Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się boję, że nie oddzwonią mi z tego stażu.

 

Mówi się trudno, jak mi zwiększą zasiłek to mi starczy na wszystko. Będę się po prostu nudził w uj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, :shock: Do lekarza!

 

Mirunia, Kosmostrada, dziękuję, już jest lepiej, musiałem sobie dołożyć nowy lek z mojej magicznej szuflady - Karbamazepinę.

 

Kosmo, a czemu miałbym wiedzieć co się dzieje z Victorią, pojęcia nie mam.

 

Zupka, dziękuję :) Ty to chyba jesteś wojowniczka Jedi ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysoka gorączka mnie zabija.ładnie niemal 40c i rośnie powoli.

 

No mi też znów jest ciepło. Grałem w TF2, ale komputer tak się bardzo nie grzeje. Niby grzejniki ustawione, ale czuję się bardziej zapocony niż w wakacje.

Jak nigdy nie zdejmowałem koszulki do spania to będę musiał. Ciekawe czy coś się zaczyna dziać na rzeczy, czy tak po prostu coś się odwala.

 

Dobra, idę w kimę, cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, zaczęło mnie nawet gardło lekko pobolewać, a nie miałem szansy się przeziębić. Jestem bardzo zapocony, aż czuję się mokry. Rok temu nie miałem takiego problemu z ogrzewaniem na 95% (yy chyba).

 

Cokolwiek by się działo, nie martwcie się, znam się na rzeczy. Oby rodzna nie dała fiasku, bo jeżeli to ZZN, to pomyślą że się wygłupiam, o ile nie będę miał oczywistych objawów jak np. gorączka etc.

 

Idę się przespać, zobaczymy jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest, nie mogę spać, ledwo zbieram myśli w kupę, jestem spocony, jak siedzę to mam chęć kołysać się bo jakoś nie potrafię usiedzieć, nie potrafię się skupić.

 

Na dodatek łapie mnie na lekki kaszel, ale gardło boli mnie przy przełyku lekko. Jeszcze pobolewa mnie głowa ale w normalny sposób.

 

Cokolwiek by się działo, wyjdę z tego. O, już nawet głowy nie potrafię utrzymać.

 

Nawet jak ZZN by się rozwinęło i bym z tego wyszedł, lepiej by było nawet i dla mnie jeżeli chodzi o sytuację rodzinną (w końcu bym miał spokój) i psychiatryczną (pewnie bym już nie wrócił do leków). Byle bez żadnych większych skutków w postaci czegokolwiek groźnego.

 

Idę posiedzę na necie. Jak ktoś jest to z nim popiszę. Picia zaczyna mi brakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do psychiatry idę i do lekarza poz, później do apteki po leki i suplementy, zakupy w markecie, sprzątanie w domu, niby nic... ale cieszy mnie to.

 

Wpadłem na pomysł, że nie będę stosował polskich znaków i interpunkcji poza kropkami, bo to jednak fatyga. Jeszcze to rozważę, ale chyba tak zrobię, dużych liter też nie będę stosował, a jak będę pisał do Was "ci" zamiast "Ci" to chyba się nie obrazicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, trochę mnie wzięło na shitposting. Jest lepiej ale...

Czuję się w uj zamulony, ociężały, ledwo kontaktuję. Jak wstawałem nie chciało mi się wychodzić z łóżka i czułem się jak na kacu.

Zła remisja schizo, czy zespół deficytowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum,

 

Czułem tę nudę na Solianie, przy czym ja brałem 2 razy większą dawkę niż Ty, nie mogłem sobie miejsca znaleźć, nic mnie nie mogło zaangażować, ulubione seriale, muzyka, internet, książki, wszystko wydało się męcząco nudne. 10 minut trwało godzinę. Najlepiej się czułem jak zasypiałem bo wiedziałem, że będę miał chwilę ulgi.

 

Nie myśl, że to jest normalny stan ludzi (bo tak pisałeś, że wiesz już co czują ludzie kiedy mówią, że się nudzą), ja porównywałem swój stan, wypytywałem zdrowych ludzi jak się czują podczas kiedy wykonywali tę samą czynność co ja. Oni sie nie męczyli. To nie był po prostu lek dla mnie i moim zdaniem (za które nie biorę odpowiedzialności), nie jest to też lek dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myśl, że to jest normalny stan ludzi (bo tak pisałeś, że wiesz już co czują ludzie kiedy mówią, że się nudzą), ja porównywałem swój stan, wypytywałem zdrowych ludzi jak się czują podczas kiedy wykonywali tę samą czynność co ja. Oni sie nie męczyli. To nie był po prostu lek dla mnie i moim zdaniem (za które nie biorę odpowiedzialności), nie jest to też lek dla Ciebie.

 

Wiesz, u mnie występowała bezsenność 24h, kiedy spałem raz, albo dwa razy po 3h. Psychiatra zwiększył mi dawkę kiedy o tym się dowiedział, a odnośnie parestezji/bólów głowy wysłał mnie do neurologa (mam to serio gdzieś - prawie nie odczuwam tego).

 

U mnie kiedyś 10 godzin trwało 10 minut, a teraz coraz bardziej trwa 20 godzin. Coś za coś, poczucie czasu jest zależne od wielu czynników.

 

Niby Solian najbardziej polecany na objawy negatywne, a wydaje mi się, że po prostu działa na objawy osiowe, a na negatywy bardziej w mniejszej dawce.

Tak samo na fejsie przeczytałem że ktoś się dziwił, że zablokowanie receptorów dopy pomaga zwalczeć lekkie objawy negatywne - przecież powinno być na odwrót!

A objawy negatywne to zamknięcie się w swoim świecie, autyzm, rozszczep osobowości. Wszystko to, co powoduje, że do ludzi jednak nie chce nam się wychodzić, albo się tego boimy.

 

Nie zdziwiłbym się, gdyby za moją chorobę odpowiadał nie brak dopaminy, a jej nadmiar, jak w normalnej schizo, tylko mam po prostu trochę inną charakterystykę choroby.

 

Idę po energetyki. Jakaś stara sąsiadka nacisnęła mute na pilocie, a że jest tępa jak barszcz to już była u mojej mamy żebym przyszedł i włączył jej głos... Ja p*erdole, mama to samo, telewizora nie umie obsłużyć (samsung smart tv), a samochodem umie jeździć (automatem, no ale). Co to się dzieje z tymi ludźmi - u mnie większość umiejętności jest rozwijana w totalny inny sposób niż u przeciętnego człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, Ja mam autyzm właśnie z współwystępującymi różnymi badziewiami. Nie wiem czy to autyzm schizofreniczny czy jaki, bo to tylko szufladki, lekami się trochę podreperowałem, spotykam się towarzysko (rzadko, bardzo wyselekcjonowane towarzystwo i wspomagam się wtedy alkoholem najczęściej).

W normalnym stanie bez leków mogę nie wychodzić z domu i się nie nudzę tak jak Ty, ale oprócz tego jest ciężko - niedawno stestowałem stan bez leków i dziękuję postoję... leki udało mi się dobrać takie, że dalej się nie nudzę, a jednocześnie łagodzą objawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Wpadłem na pomysł, że nie będę stosował polskich znaków i interpunkcji poza kropkami, bo to jednak fatyga. Jeszcze to rozważę, ale chyba tak zrobię, dużych liter też nie będę stosował, a jak będę pisał do Was "ci" zamiast "Ci" to chyba się nie obrazicie?

 

pisz, jak Ci wygodnie :) ładny awek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BrakPomysluNaNick01,

 

Po prostu ja mam zaburzenia uwagi i za dużo się dzieje w kontaktach z ludźmi, wtedy mój mózg się odcina i mam pustkę w głowie.

 

Sailorka, dzięki, a mój awek to jest czyjś rysunek i trochę mam zgryz, bo nie wiem czy wstawić w podpis autora tego rysunku, a przecież może też nie chcieć bym wyświetlał jego godność na forum, więc chyba powinienem spytać go o zgodę na użycie rysunku do awka?

 

Rysunek z google grafika.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddzwonili ze stażu, powiedzieli że będą się kontaktować. Nawet mnie to zadowoliło i lekko zrelaksowało, nie wiem czemu - po samej rozmowie poczułem się dobrze, że miałem chwilowy kontakt z obcym człowiekiem. Szczególnie że to była kobieta :P

 

Idę na tą stację w końcu, chociaż przeszedłbym się gdzieś dalej może, bo taniej wychodzą energetyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co należy wpisać pod hasłem zip, w polu gdzie wypełnia się dane karty płatniczej kupując coś z zagranicy?

 

wpisuje swoj kod pocztowy i odrzuca, nie wiem czy z myślnikiem pisać czy bez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

Reghum, może ja spróbuje tego energetyka ale boje się że mi zaszkodzi :smile:

 

Holik, a co to za awek czarny? To słoik z dżemem jagodowym? Bo czarny ;):smile:

 

Hej, co u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×