Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czat - shoutbox


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

w związku z nieprzyjemnymi sytuacjami jakie miały miejsce w ostatnim czasie na forumowym czacie postanowiliśmy dziś go wyłączyć.

Dyskusja nie zawsze była prowadzona tam w akceptowalnym tonie. Część osób wykorzystywało czat do celów zupełnie innych niż jego pierwotne przeznaczenie a efektywne moderowanie dyskusji z uwagi na szybkość pojawiania się nowych wiadomości było niemożliwe.

Przepraszamy osoby które lubiły tę funkcje forum i korzystały z niej zgodnie z jej przeznaczeniem ale z uwagi na ochronę większości Użytkowników musięliśmy podjąc taką decyzję. Proponuję dyskusję przenieść do tematów z działu 'Off-topic', ze strony głównej jednak czat zostaje trwale usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zamykanie to najgorsze co można zrobić ......... skoro ludzie chcą czata i jest taka potrzeba ...... ja sie na moderatora forum nie pchałem bo nie odpowiada mi ta forma ........... ale myślę że przydały by sie stałe osoby od moderowania Czata ....... i tylko od tego...... a nie od razu zamykać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam w sumie jedyne miejsce gdzie nie było wisielczej atmosfery. Pomoc od razu, odcięcie myśli od dręczących tematów i kupa śmiechu. Dużo wspólnych znajomych i nic prócz głupich żartów złego się nie działo. Rozumiem że amfce był dość problematyczny, ale z tego powodu zamykać coś co jest przyjazne?

 

Myślę, ze większy problem stanowią opisy działania leków przez osoby niekompetentne niż luźna czateria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heartbreaker, Uwierz mi, że czat był pod stałą i uważam, że dobrą kontrolą.

Niestety ton wypowiedzi co niektórych userów wzbudzał kontrowersje. Notoryczne zwracanie uwagi łącznie z ostrzeżeniami, przyznaniem bana nie przyniosły zamierzonego efektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×