Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia,

 

A tak jakoś :P

 

klex,

 

Mnie ten kawałek pokazał kolega. On często bywa na takich imprezach, jeździ na nie po całej Europie i zna od groma djów i tego typu kawałków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mnie to zadziwia, bo wiem, że potrafię być szczera do bólu a wręcz niemiła, a mimo to juz dwie osoby mnie nominowały... czyli ktoś mnie lubi na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mnie to zadziwia, bo wiem, że potrafię być szczera do bólu a wręcz niemiła, a mimo to juz dwie osoby mnie nominowały... czyli ktoś mnie lubi na forum :)

 

:great:

 

Już sam nie wiem czy mam zespół deficytowy, czy to remisja, ale cholernie się nudzę i spać nie mogę. To najgorsze piekło jakie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

 

Uznajmy, że będę pił już te energetyki, ale 1 dziennie - rano. Nawet nie wiecie jak mnie już leki i sen zamula. Wstaję i czuję się jak na kacu.

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68,

 

Słyszałem, że był homo co mnie w niczym nie przeszkadza, ale wąsy, perułka i szminka? Duży niesmak, choć oczywiście daleko temu do tego księdza techno w przedszkolu co wrzuciłeś kiedyś na forum ;) Jak to zobaczyłem to przez dłuższą chwilę nie mogłem dojść do siebie, nigdy w życiu nie widziałem tak chorego kawałka :D

 

WolfMan,

 

To

 

Carica Milica,

 

Cześć, no kace wyleczone, pora się brać za postanowienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano!

 

Dziś wstałem i się czułem jak na kacu, ale przeszedłem się, wypiłem monstera, i czuję się całkiem ok. Nastrój nawet 8-9/10, nie ma manii, schiz, różnych dziwnych rzeczy. Tak to można funkcjonować :P

Oby tylko leki nie zamulały dalej, to ja tak mogę funkcjonować. Bałem się że zaczną działać w niepożądaną stronę poprzez dalszą blokadę receptorów dopy.

Chyba sam zadzwonię o ten staż - skoro miałem informację zwrotną że mnie przyjęli, to nie będzie to "natarczywe". Tak myślę.

 

WolfMan, lubię słuchać Queen, zawsze lubiłam - gorzej z wizją tego zespołu, a raczej Freddim. Ten charakterystyczny zgryz. :mrgreen:

 

Pamiętam jak 2-3 lata temu zacząłem mieć tak, że nic nie czułem, pewnie Zolafren mnie zamulił totalnie, ale go odstawiłem. Nie zaczęły się objawy odstawienne i byłem przez pewien czas zdrowy.

Włączyłem właśnie Queena - tą samą piosenkę - i wróciła jakaś przyjemność! Ale potem rozwinęła się znowu schiza. Nawet pamiętam, że to było o 5-7 rano.

Akurat przysypiałem - spałem dzień i w nocy, a jak wstawałem, to zwykle o 4-5. No ale ja już różne jazdy ze snem miałem.

 

Miłego dzionka! Trzymajcie się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×