Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Allah napisał(a):

Heartbreaker, fora Ci sie pomyliły ....Tłumaczyłem że nie mogę ze wzgledu na prace !!! Koniec i kropka !!!!!!!

Fotki na PW wysyłam ludzią, którzy mam pewnosc że nie mają nic wspólnego z moja "firmą" !!

Ale komentarze o panujacych zasadach i autoironi pozostaw dla siebie. Jak bede chciał sie rozreklamować jako "podstarzały playboy" to zarejestruje sie na randka.pl albo fotosik.pl albo innej NK czy Fakjubuku. i wrzuce tam fotki moje, moich dzieci, moich żon, moich kochanek, psa , kota , rybek i pająka z garażu ...nie zapomnę też o fotce mojej "superbryki" i zdjeciu w kimonie podczas zawodów karate.

chyba nic nie pominąłem ....

 

 

Tobie się Tematy pomyliły bo to jest Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum

Ale skoro Allah ma ...prace ...firmę!!! i pająka na ścianie to proponuje założyć nowy temat

Komentarze do fotek Allaha wysyłanych na priv

Ale skoro tylko Mi to przeszkadza .....i nie jet to traktowane jako off-topic

To dalsza pyskówka niema sensu

I ciesze się że podzieliłeś się z nami swoim nie spełnionym marzeniami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano kilka palców tzn paznokci już jest w miarę długich...tylko jakieś krzywe .Nadal błeee :?

Cóż....zapuszczam nadal,próbuję obgryźć co innego w trakcie stresu np.ołówek,guma

 

Nie nie ,chodziło o Twój komentarz ,że dla męskiej części paznokcie czerwone stanowią fetysz :lol:

. he he :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, Sprzęt dobry, bo Nikon D3000. Ustawienia manualne, więc robił to ktoś z głową. Widać to zresztą po małej głębi ostrości, że wiedział co robi. Jakaś obróbka była w Photoshopie... może obiektyw, może światło, że takie przekłamania są w kolorach. Wyszłaś sympatycznie i to jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, Kasiu, jeśli jakiś ranking jest to zdecydowanie tak, no co będę ukrywać,że nie.

 

Amon może się podobać kobietom.Nawet większości. Ma śniadą cerę, ciemne oczy, ładne rysy twarzy. Fryzurka THE BEST.

Mój typ.

 

Amon, napisz coś.

Jak się czujesz czytając o sobie superlatywy na temat swojej urody.

Jak Ci nie odpowiadają z ust podstarzałej panny, to napisz. Postaram nie obrazić się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×