Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co skreśla faceta w oczach kobiety ?


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę wszystkim przypomnieć że równouprawnienie polega na posiadaniu równych praw, nie równych przywilejów, ani równych obowiązków.

I tu masz Pieprzu całkowitą rację :P Ale wiesz, babki są z natury chciwe i jak im dasz palec, to chcą całą łapę :lol: ( bez skojarzeń z forumowym Łapą ! )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS napisał(a):

Niko napisał(a):

Aseksualność to jednak jest pewna dysfunkcja i to wynikająca z psychiki

 

A bo ja wiem czy dysfunkcja. Nie ciągnie człowieka do seksu i tyle.

 

Nie wiadomo czy dysfunkcja, czy nie; zdania są różne na ten temat.

 

No dysfunkcja, dysfunkcja, bo ludzie jak i inne ssaki istnieją w celu rozmnażania się a co za tym stoi zapewnienia kontynuacji gatunkowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sobie mogę powiedzieć że mnie skreśla najczęsciej:

-brak pewności siebie(dużo dziewczyn mi mówiło że powinienem być pewniejszy siebie..)

-mało znajomych

-wrażliwość

-depresyjnośc,ogólnie jak facet palnie coś o smutnych rzeczach to kobiety uciekają w podskokach;]

 

Za pewno dochodzi też wygląd+ brak kasy ale tego większość nie chce dać odczuć,po prostu skreślają na starcie,zanim rozmowa się zacznie jak widzą żeś nie wyględny albo w tanich ciuchach :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, gdyby nadrzędną potrzebą ssaków nie byłoby rozmnażanie, to by nas tu nie było :D No chyba, że jesteś mocno religijny ;) Właściwie to wszystkie organizmy tak mają...

Ja wciąż bym tego nie nazwał dysfunkcją, co najwyżej "słabszym przystosowaniem" - przez brak popędu seksualnego mniejsza jest szansa na spłodzenie dziecka. Czy jeżeli jest facet wysoki, umięśniony, wysportowany - słowem Apollo - to ci mniej piękni od niego są 'dysfunkcyjni'? No chyba nie. Dopóki facet ma ptaszka, a ptaszek strzela ostrą amunicją, dopóki baba ma szparkę, a w szparce jakieś jajniki, macice i może dziecko na świat wyeksmitować, zapłodnioną uprzednio się stawszy, to nie są dysfunkcyjni. A to, że pani bądź pan nie mają ochoty na bara-bara (względnie: nie mają ochoty mieć dzieci), nie czyni ich dysfunkcyjnymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te tematy nigdy się nie skończą.... :D

 

Jak dla mnie faceta skreśla: nadużywanie alkoholu, trwały brak pracy (nie chodzi o kasę, ale mężczyzna niespełniony w pracy dziwaczy), sknerstwo, pedantyzm, nadmierna koncentracja na własnej wygodzie, wulgarność, chwalenie się swoimi wyczynami seksualnymi, sztywność w zachowaniu (nie nieśmiałość, tylko schematy nie do przeskoczenia, czyli muszę mieć tak, a nie mogę zrobić inaczej), brak głębszych zainteresowań, oczekiwanie, że kobieta będzie nim kierować i za niego decydować, skłonność do miłości obsesyjnej (cały sens życia ma mu nadać dopiero ONA), przekonanie o swojej wyjątkowej wrażliwości i pogarda dla "motłochu" (wieję wtedy jak szybko się da), robienie z siebie niedocenionej przez innych ofiary, pewne poglądy czy postawy (antyklerykalizm, palikotyzm, lewactwo :P ), niepoukładanie w przeszłości typu zdrady, rozwód, zostawienie kobiety samej z jego dzieckiem (to znaczy że mnie też może zdradzić czy zostawić z dzieckiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

Psychoanalepsja_SS, no jakby na to nie patrzeć, trochę funkcji biologicznych nie spełniają.

 

Funkcji posiadania popędu??

funkcji rozpłodu

 

Posiadają, co wiąże się ze sprawnością ich ptaszków/szparek i tych organów wewnątrz.

Aseksualny mężczyzna może być dawcą nasienia. Aseksualna kobieta może pozyskać nasienie i się zapłodnić, nie mówiąc już o sytuacji gwałtu.

 

-- 19 lis 2014, 01:37 --

 

to znaczy że mnie też może zdradzić (...) z dzieckiem

Uuu, to już by było naprawdę niefajne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, z biologicznego punktu widzenia celem, ale może skończmy to już :P

 

przekonanie o swojej wyjątkowej wrażliwości i pogarda dla "motłochu"
mój ostatni to miał, czasem się bałam odezwać przy nim, żeby nie palnąć czegoś głupiego, zresztą raz usłyszałam: "teraz widzę na wskroś, że jesteś mniej inteligentna ode mnie" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-depresyjnośc,ogólnie jak facet palnie coś o smutnych rzeczach to kobiety uciekają w podskokach;]

Jak smeci od czasu do czasu to ok...ale jak non stop to nie o zniesienia

 

Czy już nic innego w życiu się nie liczy ???

 

 

liczy sie mnostwo rzeczy..miedzy innymi seks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×