Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, każdemu może się zdażyć "dorszy" dzień. Wprawdzie ja w sumie nigdy nie miałam aż tak dużego kaca, żeby mnie głowa bolała. Zawsze tylko to MEGA zmęczenie ale też zdarzało mi się, że mogłam balować całą noc albo wypić 3 piwa i nastepnego dnia czuć się tak samo.

Ja to muszę teraz fajki jakoś rzucić bo mi tachykardię wykryli i nawróc lekkiej astmy - do jest dopiero bycie debilem heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jak trzeba to rzucę bo inaczej nigdy się nie wygrzebię z tych problemów zdrowotnych ale jak się przez x-lat paliło, to tak dziwnie będzie bo to takie przyzwyczajenie, że się pali...hmm...ale przynajmniej mam odpowiedni motywator ;).

bonsai, jakoś nigdy nie miałam powodów do rzucania no ale teraz, to inna zupełnie sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, hej, hej-nie widziałam Cię dawno, moja przewodniczko "antytrojanowa" :D Co u Ciebie? Zrobiłas jakieś badania, byłaś u lekarza?

Hey ;). Ostatnio brak mi czasu na forum - praca. A no bylam dzis u kardiologa i stwierdzil, ze najprawdopodobniej mam tachykardie i dodatkowo nawrot lekkiej astmy wiec ide na kilka dni do szpitala na full service zwiazany z badaniami :D. A Ty jak tam, poprawia sie nastroj po ostatnich przezyciach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×