Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co skreśla faceta w oczach kobiety ?


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, SEKS, SEKS i jeszcze raz SEKS :time: Czy już nic innego w życiu się nie liczy ???

To ja już serio wolę być sam, niż gdybym miał mieć napaloną laskę u boku :silence:

W sumie prawda jest taka, że osoby aseksualne mają o jakieś 90 % mniejsze szanse na znalezienie partnera/partnerki niż osoby, które nie są aseksualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do czego osobie aseksualnej partner?serio pytam

Do tego samego, co seksualnej, oprócz seksu.

 

Aseksualizm nie równa się hipolibidemia.

 

-- 19 lis 2014, 14:53:47 --

 

Brak pociągu płciowego to aromantyczność, może występować przy aseksualizmie, ale nie musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mało znajomych

Wut? Od kiedy małe grono znajomych..kogoś skreśla? trochę kryterium z doopy,nie każdy jest ultra przebojowy,otwarty i ma "tonę" przyjaciół (którzy są tylko gdy jest dobrze przeważnie),wydaje mi się że to akurat najmniejszy problem

-wrażliwość

Zbyt na ogólnie powiedziane,owszem,za duża empatia może prowadzić do tego że ktoś człowieka wykorzysta,ale tu chyba jednak można wprowadzić własne granice.

Przewrażliwienie na swoim punkcie/brak dystansu do siebie - Też odrzuca,ale jak mniemam to można jakoś przepracować,tudzież z czasem,częściowo przejdzie samo.

Jednak wrażliwość jako taka,jest (albo tak mi się wydaje) plusem w związku,wszak raczej kobita czy ogólnie ludzie wolą - gdy druga strona zważa na ich los,problemy i resztę,nie zaś traktuje jako ozdobę/rekwizyt do kilku celów.

depresyjnośc,ogólnie jak facet palnie coś o smutnych rzeczach to kobiety uciekają w podskokach;]

Tylko i wyłącznie wtedy,jeśli "potencjalna" kandydatka to tępak emocjonalny/kamień bez krzty wyrozumiałości,tudzież jeśli znajomość zaczyna się tylko od mówienia o problemach,albo tylko bojcy i nic z tym nie robi.

Litości, każdy ma prawo do problemów czy kłopotów : D,owszem,"powinno" się być twardym,ale też nikt nie jest pieprzoną skałą,w granicach rozsądku każdy może czasem zamarudzić,nawet jeśli niewiele to daje.

Za pewno dochodzi też wygląd

Z tego co kojarzę,problemu z wyglądem u ciebie nie ma

+ brak kasy ale tego większość nie chce dać odczuć

W takim przypadku wszystkie młokosy w wieku poniżej 18 lat,nigdy by dziołch nie miały - bo mają goowno nie piniondza.

A także studenci na studiach dziennych - również,bo skąd? Nie wierzę że każdy student będący w związku ma dzianych starych którzy fundują mu wszystkie atrakcje,tudzież sam gdzieś zarobił,zebrał czy wykombinował w inny sposób .

Powiedzmy sobie szczerze,czasy są jakie są,szału nie ma jeśli chodzi o poziom życia w tym kraju,więc i kobita szukająca partnera,nie może mieć AŻ takich super wymagań finansowych z prostego powodu - w Polandii wieje biedą,więc gdyby tylko "dziani" czy średnio bogaci faceci mieli kobity,a ci przeciętni,czy żyjący na niższym poziomie nie mieli - ten kraj by wyginął dawno temu.

Fakt faktem,wypadałoby mieć choć tyle by móc zabrać dziołche na piwo,czy do kina i na jaką kolacje/whatever raz na czas,ale też chyba mało która oczekuje że jej książe przyjedzie białym mustangiem,żywym bądź mechanicznym i zabierał ją na weekend do spa za 2000 : D.

 

Oczywiście to moje zdanie,może niezgodne z prawdą czy faktami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Coś się ostatnio żalił wielkimi literami, że mu prokuratura zabrała komputer. Czyżby nareszcie machina wymiaru sprawiedliwości ruszyła w jego kierunku?

Na FB go ostatnio nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, wejdz w zgloszenia po z godzine temu wyslalam amfce

 

Coś się ostatnio żalił wielkimi literami, że mu prokuratura zabrała komputer. Czyżby nareszcie machina wymiaru sprawiedliwości ruszyła w jego kierunku?

No właśnie chciałam zapytać co z nim. Wydaje mi się, że gdzieś tu czytałam, że składaliście zawiadomienie i go nie namierzyli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×