Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sylwester 2014/15 w Łodzi - lista


New-Tenuis

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem jeszcze jedną możliwość, ale zostaję na tej liście. Mam okazję zarobić parę PLN, więc możliwe że będę. Trzymajcie za mnie kciuki, wgram w końcu tego Windowsa, Office'a i się biorę do dzieła. Muszę jeszcze mapy wyregulować w telefonie, bo możliwe że się przydadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, to do 15.12. bardzo proszę o ostateczną deklarację. Fajnie, że jest szansa, żebyś był! :)

Siddhi, bardzo szkoda. :(

 

-- 10 gru 2014, 21:10 --

 

Musiałam odwołać rezerwację w hostelu Luna, bo zadzwonił pan i powiedział, że chce dość wysoką zaliczkę już do końca tego tygodnia i że u nich nie ma warunków do sylwestrowej zabawy, czym mnie zraził.

Pozostały Noclegi Elan, gdzie jest sala konferencyjna i bar i jeszcze wspólna kuchnia i w ogóle jest taniej. Coś mi internet szwankuje, ale jeśli mi się uda, zamieszczę zaraz link do informacji o hostelu. Jeśli mi się nie uda, to na pierwszej stronie jest odnośnik do bardziej szczegółowej informacji. I teraz mam pytanie, ale w zasadzie wstępne, bo nie wiem, czy to wyjdzie: Pytać o salę konferencyjną pod wynajem na Sylwestra?

 

-- 10 gru 2014, 21:12 --

 

http://www.booking.com/hotel/pl/noclegi-elan.pl.html

 

-- 10 gru 2014, 21:13 --

 

http://www.taniespanie.org/?sala-konferencyjna,29

 

-- 10 gru 2014, 21:14 --

 

http://www.taniespanie.org/?sala-bankietowa,28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adel, a chcesz się przyłączyć?

monk.2000, do 16 grudnia mam podjąć ostateczną decyzję odnośnie wynajęcia sali, a do 15 grudnia wszyscy muszą się zdeklarować odnośnie pobytu na Sylwku. Więc żyj przyszłością, bo mi ułatwisz organizację! I miło by było Cię zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna się jeszcze dopisać do listy?

 

-- 12 gru 2014, 08:38 --

 

Jestem nowa na tym forum,ale nie "nowa"w temacie,który niektórych tu ściąga.A jaka jest średnia wieku uczestników zabawy?

 

-- 12 gru 2014, 08:40 --

 

I gdzie ostatecznie będzie mieć ona miejsce?

 

-- 12 gru 2014, 08:41 --

 

Ja jestem z Łodzi,więc nocleg nie wchodziłby w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adel, a szkoda :)

Candy14, super by było! :D

 

-- 12 gru 2014, 15:52 --

 

Ok, no to ja uruchomię listę ostateczną i proszę się dopisywać ci, którzy się już zdecydowali na "tak". Proszę też osoby, do których wysłałam PW o wiadomość zwrotną nawet jeśli zdecydowały na "nie".

Lista ostateczna:

1. New-Tenuis

2. Harry Haller (mam nadzieję, że mogę Cię już dopisać sama, sorki za prywatę :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adel, a szkoda :)

Candy14, super by było! :D

 

-- 12 gru 2014, 15:52 --

 

Ok, no to ja uruchomię listę ostateczną i proszę się dopisywać ci, którzy się już zdecydowali na "tak". Proszę też osoby, do których wysłałam PW o wiadomość zwrotną nawet jeśli zdecydowały na "nie".

Lista ostateczna:

1. New-Tenuis

2. Harry Haller (mam nadzieję, że mogę Cię już dopisać sama, sorki za prywatę :))

 

Oczywiście... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×