Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a używki


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

A wie ktoś może co o neurotoxycznosci leków typu dxm i tego typu?wydaje mi się że ćpanie co niektórych specyfików aptecznych może coś tam w nerwach pierdolić.Pytałem o to dwuch neurologów,ale żaden z nich właściwie nie wiedzial o czym mówie,radzili udać sie do psychola.

A mnie sie wydaje że moja nerwica może mieć z tym jakis związek,ostatnio po zaćpaniu kody strasznie mnie coś napierdzielało,nawet nie potrafie opisać tego uczucia,nie jest to nawet ból,jakby mi sie obwody przepaliły.Do tego mam stale drętwienia i kłucia,głównie w nocy,do tego dochodzą jakieś masakryczne lęki

Wiem że to nie forum dla cpunów,aż głupio mi pytać,ale czytałem wcześniej ktoś pisał o fecie,wiec moze ktoś miał/ma coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tam od dawna,ale nie zaglądam czesto,nie bardzo mi się tam podoba podejście ludzi do tematu.

Dzieciaki które się chwalą które to plato osiągneły,albo że ktoś wszamał 2paki thio i go brzuch nie boli.

Generalnie to dragi sa super,a kto mówi inaczej to jest ciemym młotkiem.Ciekawe że ludzie którzy swego czasu się tam przechwalali jak to daja sobie po kablach(bo tak najlepiej),jakos zniknęli z forum,ciekwe gdzie teraz są,może na dworcu centralnym?

Jednym słowem mocno nieodpowiedzialne jest to co się tam odpierdala.Jest co prawda dużo wiedzy i paru kumatych ludzi,ale nikt nikogo nie uświadamia jakie są skutki tej zabawy na dłuzszą mete/fete:D

Ja nie chciałbym z tego całkiem rezugnować,ale wydaje mi sie że trzeba byc jednak już "dorosłym"żeby dobrze z uroków co niektórych specyfików korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×