Skocz do zawartości
Nerwica.com

Porządne chłopy z forum ;-)


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Yup, znany jako am cwel albo jak bardziej preferuje dziubasek bimbasek, ogolnie dziwny typ i wali mu z ust azbestem

 

-- 15 gru 2014, 23:06 --

 

Yup, znany jako am cwel albo jak bardziej preferuje dziubasek bimbasek, ogolnie dziwny typ i wali mu z ust azbestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha to taki damski detektywmonk.

No to jest osiągnięcie, bo kobietom z błaznowaniem w internecie gorzej uchodzi.

I nie mówię tego, żeby kogoś obrazić, sama lubię trollować, ale więcej mi uchodzi, jak piszę, że to nie ja pisałam tylko brat :angel:

 

-- 15 gru 2014, 23:13 --

 

To nie ja :D nie chadzam do kościoła,popieram Palikota( nie zawsze),oglądam filmy XXX,jem czasem mięso w piątek.

Nie chodze do koscioła,nie wierzę w boga wspieram socjalizm,przekraczam prędkość, chlam jak czołg na poligonie i cieszyłem się z wypadku Tu 154 podrygując przy one way ticket. HA jestem lepszy :D

I masz w podpisie Paulo Coelho :mrgreen: Taki antyklerykał-romantyk :twisted:

 

-- 15 gru 2014, 23:15 --

 

Zgłaszam PO Prostu Maciek.Bo katolik i konserwatywny.

Bdb!

To jeszcze Łapa, bo zawsze spokojnie i pozytywnie wesprze i monk.2000 też zawsze coś :great:

 

-- 15 gru 2014, 23:16 --

 

Jak wyjdę z nerwicy i depresji, to jak słowo daję wsiadam w pociąg i jadę do Żelistrzewa :105::105::105: ( nawet wbrew woli OTA )

Ale tam jest tylko sklep spożywczy i szkoła podstawowa.

Ale w okolicy mieszka....Sheldon :D

Sheldon jest zbanowany za stalking ;<,sad story.

Fakt, też miałam jakąś PMkę, ale nie odpisałam. Nieporządny chłop. Minusik.

 

-- 15 gru 2014, 23:22 --

 

A trollom za uwagę dziękujemy !

Potem będzie ankieta i nagrody, tak?

 

Ale najpierw musisz jednak jaśniej zdefiniować porządność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze wedle autorki tematu, porządne chłopy to te, które nie uprawiają seksu :twisted:

Wcale nie :lol: Tylko tych, którzy nie myślą o tym na okrągło i wystarcza im raz na 3 miesiące :mrgreen: Ale oczywiście muszą spełniać jeszcze inne kryteria 8)

Rozumiem, że raz na miesiąc to już za często według Koleżanki, 4 razy w roku natomiast jest kryterium porządności... ciekawa definicja :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło, że ktoś mnie dostrzegł. :-)

Jednak sam tekst mało mówi o człowieku. To tylko bujna wyobraźnia powoduje, że mam sympatię i antypatię do użytkowników.

Jak pojechałem na zlot to dostrzegłem, że mało wiem o tych ludziach stąd.

 

Idę na jakąś inną platformę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze wedle autorki tematu, porządne chłopy to te, które nie uprawiają seksu :twisted:

Wcale nie :lol: Tylko tych, którzy nie myślą o tym na okrągło i wystarcza im raz na 3 miesiące :mrgreen: Ale oczywiście muszą spełniać jeszcze inne kryteria 8)

Rozumiem, że raz na miesiąc to już za często według Koleżanki, 4 razy w roku natomiast jest kryterium porządności... ciekawa definicja :brawo:

tank-catapult-because-fuck-you.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie jestem uosobieniem moralnego zepsucia. :)

tak, jesteś osobnikiem totalnie zdemoralizowanym :pirate: podobnie jak 99% społeczństwa

Seks uprawa zdecydowanie mniej niż 99% społeczeństwa, w dodatku spośród tych co uprawiają to jeszcze spory procent rzadko i w sposób niesatysfakcjonujący :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seks uprawa zdecydowanie mniej niż 99% społeczeństwa, w dodatku spośród tych co uprawiają to jeszcze spory procent rzadko i w sposób niesatysfakcjonujący

a kogo te statystyki ?

kto w ogóle prowadzi takie badania ?Pewnie PO . :lol:

Trzeba o swoje wyrko zadbać , a nie statystykami się zajmować , jak komuś brakuje w tych sprawach ,,, centymetrów i etc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, na chłopski rozum, weź ludzi za młodych na te sprawy, za starych, chorobliwie skromnych i nieśmiałych, w celibacie dobrowolnym i wbrew woli, samotnych, chorych, na lekach obniżających libido, nieudane małżeństwa, traumy, aseksualność i dużo innych historii i sytuacji, i za cholerę ci nie wyjdzie, że to jest jakiś marginalny 1%.

To jest bardzo dużo ludzi, ale o nich się nie pisze w kolorowych gazetach i nie kręci seriali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, cyklopka pisze, jak się w praktyce sprawy mają, nic nie mówi, że to jakiś przywilej nielicznych.

Nie rozumiem trochę Twojego podejścia, żeby współżycie odhaczyć :shock: O co kaman ? Wszyscy się rozwodzą, jaka to przyjemność, a dla Ciebie to pańszczyzna ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie to pańszczyzna ... ?

nie ,że już od razu pańżczyzna . Robie się stary dziad , Paroksetyna w dodatku kastruje i odbiera wrażliwośc na seksualne bodżce , coraz rzadziej misie chce ,,, tak ,że zrobienie siku sprawia mi wiekszą radochę niż całe te seksualne ceregiele z otoczką . Seks staje sie powoli coraz ciężką harówą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×