Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A ja postanowiłam zrzucić ten 8kg podarunek od kwety :P Od wczoraj skrupulatnie kalkuluję kalorie, żeby nie przeginać i się nie przejadać. Tym razem z głową, bez głodzenia :P

 

Sam dawno się nie ważyłem, przydało by się to sprawdzić! Dzięki. Myślę że ten rok będzie bardzo dobry. Zaczyna się idealnie - schudnę, zacznę wychodzić do ludzi i jakoś to będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Reghum i Paramparam i Mirunia :)

 

a tam jeszcze oprócz tej peruki, szminki i wąsów była sukienka do owłosionych nóg :? ale wydaje mi się, że on tak specjalnie, chciał wzbudzić kontrowersje, bo inaczej to ciężko mi powiedzieć co nim kierowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

 

Na kompie w pracy widzę filmiki, które wstawiacie, jak miło. :smile:

Witam w przerwie na kawkę. Widzę już wszyscy odzyskali świeżość i dziarsko ruszyli na podbój nowego roku. :D

Zaczęłam dzień i nowy rok od pogrzebu, no ale takie życie... Więc dłubanie w pracy wręcz jest luzikiem.

 

Ech Freddy... dla mnie jeden z najlepszych głosów ever... W ogóle tu puszczacie dziś fajne starocie.

 

Holik, Jeśli to jest wyuzdany teledysk, to strach Cię spuścić z oka, bo oczy mogą Ci zacząć krwawić nawet od niektórych reklam... ;)

 

mirunia, u mnie też mżawkowo, w ogóle paskudnie. Zaczynasz rok z nowym kubaskiem? Może też pomyślę o takim rozpieszczeniu. :105:

 

paramparam, Może od tej wilgoci Cię łamie w stawach? Trzymaj się ciepło Kochana, dosłownie. :smile:

 

Carica Milica, Jak poprzedni rok był najgorszy, to ten siłą rzeczy będzie lepszy, więc jest pozytywnie. :smile:

Trzydziestka świetny wiek, nie marudź... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada,

 

Odkąd mam neta trzymam się z daleka od tv, ale jak kiedyś jeszcze oglądałem to była reklama paneli podłogowych, nie wiem tylko czemu reklamowali je gołą dupą murzyna :shock: Też pewnie kontrowersje chcieli wzbudzić.

 

Nie jestem wcale taki delikatny, np. wcale nie mierzi mnie taki wywiad:

 

 

Mirunia oraz inni katolicy nawet nie włączajcie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, remisja schizofrenii to żart, piszę do różnych ludzi z różnych społeczności bo tak mi się nudzi, shitpostuję jakiś gówniany kontent na discordzie, chyba idę na pokemongo.

 

Może będę spełniał złe kryteria remisji epizodu psychotycznego, ale serio, nie mam co robić, a być normalnym mi się nie chce. Szukam zajęć etc. A czas się dłuży strasznie. Nie polecam.

 

Jeszcze ze stażu nie dzwonią, miesiąc temu jak się zgłaszałem nie chciało mi się trochę na niego iść, teraz to bym się ucieszył jakby oddzwonili. Dzwoniłem, nie odbierali.

Chyba znajdę jakieś hobby, bez kitu.

 

Teraz wiem czemu ludzie potrafili mi mówić, że na bezrobociu by nie wytrzymali, albo czemu lubią się spotykać i co znaczy "nudzę się". Ja się nigdy nie nudziłem. A teraz ziewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz poważnie ostre zmiany nastroju! ODSTAW ENERGETYKI! a przynajmniej ogranicz do minimum! :bezradny:

 

Nie mam zmian nastroju, chce mi się spać. Serio.

Idę po leki, zjem obiad, i albo się kładę, albo idę na spacer. Może zacznę jakieś seriale oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia,

 

Witam przy wtorku. On nie jest zwyrodnialcem, pomaga ludziom i zwierzętom, angażuje się w różne akcje charytatywne.

Jest wulgarny i porywczy (skory do bójek), to fakt. Pierwszy raz widzę, że użyłaś tej emotki " :twisted: "

Zaniepokoiłaś mnie trochę :?

 

Jem sobie czipsy z keczupem.

 

Nadchodzi depresja u mnie, czuję to w kościach, nastrój ostro leci w dół, to u mnie cykliczne żaden powód do obaw, ale po prostu będzie ciężko, postaram się przespać ten czas (z przerwami na dni robocze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Pracuje mi się dobrze, bo styczeń szybko minie, a 29-ego wyjeżdżam w białość i mroźność. :105:

Też mam zwałkę na wieczór, właśnie piję kawę, żeby nie zasnąć. :roll: Zagryzam moimi ciasteczkami maślanymi. O tak, smęta utop w czekoladzie! Ślę tulasy, mam dziś power przytulańcowy ( w końcu od rana trenowałam na pogrzebie ), szybko korzystaj! ;)

 

paramparam, Faktycznie może potraktować przeziębienisko aspiryną. :bezradny: Przypomnij mi, kiedy masz wizytę u swojego doktora?

 

Holik, Ojojoj, nie daj się za bardzo sponiewierać. :bezradny: Trzymam kciukasy, żeby się nie rozhulało.

A co do TV, moim zdaniem nie warto włączać...

 

distorted_level68, Widzę też włączyłeś się do akcji - Stop energetykom Reghuma? ;)

 

sailorka, Czemu nie Black Mirror?

 

Odebrałam nowy dowód. Co mnie podkusiło dać takie głupkowate zdjęcie? :hide::D

 

Jedno z moich postanowień noworocznych to prowadzenie systematyczne dziennika, ale takiego pozytywnego. Kupiłam sobie odpowiedni notes ( pisałam Wam kiedyś, dołączony do jakiejś gazety kalendarz ułożony przez Reginę Brett - Twój Dziennik) i mam stroniczkę na podsumowanie każdego dnia, czyli akurat, bez rozpisywania się ( jak się rozpisuję, to mam tendencję do marudzenia :smile: ).

Ciągle Was zanudzam moimi sposobami na przetrwanie... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, za ciężkie dla mnie... co ja na to poradzę, że wolę lekką rozrywkę? tak już mam

 

a co do dziennika... ja prowadzę bloga na forum!

 

a jeśli chodzi o Reghuma i jego energetyki... weźcie dajcie mu spokój, dorosły jest... ja sie objadam słodyczami i jakoś nikt mi nie zwraca uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holik,

 

Nie jestem wcale taki delikatny, np. wcale nie mierzi mnie taki wywiad:

 

 

Mirunia oraz inni katolicy nawet nie włączajcie tego.

 

Obejrzałem całe, Różal jest spoko, w 80% bym się z nim dogadał, 10% różnice w poglądach, 10% nie jestem w stanie zaakceptować - obroża, niektóre tatuaże :pirate:

Myślę, że obrał jasną stronę satanizmu, oby takich więcej 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje, pocę się, jest mi ciepło a jednocześnie czuję się zimny/mokry od potu.

Jak coś będę memował z OIOM'u ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale zobaczy się. Naprawdę dziwnie się czuję.

 

Miłej nocy dla tych co są zdrowi. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, z czystej ciekawości. Chorujesz na jedną z najrzadszych chorób psychicznych oraz osobiście bardzo lubię czytać twoje posty. Wiele osób może być zaciekawionych Twoją przeszłością i teraźniejszością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Rekwizyty przejrzę sobie w piątek na spokojnie w dzień, zobaczymy czego brakuje.

Grzej kostki i tak dziw, że nie chodzimy w tą wilgoć niczym Quasimodo. ;)

 

wiejskifilozof, Ty jako Józef w Jasełkach - dobre! :great:

 

sailorka, Uważam, że oglądanie Black Mirror odcinek po odcinku, w stylu serialowym faktycznie jest ciężkie. Trzeba sobie dawkować. ;)

Blogowanie na pewno jest fajne, terapeutyczne, super, że to robisz! Mi bardziej chodzi o wypunktowanie bez emocji dnia.

 

Liber8, obroża faktycznie jest paskudna... :smile:

 

A wstawianie tego k...a co chwilę nie przeszkadza mi, jest zgodne z wykreowaną postacią. Ma facet swoje poglądy, krzywdy nikomu tym nie robi. Ale też i mną nie wstrząsnął. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, z czystej ciekawości. Chorujesz na jedną z najrzadszych chorób psychicznych oraz osobiście bardzo lubię czytać twoje posty. Wiele osób może być zaciekawionych Twoją przeszłością i teraźniejszością.

 

Nah, w momencie kiedy chciałem robić to AMA byłem w takim samym stanie jak byłem dzieckiem - byłem wielokrotnie wyzywany i banowany na forach internetowych i wiem, że nie potrafiłbym normalnie odpowiadać.

A teraz mam to gdzieś. Jestem raczej zwykłym szarakiem, jak to nasza psychopatka mówiła, ubarwia mnie tylko choroba, i jej nietypowość (parestezje, bezsenność, bóle głowy).

 

No w sumie prócz tego że mam talent do IT. Postawiłem już trzy Hacki, potrafię into Arch Linux, sysadminka przychodzi mi bardzo prosto, miałem jailbreaka na ajfą.

 

Co do teraźniejszości - prócz tego że mi odwala to mam iść na staż i wrócić do PokemonGO.

 

Jak chcesz o coś się spytać to możesz w tym wątku albo pytać na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×