Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

 

Zauważyłem że już kilka dni, a może i ponad tydzień śpię normalnie. Kimam się koło północy, śpię 9-10h. Dziś obudziłem się z jakimś dziwnym bólem głowy, ale to już u mnie typowe.

 

w kontekście takiej długiej wypowiedzi brzmi to mało wiarygodnie ;)

 

Pamięć mięśniowa stary, nauczone nawyki etc. Nawet z pustką w głowie idzie pisać tak długie posty.

 

Miłego dnia i miłego sylwestra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

No to odliczanie... ;) Nie mam nic przeciwko, że ten rok się kończy, w końcu żegnał się ze mną spektakularnymi nokautami. :smile:

 

Ostatnia kawka w tym roku... :smile:

 

Ale czarność i plucha. Byłam z futrzakiem na długim spacerze, bo przecież popołudniu to już nogi nie wystawi. :evil: Już wczoraj miałam problem wieczorem, bo jakieś gupki strzelały.

Zaraz zabieram się za ugniatanie ciasta, obiecałam młodemu jego ulubione ciasteczka na nowy rok. A potem zabiegi pielęgnacyjne. :smile:

 

Gdziekolwiek i z kimkolwiek dziś jesteście, niech Wam będzie dobrze! Nowy Rok niech Wam przyniesie dużo radości!

 

 

Holik, Co do profesjonalnego rozciągania, czekam aż w pobliżu mi taką atrakcję zaoferują ( czyham na takie zajęcia w nowo otwartej siłce niedaleko). Raczej nie ma opcji bym gdzieś dalej jeżdziła, moje autosabotaże jeszcze mają moc. ;)

 

JERZY62, Heloł!

 

zupa z rzodkiewek, Holik, Nie ma opcji, żeby z fochem wchodzić w nowy rok. Proszę jakieś buziaki na zgodę. :D

 

zupa z rzodkiewek, Widzę ekstatyczna jesteś na dzisiejszy wieczór. I dobrze. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupka jak to nie pamiętasz jak imprezowaliśmy latem z Jerzym, ale nic nie szkodzi, bo akurat kolega nagrywał na kamerę więc mogę Ci przypomnieć :) :)

 

 

 

1:05 - tutaj z Jerzym zrobiliśmy pokazowy taniec ludowy

 

1:40 - tutaj się pluskałaś przy basenie (to ja już wiem co Ty z tymi basenami, chyba bardzo je lubisz :mrgreen: )

 

a później zaprosiłem Cię do basenu i Ci zaśpiewałem :yeah:

 

najbardziej mi się podobało jak bareczkiem wywijałaś 2:31 :105:

 

[videoyoutube=mRJYeGPx-sg][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holik, Dzięki, że o mnie pamiętasz z tymi filmikami. :smile:

Nie no, tak to lubię - na powietrzu, ciepełko, panowie produkują się na żywo, bioderko niezobowiązujaco chodzi...

Zupkę widzę, a Ty to ten z mikrofonem w basenie? :D

Też nie lubię takiego strzelania dla huku, ale dobry pokaz sztucznych ogni jest si - stoję z otwartymi ustami, jak dziecko. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BratKat,

 

cześć, Dosiego Roku,

 

oj coś czuję, że wypijesz wudżitsu i będziesz robił ninjitsu na dzielnicy ;/

 

 

klex, :lol:

 

Lepiej wyglądają, ale bez szczegółów bo policja nie śpi :mhm:;)

 

paramparam,

 

A po co Ci suknie, ja też przytyłem po Olanzapinie i nie wchodzę nawet w gacie :P

 

dlatego na Sylwestra tak wygląda mój cały strój (i ekwipunek) :twisted:

 

https://naforum.zapodaj.net/ab3009e6ad90.jpg.html

Mirunia

 

dziękuję, zdrówka i wszystkiego dobrego na nowy rok :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba będzie mój najnudniejszy sylwek w życiu, serio. Tak się czuję, że zaczynam myśleć o piciu energetyków w większych ilościach, bo przynajmniej dają mi jakieś stany pobudzenia (piję 1 dziennie).

 

Jakkolwiek by nie było, wesołego nowego roku. Już pisałem postanowienia, ale moim głównym jest powrót do PokemonGO.

 

Tylko się nie upijcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×