzjaki

  Ja już swoje wyszalałem , teraz doceniam stabilizację i za daleko idą twoje wnioski
 11. spinoo

  Afrodyzjaki

  Super pomysł , ale rozumiem ,że po a nie przed Mam słabość do kobiet używających perfum z piżmem i drzewem sandałowym ....
 12. Może i ładna , zapalenie gardła , w robocie do 18 , i jedyne marzenie jakie mam to zakopać się pod kołderką.
 13. Dokładnie tak , dodałbym jeszcze tylko i rozdział kościoła od Państwa
 14. Czy to , że żyjesz tak jak chcesz , myślisz jak chcesz to anarchia , przepraszam ale chyba coś ci się pomyliło ? Z bolszewickimi / bez urazy/ poglądami trudno dyskutować ..
 15. Mam nadzieję , że nie robi tego o 3 rano domagając się żarcia ..?
×