Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciężar emocjonalny po obejrzeniu drastycznych,realnyc filmik


qazwsx

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem artykuł o osobach ,które pracują w Google i odszukują najróżniejsze strony,na które trafiają filmy z prawdziwych wypadków,realne morderstwa nagrywane amatorką kamerą,filmy z egzekucji np.w Iraku czy drastycznych amatorskich filmików czy zdjęć pokazującymi najgorsze dewiacje.

W tym artykule było napisane,że te osoby w ogóle nie mają wsparcia psychologicznego i są pozostawione same sobie a obciążenia po oglądaniu takich treści są często zbyt wielkie.

 

Słyszałyście o takich stronach/filmach gdzie są pokazane np.prawdziwe mordy czy samobójstwa ?

Mnie osobiście to przeraża,że jest tak łatwy dostęp do tego typu rzeczy...

Wydaje mi się,że zobaczenie takich treści wpływa destrukcyjnie na psychikę ,bo to nie jest fabularny film,gdzie wszystko jest ''na niby'' ,lecz są to prawdziwe i realne osoby i sytuacje.

 

Co o tym myślicie ?Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?Macie jakieś "doświadczenia" w temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu była dostępna strona na fejsie o tytule "Najcięższe morderstwa w Polsce". Były zamieszczone archiwalne zdjęcia ofiar, krew, tasaki, zgwałcone nagie kobiety. Od razy wysłałam o prośbę zamknięcia strony. Na początku odmówili, twierdząc że jest nieszkodliwa. Ale ludzie tak chejtowali, wysyłali prośby o blokady, że w końcu zamknęli. CHORE TO CHOREEE!!!

 

-- 21 lis 2014, 20:12 --

 

i K*RWA ludzie lajkowali zdjęcia pomordowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że zobaczenie takich treści wpływa destrukcyjnie na psychikę ,bo to nie jest fabularny film,gdzie wszystko jest ''na niby'' ,lecz są to prawdziwe i realne osoby i sytuacje.

ojejku,faktycznie strasznie!życie to nie film,lol.nikt nikogo nie zmusza,a jak ktoś chce to polecam

http://www.charonboat.com/

Take time to appreciate life :lol:

 

wszystko elegancko,nic nie jest na wierzchu,są kategorie,np. Accident,Executions,Tsunami, Suicide.. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×