Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Matko święta stefan prace :|

 

Siemano wszystkim, spałem 4h, wypiłem 1 piwo, 3-5 energetyków wczoraj. Poszedłbym dalej spać, myślałem że rano puszczają fajerwerki, a to głośnik okazał się napieprzać.

 

Dopóki nie odeśpię będę się czuć jak lekki wrak człowieka. Czasem jest i tak.

 

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w 2018 roku! :smile:

 

Piszę cichutko, bo niektórym pewnie każdy dźwięk może przeszkadzać. :D

 

A ja już dotleniona, nawet nad morzem byłam. Pusto, w parku paru psiarzy i oszalałych biegaczy. Trzeba było pod nogi patrzeć, wszędzie butelki i resztki po fajerwerkach.

Kawkuję napawając się ciszą, bo tylko ja ambitnie wstałam.

Najważniejsze dla mnie z wczoraj, że tańce były, najlepsze już w wersji piżamowej. :D Jak to jednak odpręża...

Dziś w planach lenistwo i zapewne drzemki. Ciut mnie suszy. ;)

 

Czekam na Wasze pierwsze wrażenia z nowego roku. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, Tak, w Trójmieście od zawsze.

 

Jeżdżę tu czasem na zawody (Gdańsk) w kostce Rubika, i mam osobę, z którą mógłbym się spotkać, poznana przez społeczność gry Nostale.

No i korzystamy często z lotniska tutaj jak np. lecimy do Norwegii bo mamy tam wujostwo, więc 5-7 razy jakoś tutaj się kręciłem.

 

Fajne miasto, ale ma swój urok zdecydowanie gdy jest Lato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sukces, świadczenie, humor XD

 

Ale jakie świadczenie, w sensie większy zasiłek? Woohoo, przyda się.

Matko, zaczynam się bardzo, ale to bardzo nudzić. Chyba to już taka całkowita pewna remisja, skoro zaczynam szukać sobie zajęć.

Ale podobne objawy miałem 2-3 lata temu przed odstawieniem zolafrenu, czyżbym wtedy już był zdrowy?

 

To jesteśmy o rok starsi... niestety. Ale co tam!

Ja z listopada, hahaha :P Więc jeszcze nie! Jeszcze nie!

 

paramparam, też dziś lazy day? :smile:

 

Jak pisałem, sam zaczynam się nudzić, ale nie wiem, czy to zespół deficytowy, remisja, czy po prostu pewien okres przejściowy.

 

Witam wszystkich z kawą w dłoni i w piżamowej kreacji. Oby ten rok był lepszy niż mijający, a na pewno nie gorszy.

 

Ja wypiłem już dwa energetyki, ojciec ostatnio częściej na mnie krzyczy z tego powodu, ale nawet mnie zbytnio nie kopnęły. Niech więc ten rok będzie dla wszystkich ok.

Datę sylwestra będę pamiętał, bo w święta już się czułem dobrze, ale teraz prawie bardzo dobrze. Więc jestem już zdrowy. Ciekawe czy to polubię :P

Nigdy nie wierzyłem że się zmienię, że będę zdrowy, że będę w tym momencie co teraz. Ba, czasem myślałem, że po techbazie skończę ze sobą. A jakoś istnieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, ciesz się z tej listopadowej młodości i na to konto zrezygnuj z energetyków - dla własnego zdrowia, bo go szybko sharatasz tą chemią. Przemyśl sprawę tak w nowym roku, czy warto?

 

Ok, przemyślę, a przynajmniej postaram się zredukować do 1 dziennie, albo 1 na 2-3 dni, bo ostatnio zacząłem kupować po 2 bo na stacji jest promocja (jak jeszcze fon mi działał, to chodziłem na pokemony, i w ten sam sposób do różnych sklepów, a mam ich chyba 5, z czego w większości energetyki chodzą po 2zł, i wolę je kupować niż na stacji które chodzą po 2.5zł, no i jak nie kupisz dwóch to 1 kosztuje cię 4 albo tyle samo, więc się nie opłaca). No ostatnio zapuściłem korzenia w domu, nie wiem czy to był zespół deficytowy czy depresja, ale już czuję się ok, nawet nastrój dobry.

 

Zawsze zaoszczędzę jakąś stówę lub dwie.

 

Ciekawe co powie pani Ania jak mnie zobaczy 10 stycznia (mój psychiatra) :P Mam nadzieję, że zmniejszy mi dawkę leku, chociaż teraz czuję się całkiem dobrze, nawet świetnie. Jak tak się utrzyma to mogę być na aktualnej dawce, ewentualnie podtrzymującej przeciw psychozie (np. 100, 200mg).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłej nocy wszystkim.

 

Ja chyba się kładę, leki już mnie zamulają. Mógłbym wypić 1L coli w pół godziny i może by mnie obudziło ale... Niech sobie wyrobię nawyk snu, to łatwiej będę stawał na staż.

Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem, że Kosmo filmy się nie wyświetlają, wstawiam link, popatrz jak Zupka dobrze się bawi i bez czerpaków i bez wiader nawet :D

 

 

Wymiatasz nigdy nie słuchałem tej muzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×