Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie masz plany na jutro?


Zebrec

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mienta napisał(a):

Mam tyle pracy, że nie wiem, za co się zabrać najpierw

@mienta, szczerze współczuję:bezradny:Ja nie mam prawie żadnych obowiązków.

Jutro [7 stycznia 2023 r., niedziela] jadę z rodzicami na Mszę Świętą. Wspierajcie mnie, żeby udało mi się pojawić na Eucharystii [bo czasem mam problem ze wstaniem z łóżka, wybudzeniem się].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mienta napisał(a):

Jak się z tym czujesz?

@mienta, bardzo dobrze - pasuje mi taki układ, świetnie się czuję, żyjąc jak pączek w maśle blob.png.799a25a618af171bf3a44aa7245473da.pngDzień wypełniam modlitwami i przyjemnościami.

Jutro planuję obejrzeć seriale Więzienie, Rodzinka.pl oraz teleturniej Va Banque. Dodatkowo jakiś film, modlitwy, drzemka etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2024 o 18:46, Harding napisał(a):

@mienta, bardzo dobrze - pasuje mi taki układ, świetnie się czuję, żyjąc jak pączek w maśle blob.png.799a25a618af171bf3a44aa7245473da.pngDzień wypełniam modlitwami i przyjemnościami.

(...)

A nie chciałbyś czasem zrobić coś fajnego, ambitnego, dającego satysfakcję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2024 o 18:46, Harding napisał(a):

pasuje mi taki układ, świetnie się czuję, żyjąc jak pączek w maśle blob.png.799a25a618af171bf3a44aa7245473da.pngDzień wypełniam modlitwami i przyjemnościami.

Przy takim życiu dłużej niż miesiąc skończyłabym z ciężką depresją i m.s. Straszne jest takie życie (dla mnie) bez planów, obowiązków, hobby....bezczynność i stagnacja 😬 pomijam, że na bank miałabym wrażenie, że życie ucieka mi przez palce, wszyscy wokół idą do przodu, a ja stoję w miejscu.

 

A w temacie: praca i terapia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2024 o 18:46, Harding napisał(a):

bardzo dobrze - pasuje mi taki układ, świetnie się czuję, żyjąc jak pączek w maśle blob.png.799a25a618af171bf3a44aa7245473da.pngDzień wypełniam modlitwami i przyjemnościami.

 

W sumie dni spędzam podobnie, oglądanie filmów, krzyżówki etc, tylko niestety moje oszczędności się kiedyś skończą, a jeszcze nie czuję się na tyle dobrze psychicznie, żeby iść do pracy. (Próbowałem 2 miesiące i nie dałem rady)

 

W dniu 7.01.2024 o 18:46, Harding napisał(a):

oraz teleturniej Va Banque. 

 

O, ja też bardzo lubię, 1z10 też często oglądam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro wizyta z kotem u weterynarza (kot ma cukrzycę), zakupy, do tego planuję zapisać się na prawo jazdy i napisać do Polskiego Związku Żeglarskiego i Polskiego Związku Motorowodnego o wydanie mi nowych patentów na nazwisko po mężu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×