Skocz do zawartości
Nerwica.com

(Z)Lot Ogólnopolski Arturówek 14-17 sierpnia 2014 LISTA


slow motion

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, może i Ty przyjedziesz? :D

Właśnie rozmyślam nad tym, jutro się pewnie zdecyduje jak przyjadę to piątek albo sobota,autobusy sobie zobaczę do Łodzi a do Arturówka już sobie dam rade w

łodzi najwyżej bym dzwoniła do Ciebie,Wioli albo Agnieszki jak się dostać , tylko jeszcze nie podjęłam decyzji co do wyjazdu na zlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie żałuję, że się nie zapisałem, bo ostatnio mam napady przymulenia i pewnie byłby słaby kontakt ze mną. Ale fajnie, że się spotykacie, byłem dzisiaj w szpitalu psychiatrycznym na wizycie u kogoś i mnie poruszył ten widok. Dlatego, to fajnie, że są ludzie z problemami, którzy poradzili sobie na tyle, że nie muszą okupować szpitalnych murów i mogą się fajnie bawić na takich zlotach. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlot jak zwykle byl super :D

Wiolcia, Monia, Helcia ..juz za Wami tesknie :why:

 

MIlo bylo pozna Łape :D ktory zapewnil nam rozrywki ... szkoda ze nie mialam nastroju na gry i wolalam ploteczki z dziewczynami :P

 

Variable w przyszlym roku musimy zrobic huczna druga rocznice :D bo ta przeszla jakos tak ...niezauwazona

 

Mateusz i Natalii spisaliscie sie na medal :105:

 

Specjalne podziekwania dla Dorci ktora zapewnila nam niezapomniany show w ostatni wieczor :P Mam nadzieje ze ktos to nagrywal i uwiecznial na fotkach :mrgreen:

 

i Piterowi ze nie przestraszyl sie korkow nad morzem i dowiozl mnie pod sam dom :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×