Skocz do zawartości
Nerwica.com

(Z)Lot Ogólnopolski Arturówek 14-17 sierpnia 2014 LISTA


slow motion

Rekomendowane odpowiedzi

monk.2000, Nie obraź się, ale nie. Dostęp do zdjęć mają tylko i wyłącznie Osoby ze zlotu.Takie są zasady.

A dlaczego takie zasady ustaliliscie?

 

A dlaczego miałyby być inne?

Już raz skomentowałaś zdjęcie oceniając. Twoja opinia była Alu poniżej krytyki.

Rozumiem, że osoby, które nie były na zlocie są ciekawe.

 

My sami jesteśmy ciekawi jak prezentujemy się na fotkach.

 

Gdybyś była na imprezie w gronie osób np. z tego forum, wrzuciłabyś tutaj ich zdjęcia?

Najpierw trzeba troszkę pomyśleć i mieć na uwadze zdanie innych. Osoby te mogą sobie nie życzyć, żeby ktoś postronny oglądał je tutaj. Jest to jak najbardziej zasadne.

 

Przyjedź na zlot, ustaw się do zdjęć, wtedy z miłą chęcią wrzucę tu Twoje fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kochani :))))

 

Dziekuje wszystkim za super zabawe, za to, ze przyjeliscie mnie do swojej spolecznosci tak cieplo i otwarcie...duze buziaczki :)))))

Dawno sie tak cudownie nie zresetowalam, mimo nadal fizycznego zmeczenia mam od rana caly czas ''banana'' na twarzy...hihihihihi :D

 

Szczegolne podziekowania dla organizatorow zlotu, slow motion, Dark Passenger :uklon: tak trzymac kochani :great::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś była na imprezie w gronie osób np. z tego forum, wrzuciłabyś tutaj ich zdjęcia?

Najpierw trzeba troszkę pomyśleć i mieć na uwadze zdanie innych. Osoby te mogą sobie nie życzyć, żeby ktoś postronny oglądał je tutaj. Jest to jak najbardziej zasadne.

 

Wychodzę z założenia, że robiąc zdjęcia w grupie jest się świadomym, że nie tylko jedna osoba ma je potem w posiadaniu. Tym bardziej tutaj na forum nie powinno się ukrywać, no bo po co? Ja was po prostu nie rozumiem, :bezradny: choć staram się.

 

Przyjedź na zlot, ustaw się do zdjęć, wtedy z miłą chęcią wrzucę tu Twoje fotki.

Wrzucić to mogę sobie prywatne zdjęcia. Nie widzę powodu, abym na zlocie sama dla siebie pozowała do zdjęć.

Gdybym zrobiła sobie zdjęcie z kimś, nie miałabym nic przeciwko aby ten je komuś pokazał a tym bardziej wstawił tu na forum (m.in. w tym celu bym te zdjęcia przecież robiła) :roll:

Ja się siebie nie wstydzę Monika, również nie obchodzi mnie, kiedy ktoś ze znajomych rozpoznaje mnie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983, Widzę, że dogadywałabyś się świetnie z fallusem ogniskowym, bo nadajecie na tych samych falach. Zasady są takie, a nie inne- a jak się komuś nie podoba to niech pójdzie na wiec. Ja nie mam problemu z wrzucaniem swoich zdjęć i mam w depede czy moi znajomi mnie rozpoznają czy nie, ale jeśli występuję razem na zdjęciu z osobami X czy Y, a te osoby nie życzą sobie(a pobudek i motywów nie będziemy roztrząsać, bo to nie komisja śledcza), aby ich zdjęcia były udostępniane szerszej publiczności to ja szanuję i respektuję ich prośbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983, Ty chyba dalej nie ogarniasz... Masz aż takie parcie i ból tyłka, że musisz zobaczyć fotki? Ciekawość cię zżera czy co?

Uważam, że forum to forum, zloty to inna sprawa i kto nie był nie musi i nie powinien oglądać fotek bo ja nie potrzebuję oglądać twoich zdjęć ze spotkań czy imprez bo mnie to nie interesuje i tyle. Daj już spokój bo zaczynasz irytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, Zasady były inne, ale jak widzę zmieniły się po jednym moim komentarzu.

 

Nie, zasady były takie, że jeżeli dajmy na to chcę wrzucić jakieś zdjęcie ze zlotu na którym występuję JA i osoba X czy Y to mogę ewentualnie zapytać osobę X czy Y czy wyraża zgodę na rozpowszechnianie wizerunku- jeśli tak to ok, jeśli nie to nie ma sprawy. A żadnej fotorelacji dla szerokiego grona nigdy ze zlotu nie było. Rzeczywiście, mamy tyle do ukrycia, że mała głowa- pijemy na tych zlotach płyn z chłodnic, denaturat, paliwo rakietowe, zbieramy grzyby halucynogenne, klniemy, wstrzykujemy sobie marihuanę, podajemy szyszki per rectum, organizujemy orgie, gang bangi, ścigamy innych ("normalnych") wczasowiczów z siekierą, podpalamy domki, potem sądzimy się z właścicielami ośrodków, przyjeżdzają karetki z obstawą w kaftanach i haloperidolem itp. A o tym wszystkim świadczy chyba JEDNO rozbite wino, które można wypić po lampce do spaghetti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochani na wspaniały zlot :*

 

-- 18 sie 2014, 21:20 --

 

variable, Ależ tajemnica :roll: jakby nie wiadomo co się tam działo, aż strach pisać się na kolejny zlot.

to się nie pisz - proste i łatwe :mrgreen:

nikt nie zmusza i nikt nie błaga.

Ja również pamiętam Twój zupełnie nieadekwatny komentarz do zdjęcia, które znalazło się na forum i nie mam ochoty czytać więcej tego typu wypocin. To co działo się na zlocie zostaje w gronie jego uczestników i tyle. Zasady ustalają Ci, których to dotyczy bezpośrednio. Czas się z tym pogodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się jakoś pogodziłem, że zdjęć nie zobaczę. Z mojej strony to była taka cicha sugestia tylko. Skoro użytkownicy nie chcą się pokazywać szerszemu gronu, to po co ich napastować. Potrafię sobie natomiast dzięki sile wyobraźni wyimaginować jak było, bo byłem na paru zlotach i pewne rzeczy się nie zmieniają.

 

Jak następny ogólnopolski zlot będzie w Poznaniu to możliwe, że się zjawię. Pożyjemy zobaczymy. Poznań mam najbliżej, więc dla mnie to najlepsza opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się dopominacie , wiec proszę :P

Tegoroczny zlot odbyl sie pod hasłem "dbamy o zdrowie " , a oto dowód

 

Tak właśnie. Ja wraz z kolegą GILAMANEM pobieraliśmy nauki na temat zdrowego żywienia. :pirate:

 

-- 20 sie 2014, 00:56 --

 

Dziękuję Wam za zlot :!: Było cudownie :105:

 

A ciekawskich zapraszamy na następny. Nie będzie trzeba domyślać się, cóż tam jest na fotkach. Będziecie mieli przeżycie LIVE :!::!::!:8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×