Skocz do zawartości
Nerwica.com

Portale randkowe - hit czy kit?


niosaca_radosc

Rekomendowane odpowiedzi

Tez ze dwa razy skorzystalam w desperacji po rozstaniu i szybko pozałowałam. Na pierwsza randke przyszedł jakis gowniarz, ktory jak sie okazalo oczywiscie sklamał co do wieku. A na druga facet, ktory nic nie mowil, siedzial jak mumia i moje proby wciagniecia go w rozmowe nic nie dały. Dla mnie to kit, chociaz pewnie sie zdarzaja ze randki wypalaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam głównie z portalu do niepełnosprawnych. Na cztery związki, trzy były z tego portalu.

Ale nie ma tam jakoś bardzo dużo osób, sporadycznie pojawia się ktoś nowy i coraz ciężej tam kogoś mi poznać.

A z tych 3 związków dwa były z dziewczynami też zaburzonymi psychicznie. Z takimi najłatwiej mi się dogadać, tylko po czasie i tak wychodzi że im coś we mnie nie pasuje.

 

Raz miałem śmieszną sytuację na tym portalu bo umówiłem się z dziewczyną która na zdjęciu wyglądała całkiem ładnie, wzrost przeciętny dosyć 155 cm, a na spotkaniu okazało się że jest ona dużo bardziej kompaktowa, tak z 20cm mniej być może ;) Ale i tak okazało się że nie była zainteresowana ze względów światopoglądowych.

 

Na Sympatii mam w tym momencie konto, ale na conajmniej kilka wysłanych wiadomości dostałem tylko jedną odpowiedź i to od takiej pani wyglądającej trochę na siostrę Frankensteina. Ale pogadać też z nią nie szło, zresztą może to i lepiej, bo i tak nie wiem po co do niej napisałem.

 

Teraz zmieniłem opis i w opisie napisałem jakie mam zaburzenie ;)

 

Ale ogólnie mało która chce zaburzonych facetów. Zdrowe nie chcą bo mogą mieć zdrowych, a chore też wolałyby zdrowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agusiaww, toż niezłe szopki miałaś z "normalnymi" randkowiczami .

Ja osobiście nigdy nie musiałem korzystać z tego typu internetowych usług , ale nie neguję ich , oraz tego ,że mogą okazać się skuteczne . Jest to też jakaś forma szukania drugiej bliskiej osoby ,,, i zawsze jest szansa ,ze się może udać .

Gdybym był teraz sam( ale nie jestem !) wolałbym Tutaj na Forum poszukać jakiejś Dziewczyny niż zakładać jakieś konta dla tych "normalnych" . Moje szukanie Kobiety na Forum byłoby raczej sprytne i inteligentne niż otwarte i wszystkim wiadome . Mozliwości jest wiele ,,,zapewne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był teraz sam( ale nie jestem !) wolałbym Tutaj na Forum poszukać jakiejś Dziewczyny niż zakładać jakieś konta dla tych "normalnych" . Moje szukanie Kobiety na Forum byłoby raczej sprytne i inteligentne niż otwarte i wszystkim wiadome . Mozliwości jest wiele ,,,zapewne .

:lol:

To daj jakieś wskazówki dla poszukujących, bo tu ostatnio istne matrymonium panuje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie tego typu portale, to miałbym za sobą zaledwie jeden związek, swoją drogą też zainicjowany za pośrednictwem internetu, ale w inny sposób. Jestem dość silnym introwertykiem, więc poznanie kogoś w realu, gdzie większość osób jest jednak "na zewnątrz" siebie w moim przypadku graniczy z cudem. Choć w relacji sam na sam z drugą osobą daję sobie radę.

 

Uważam, że korzystając z tego typu portali tak samo jak w realu trzeba mieć dużo szczęścia, by poznać kogoś kto będzie nam odpowiadał zarówno pod względem osobowościowym jak i intelektualnym oraz wizualnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj jakieś wskazówki dla poszukujących, bo tu ostatnio istne matrymonium panuje

matrymonium ? A co to takiego ?

Nie mam łba ostatnimi czasy jeszcze rad komuś dawać .

Tyle powiem ,że najważniejsze w dialogu jest zainteresowanie druga osobą - kobietą i jej problemami ( choćby nasze były o wiele wieksze , nie radze ich wyjawiać , będąc mężczyzną ) . Potwierdzanie i przyznawanie racji kobiecie ( a swoje i tak myślisz ) , takt , ogłada , kultura . Nie poruszanie nawet tematów depresyjno- lękowych , ani nie dawanie rad , tylko słuchać , sluchac kobiety ,,, bo jak mówia "przez uszko do łózka ". Trzeba też szybko zlokalizowac , gdzie mieszka dziewczyna , bo jak dalej niż wprzybliżeniu 150 km radziłbym odpuścic na początku ( chyba ,że ktoś lubi jeżdzić ) , kwiaty ,,,, i cała reszta bajerów . ;)

Parcie na spotkanie rzecz jasna po jakimś 3 misiecznym korespondowaniu na PW .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, 120 dag cukru + 1,5 szklanki mąki + litr wody + szczypta curry

 

przepisy przepisy... ;p

 

-- 25 lis 2014, 14:49 --

 

a poza tym na co to jest przepis? na wyrwanie dupy do wyra, na zdobycie nr telefonu, na zalapanie sie na obiadek u rodzicow? nie czaje zupelnie

 

-- 25 lis 2014, 14:50 --

 

aczkolwiek zgadzam sie ze dobry kontakt to wazna rzecz. Dobry dialog to podstawa...ale chyba we wszystkim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poza tym na co to jest przepis? na wyrwanie dupy do wyra, na zdobycie nr telefonu, na zalapanie sie na obiadek u rodzicow? nie czaje zupelnie

 

na zdobycie bliskiej osoby , na życie z kimś drugim obok , któremu zaufasz , przy którym to życie nie będzie juz aż tak prze-jebane ,,, z całą oczywiście plejadą atrakcji ( wyrko , obiadek , gadka szmatka ,kino , mineta i palcówa ) :lol:

 

-- 25 lis 2014, 14:57 --

 

Nie znoszę tego udawania,

Kamaja , masz prawo nie lubieć udawać , ale na początku trochę szminki jest wskazane .

 

-- 25 lis 2014, 14:59 --

 

Tylko gdzie takiego znaleźć ?

gdzie znależć ?

W kolejce do psychiatry , w poczekalni ma się rozumieć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlosbueno: a można wiedzieć z jakich portali korzystałeś? Przynajmniej pierwsza litera czy coś takiego? Bo po prostu jestem ciekaw, sam jestem na mydwoje i zastanawiam się czy też z niego korzystałeś, bo ja akurat miałem pozytywne doświadczenie z nim. A swoją drogą w pewien sposób rozumiem Twoją niechęć do portali płatnych, skoro tak Cię oszukiwali, tymi sztucznymi kontami. Ale mimo wszystko ja uważam, że portale płatne są lepsze pod tym względem, że jak ktoś płaci za korzystanie z portalu, to chyba bardziej poważnie do tego podchodzi. Tylko nawet wśród płatnych, jak widać, są portalem, które naciągają swoich użytkowników. Dlatego jestem ciekaw o których to portalach pisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlosbueno: a można wiedzieć z jakich portali korzystałeś? Przynajmniej pierwsza litera czy coś takiego? Bo po prostu jestem ciekaw, sam jestem na mydwoje i zastanawiam się czy też z niego korzystałeś, bo ja akurat miałem pozytywne doświadczenie z nim. A swoją drogą w pewien sposób rozumiem Twoją niechęć do portali płatnych, skoro tak Cię oszukiwali, tymi sztucznymi kontami. Ale mimo wszystko ja uważam, że portale płatne są lepsze pod tym względem, że jak ktoś płaci za korzystanie z portalu, to chyba bardziej poważnie do tego podchodzi. Tylko nawet wśród płatnych, jak widać, są portalem, które naciągają swoich użytkowników. Dlatego jestem ciekaw o których to portalach pisałeś.

To były portale dla Polaków za granicą, no i jeszcze Edarling ale tam tych sztucznych kont nie pamiętam no ale ja nie jestem człowiekiem z ambicjami także na edarling nie zaszalałem. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że trzeba mówić prawdę, żeby potem samemu uniknąć rozczarowania, gdy druga strona dowie się prawdy. Nie wszystko da się też ukryć.

 

Jak ja jestem niezbyt uspołeczniony, nie potrafię zdobyć pracy w której by się dobrze zarabiało ani nawet pracy zgodnej z wykształceniem, pomimo skończonych dobrych studiów, to dosyć szybko by zaczęło się i tak drążenie czemu tak jest, a że mam próbować to czy tamto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wydaje mi się, żeby Kaleb nakłaniał do kłamania. Najlepiej będzie jak sam się wypowie, ale ja zrozumiałam to trochę inaczej.

Tzn. mówić prawdę, ale nie całą na raz. Po prostu pokazać się z jak najlepszej strony, przedstawić zalety, a niekonieczne na pierwszej randce mówić, że np. od 5 lat leczy się psychiatrycznie. Ludzie nadal "boją" się słowa psychiatra i nie znając danej osoby po prostu uciekną. Kiedy jednak najpierw poznają człowieka z innej strony, a dopiero później dowiedzą się, że ma problemy, w wyniku których się leczy i chodzi np. na terapię, wszystko może się inaczej potoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niosąca Radość dokładnie to co napisałaś miałem na myśli . Nie chodziło mi o kłamanie , ale przemilczenie gorszej strony samego siebie , a mobilizacja i wyłożenie na wierzch tych lepszych jasnych stron swojej osobowości . Potem , po jakimś dłuższym czasie ( jak juz ofiara zostanie złowiona ;) )mozna co nieco powiedzieć o swoim zaburzonym jestestwie , ale też nie za dużo . Więcej prawdy o sobie zalecałbym po ewentualnym małzenstwie :lol:

Ja swojej Kobiecie powiedziałem ,że choruję na HCV dopiero jak spłodziłem dziecko , w 7 roku znajomości , 1, 5 roku w małżeństwie .

I wcale nie miałem zamiaru jej tego wtedy mówić , tylko jakoś tak w nerwach coś mi wyszło . Ale i tak pewnie bym kiedys powiedział ( może jakbym był juz zdrowy ) .

Tylko uważałem by jej nie zarazić , co tez mi sie udało .Przez seks to niemożliwe , tylko przez krew .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, dzięki. Ja tych zagranicznych nie znam, więc może faktycznie jakaś lipa. Na edarling kiedyś założyłem konto, ale jednak nie zdecydowałem się na abonemant, poczytałem na forach i na podstawie opinii jednak właśnie na mydwoje się zdecydowałem, więc też nie wiem jak to jest z tymi pustymi profilami. Tak czy siak, jak któryś portal coś takiego robi, to jest to jakaś masakra. I co, myślą, że ludzie prędzej czy później się nie zorientują? Czy po prostu klient zapłacił i dla nich jest on już nieistotny, nie musi do nich wracać? Chamstwo, dobrze, że ja na coś takiego nie trafiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×