Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wytłuszczenie dopiero co dodałem, ale z tego co widzę nic mi nie dało. Usunąłem i na podglądzie niby jest prawidłowo. Dziwi mnie tylko, że ja oraz zupa z rzodkiewek go nie widzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BrakPomysluNaNick01, ale ja też nie widzę :mrgreen: widzę tylko w profilu... ;) a BBCode masz włączone? nie rozumiem! :bezradny: może zaloguj się ponownie... nie pomogę, sorry! weź text tylko w jednej linii, bez przechodzenia do następnej linii! więcej nie wymyślę! :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BBCode włączony, relog zrobiony, podpis w jednej linijce i nadal nie działa. Mimo wszystko dziękuję za próbę pomocy. Spróbuję opisać mój problem w innym dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać wcześniej, że gdy napiszę wiadomość prywatną, to mój podpis jest widoczny. To tyle, zamykam temat.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Mięśnie rozgrzewacie na porządny rozpęd i zrobienie eleganckiego susa w nowy rok? :smile: Jak nastroje?

 

Piękne słoneczko póki co, mrozik szczypie w policzki. Jutro kraczą na deszcz i 9 stopni, więc trzeba korzystać z fajnego dzionka.

 

Z drugą kawą w łapce mam refleksję technologiczną. Otóż za każdym razem jak zmieniałam model telefonu, system, to przez pierwsze dni klęłam jak szewc, nie mogąc się ogarnąć w temacie. A tym razem jest luzik, wszystko proste, intuicyjne. Cieszę się jak dziecko z nowej zabawki. ( np. wczoraj się spytałam mojego telefonu, co mam zjeść na kolację - polecił pomidora. :D ) Cóż mogę powiedzieć - szacun dla firmy z jabłuszkiem.

 

Miłej soboty!

 

wiejskifilozof, JERZY62, Witajcie Chłopaki! Widzę dziś humorki dopisują. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Ptaszki ćwierkają, że Zupka, Kosmostrada, Mirunia, Paramparam, Misty-eyed i pozostałe wyspiarki nie zdecydowały się jeszcze, którą ze swych sukni balowych przywdzieją na jutrzejszą noc :mhm:

 

Pomożemy? Pomożemy!!! :yeah:

 

Zapraszam Panie do wklejania zdjęć ewentualnych kreacji, a wtedy nasi spamowi eksperci przedstawią swoje opinie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupa z rzodkiewek, A bo to taki też śpiący czas.

paramparam, zupa z rzodkiewek, Dżinsy i dres i tak super, bo wiele z pytanych o plany przeze mnie osób będzie miało gustowną piżamkę. :D

Ja planuję jednak wyprowadzić kawałek na spacer szpilki. ;)

 

paramparam, Troszkę się Kochana pozbierałaś po smutnych wiadomościach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupa z rzodkiewek,

 

:shock::shock::shock:

Ja Ci dam dżinsy, ja Ci dam czerpak i wiadra :evil: to ja specjalnie wziąłem pożyczkę w Providencie, smoking kupiłem, a Ty mi chcesz narobić wstydu? :?

 

 

 

kosmostrada,

 

Słodki? Słodkie to jest ciacho, a ja jestem wytrawny niczym francuskie wino 8)

 

No dobra, niech będzie, że jestem ciacho :P

Paramparamka

 

Szary jest modny w tym sezonie :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, Twój entuzjazm dodaje mi chęci, żeby i z innymi fikuśnymi elementami stroju się pobawić... :D

 

Holik, Możesz być ciacho, jeśli chcesz, aczkolwiek nie lubię tego określenia. :smile:

 

paramparam, Pewnie, że wyprowadzaj, teraz jak najbardziej w dobrym tonie do dresu. :D

Moim zdaniem daj sobie czas na przeżycie trudnych emocji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×