Skocz do zawartości
Nerwica.com

Syndrom DDA


Minhoi

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, często mam tak że mam dobry okres w tygodniu i słaby, ale nie to jak każdy tylko czuje ze popadam w skrajności, takie rozchwianie emocjonalne, uczucie smutku i przygnębienia z nikąd, złości nie czuje ale czuje czasami radość i mam np. tydzien kiedy wszystko jest ok a potem przyjdzie taki jeden dzien gówniany po maksie że są myśli natrętne i to przygnębienie, czy może chodzic właśnie o uczucia ukrywane przez lata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, często mam tak że mam dobry okres w tygodniu i słaby, ale nie to jak każdy tylko czuje ze popadam w skrajności, takie rozchwianie emocjonalne, uczucie smutku i przygnębienia z nikąd, złości nie czuje ale czuje czasami radość i mam np. tydzien kiedy wszystko jest ok a potem przyjdzie taki jeden dzien gówniany po maksie że są myśli natrętne i to przygnębienie, czy może chodzic właśnie o uczucia ukrywane przez lata?

Myślę że to może być przyczyną.Ale też jakiś epizod może ci obudzić uśpione wspomnienia możesz nawet tego nie wiedzieć, a pojawi się podły nastrój. Mi się wszystko zaczęło od wyjazdów m w delegacje. Teraz wiem, że wtedy jak tylko wyjeżdża to moja podświadomość cofa się do okresu gdy mamę zabierali do psychiatryka. Bałam się że nie wróci, nie wiedziałam kiedy wróci, nikt mi nic nie tłumaczył, nie rozmawiali ze mną o jej chorobie. I teraz co m wyjeżdża ja mam takie ,,deżawiu ,, :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje Gunia że da się to naprawić :x Nie chce tak żyć.

Ja też nie zamierzam. Dlatego zdecydowałam się na terapię. Trzeba sobie pozwolić na wywalenie wszystkich brudów z siebie. Nie potrafię o tym mówić bliskim, terapeucie trochę zaczynam.. nie wiem czemu jemu jest łatwiej, przecież gościa praktycznie nie znam. :bezradny: Zawsze myślałam, że w życiu nie uda mi się rozmawiać o swoich problemach z terapeutą skoro nawet z rodziną o nich nie rozmawiam :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rindpvp, ja te tak mam, ale nie tygodniami tylko porami dnia, więc moim zdaniem powinieneś uważać się za szczęśliwca:D

 

-- 20 lip 2012, 12:10 --

 

Nie potrafię o tym mówić bliskim, terapeucie trochę zaczynam.. nie wiem czemu jemu jest łatwiej, przecież gościa praktycznie nie znam.

może dlatego właśnie, że go nie znasz, więc nawet jakby co, to możesz mieć go w d, a jakbyś powiedziała rodzinie, to obawiałabyś sie ich reakcji; ja powiedziałam wszystko mojemu facetowi

 

-- 20 lip 2012, 12:12 --

 

złości nie czuje

może jeszcze poczujesz, chciałabym nie czuć złości...

czy może chodzic właśnie o uczucia ukrywane przez lata?

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki <3

 

-- 20 lip 2012, 12:47 --

 

może jeszcze poczujesz, chciałabym nie czuć złości...

 

A ja bym chciał ją poczuć, chcialbym się wkurwić na nich chociaż powoli mi sie udaje, mam nadzieje że z czasem mi się uda całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rindpvp, o ! to może ja powinnam być zadowolona że jestem ciągle wkurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrzona, bo może to jakiś tam kolejny etap? :shock: Ale wierz mi, jak się ciągle złośc odczuwa naprzemiennie ze smutkiem, to wcale nie jest fajne. I jak się tak denerwujesz byle bzdurą, że jak emocje opadną to masz ochotę tylko położyć się i zasnąć na wieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rindpvp, o ! to może ja powinnam być zadowolona że jestem ciągle wkurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrzona, bo może to jakiś tam kolejny etap? :shock: Ale wierz mi, jak się ciągle złośc odczuwa naprzemiennie ze smutkiem, to wcale nie jest fajne. I jak się tak denerwujesz byle bzdurą, że jak emocje opadną to masz ochotę tylko położyć się i zasnąć na wieki.

Dokładnie, a jak jeszcze obrywają niewinni to wyrzuty sumienia Cię zżerają od środka.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rindpvp, U mnie w ch.uj długo " uchodzi" , od miesiąc chodzę wkurwiony na cały świat ;)

 

Na swoje życie najbardziej , nie podoba mi się , że tak wygląda dlatego myślę żeby odejść z forum w sensie wykasować konto i zająć się realnym życiem bardziej intensywnie :roll:

 

-- 20 lip 2012, 23:48 --

 

Oczywiście wcześniej też byłem w takim stanie tylko , że od miesiąc mi się to nasiliło tak , że jest nie do zniesienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, Nie wiedziałem , że aż tak ciężko :? zdawałem sobie sprawę z tego , że nadejdzie taki okres a do tego usłyszałem , że to dopiero przedsmak tego co ma być , a ma być jeszcze gorzej :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×