Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem tu nowy pewnie wiecie dlaczego tu jestem:(


boguslonca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!jestem Adam mam 31 lat . Pewnie nic nowego nie napisze ,ale niestety podejrzewam ,ze mam jakąs tam nerwice nio juz napewno tag twierdz lekarze odsyłajac mnie do psychiatry ,psychologa hmm ale to nie dla mnie .Nie moge sobie przetlumaczyc zeby tam pojsc tłumacząc sobie , ze to minie ale czy napewno? ,moze tutaj wśród was sobie na to pytanie odpowiem (mam nadzieje).Po krótce zaczęło sie to od wzywania karetki gdyż mialem kołatania serca i wrażenie jakbym miał zaraz umrzec (straszneeee) nio doszło to juz do 6 razy jak to miało miejsce mialem robione EKG za kazdym razem nic czasem podwyzszone cisnienie ,a teraz bóle w lewej piersi i lewej ręki(tylko tam) czasem przenoszące sie ponizej lewej strony ciała jeste to bardzo uciązliwe :(ale to pewnie wie kazdy z was zna .Niewiem czy to zwiastun czegos jeszcze gorszego czy moze juz tak zostanie.Dodam ze jestem osoba która szybko sie denerwuje nawet z byle powodu nio a w moim zyciu sporo sie dzialo dzieje zeby mi to ułatwić np. toksyczny związek ,rozwód ,wyjazd mojego syna za granice na stałe z eks::(:(.Moze to na tyle o mnie mam nadzieje ze ktos odpisze na tego posta .Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Adam na forum.

Nie moge sobie przetlumaczyc zeby tam pojsc tłumacząc sobie , ze to minie ale czy napewno?

Oj, nic nie musisz sobie tłumaczyć, specjalista Ci pomorze wszystko w głowie poukładać. Szukaj pozytywów wizyty u specjalisty a przede wszystkim - nie zwalaj winy na los - on się toczy ślepo, sam musisz nim pokierować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Też miałem i mam choć nie tak często objawy udające inne choroby i zawsze badania wychodzą mi OK.

Nie koncentruj się na tym, bo to 'zywi' lęki...

Bądź dla siebie dobry i wyrozumiały.

Niektórym w trudnych chwilach pomaga uprawianie sportu, innym pasje czy hobby, jeszcze innym przyjaciele.

Sam musisz szukać własnej drogi wyjscia.

Pozdrawiam

Arek S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Co nie zmienia faktu, że jeśli chcesz sie wyleczyć, a nie tylko zaleczyć, to specjalista JEST dla Ciebie. A czemu miałby być nie dla Ciebie? Czujesz się gorszy, czy lepszy od setek ludzi, którzy już uzyskali pomoc? Leczenie to całkiem normalna sprawa, nie wchodzą w grę ani cuda, ani czary, jedni sie leczą na raka, (albo nie leczą, bo mówią, że chemioterapia to nie dla nich i szukają cudotwórców od poświęcania wody) inni na nerwicę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×