Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :D

 

Miło Was widzieć... zupa z rzodkiewek, Holik, Jerzy62, Reghum :!:

 

Rzadko piszę, bo mój laptop w naprawie, a Męża różnie działa ;)

 

zupa z rzodkiewek, masz przerwę w terapii?

Co u dziecka twego, jak się ma Jej choroba, złagodniała choć trochę? Okres grzewczy pogłębia i nasila objawy wszelkich chorób skóry, niestety wiem coś o tym...

 

Holik, avek jest OK! Sądzę, że to dobry znak, gdy drobne, codzienne rzeczy i sprawy cieszą :D Czy psychiatra zaskoczył Cię czymś?

 

Jerzy62, nie wchodź w energetyki, szkoda wątroby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BrakPomysluNaNick01,

 

Ani trochę mnie nie denerwujesz, nie przejmuj się, ja też tak często robię, że łapię się za głowę jak przeczytam czy sobie przypomnę co napisałem. Najchętniej wyciąłbym wszystkie swoje posty z wszystkich kont i forów i zaczął internetowe życie od nowa, ale moderacja się nie zgodzi, nawet nie pytam :? Gnębi Cię superego, znam to.

 

misty-eyed,

 

Witam, miło Cię widzieć, jak tam impreza Sylwestrowa? Nie poszedłem jednak, ani do psychiatry ani do lekarza poz, jakoś tak energia mi spadła i przełożyłem na jutro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holik, imprezy nie było, bo był dyżur przy moim piesku, który przerażony wchodził mi na ręce, dosłownie... ;)

Oglądałam tv.

 

Ja też nie raz przekładałam różne wizyty, znam ten ból.

Nie wiedziałam, że tak łatwo przełożyć wizytę do psychiatry...to dobrze, że masz taką możliwość.

Ja jutro idę do lekarza POZ.

 

BrakPomysluNaNick01, Holik, to jest miejsce do swobodnych wypowiedzi, wyrażania swoich uczuć, emocji, a nie rozprawka szkolna. Jeśli to co piszecie, nikogo nie obraża, nie rani, to na pewno jest ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

 

Wieczór nie mija mi zbyt wesoło. Brak jakichkolwiek objawów i problemów spowodowały nudę, która zaczyna przemieniać się w depresję.

Nie wiem co ze sobą zrobić. Myślałem o znalezieniu jakiegoś zajęcia, wrócenia do poksów...

Wiem że pierwsze spotkania z psychologiem i doradcą pracy będę miał w następnym tygodniu.

 

Miłego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wszystkim!

 

Byłam dziś licha pogodowo. Ale myślę, trzeba się zmobilizować strzelę małą drzemkę i ruszam na włoski, a potem do kina. No i co? No i koopa...

Nie mogę otworzyć oka, spuchnięte, czerwone, leci ropa i boooli... :why: Już mnie szczypały od wczoraj oczy, zakraplałam, zakładając, że to alergia.

Tak że piszę jako Cyklop, bo mam okład z herbaty na oku. :bezradny: Jutro z rana do lekarza.

Pewnie ostatnio za mało płakałam i oczy zachorowały z tego braku łez. :twisted:

 

 

zupa z rzodkiewek, Zupko trzymaj się, może to taka huśtawka i zaraz znów dostaniesz poweru... :bezradny: Tulasy!

 

misty-eyed, Kiedy lapek wraca do swojej pani? :smile:

 

mirunia, Dziś nie potańcuję... Następnym razem. :smile:

 

Holik, BrakPomysluNaNick01, Chłopaki nie wstydźcie się siebie. I jak pisze Misty to nie konkurs.

Ja też czasami jestem zdumiona swoimi niektórymi postami, ale trudno, takie mam różne klimaty. To jestem ja, w różnych odsłonach. :bezradny:

Przynajmniej jesteśmy autentyczni. :great:

 

Oj męczy bycie jednooczną... :( Idę płukać oczko jakąś miksturą z apteki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Dzięki Kochana! Niestety nie dali w aptece antybiola bez recepty... :bezradny: Tylko płyn, żeby wypłukiwać tą ropę. Pani w aptece powiedziała, że to chyba jakieś bakteryjne paskudztwo. Tak, jutro do lekarza skoro świt. Obawiam się, że już oka rano nie otworzę... :bezradny:

Ale przyznasz, że jestem miszczem - pisać ślepa na forum... :D

 

sailorka, Soczewek nie noszę, ale dziękuję bardzo, że pomyślałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holik, chodź wywalimy wszytsko w kosmos :yeah: ulży nam posty, fb, życie świat co tylko nam się zachce :angel:

 

:shock: lepiej nie podejmujmy decyzji pod wpływem impulsu, na spokojnie i stopniowo, no bo wiesz, ulga jest domeną życia ;)

 

misty-eyed,

 

Nie wiem jak jest u prywatnych psychiatrów, bo ja chodzę na NFZ i tak tam siedzą i tak tam siedzą w tych swoich gabinetach, co im za różnica czy przyjdę dziś czy jutro :)

 

Ja imprezowałem tu na spamowej, ale wszyscy się zmyli to też poszedłem spać :)

 

mirunia,

 

Dzięki, miłego wieczoru. Jeszcze się nie nauczyłem słuchać Twojej muzyki, ale już coraz lepiej mi to wychodzi, to pewnie tylko kwestia przyłożenia ucha pod odpowiednim kątem ;)

 

Kosmostrada

 

Cześć, możliwe, że to zapalenie rogówki, ja tak miałem jakiś czas temu, tak czy siak dobrze, że idziesz do lekarza.

 

 

Idę spać, bo nie spałem już 21h, laptop off, leki on i mnie nie ma, rano za to jako pierwszy przywitam Spamową chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holik, zapalenie rogówki, też o tym pomyślałam, ale nie ma co dziewczyny straszyć niepotrzebnie ani stawiać diagnozy przez net; równie dobrze może to być zwykłe zapalenie spojówek

 

Purpurowy, joł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, ja znowu zaczynam szaleć, zupa sobie poszła, Lusesitę zamknęli i trują lekami... czyli stara bida ogólnie... a, no i ja prowadzę bloga i mam tunele w uszach... co z tego, że fejkowe :D

 

co u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, ja znowu zaczynam szaleć, zupa sobie poszła, Lusesitę zamknęli i trują lekami... czyli stara bida ogólnie... a, no i ja prowadzę bloga i mam tunele w uszach... co z tego, że fejkowe :D

 

co u Ciebie?

Dasz linka do bloga?

Lusesita znowu siedzi... :(

 

U mnie też stara bida, nowej ni mo. Jakoś tak z dnia na dzień idzie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, proszę: moj-blog-t62250.html

Dzięki. ;)

Ale przyznasz, że jestem miszczem - pisać ślepa na forum... :D

powiedziałabym, że jesteś nawet Kompomistrzem. A rano fakt, może być różnie. Płucz oko z tych bakcyli...

 

Purpurowy, cześć Pluszaku na białym rumaku! :papa: Ale mi się rymło :shock:

Hej hej hej heeeeeeeeeeej, Poetko! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, proszę: moj-blog-t62250.html

 

Fajny, krótki ale rzeczowy. Zawsze można rzucić okiem.

 

A mi się chce spać, jestem bardzo zmęczony, zamulony. Wstałem o 10-11. Czyli teraz wiem że zmniejszam dawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×