Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia,

„Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem,

a Nowy Rok – Dobrym Czasem”.

(K. I. Gałczyński)

, nic dodać, nic ująć Kochana, dla Ciebie również wszystkiego pięknego, dobrego, słodkiego :D

 

Carica Milica, niech i Tobie spełnią się marzenia najważniejsze, niech Twój Najdroższy /towarzysz podróży/ :lol: , stanie się bliskim dla Twojej Mamy i członków Twojej Rodziny :yeah:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

Lukrowaniem wszystkiego co mi pod rękę podeszło właśnie zakończyłam dzisiejsze miszczostwo w kuchni. :D

Zmęczona jestem, ale zadowolona, bo wszystko się udało ( no dobra, nie wiem jak sernik, ale wygląda bajecznie).

 

Pogoda u mnie paskudna, pada, pizga, no nic to nie ma wspólnego z pogodową atmosferą świąteczną. Może sztucznym śniegiem okna zamalować? ;)

 

To już sobie dziś na Spamowej składamy życzenia?

 

To ja Kochani życzę Wam Świąt w pogodnej atmosferze i z ciepłem w sercu, bo to chyba jest najważniejsze. Ściskam Wszystkich gorąco i pluszowo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paramparam, No ale chyba tutaj pizga jakoś sympatyczniej? :smile: Dobrze, że już jesteś na miejscu, niech Ci służy ten pobyt, nabieraj sił Kochana.

 

sailorka, Swięta bez stłuczonej bombki takie jakieś niepełne są... ;)

 

wiejskifilozof, już zajrzałeś do prezentów? Niegrzeczny... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę Wam cudownych, ciepłych, spokojnych, wypełnionych miłością ŚWIĄT! I wiary w to, że wszystko jest możliwe. Nikt inny tylko Ty decydujesz o tym jak Twoje życie ma wyglądać! Niech ten rok będzie dla Ciebie fantastyczna przygodą, która sama/sam wyreżyserujesz. Kochaj siebie! Bądź dobra/y dla Siebie. Spełniaj swoje marzenia! Pomimo, że dla wielu jest to trudny czas życzę Wam również w te święta miłości, radości i obfitości! Niech magia świąt sprawi by każdy z Nas mógł na chwilę zatrzymać się w tym szaleńczym tempie życia, odłożyć telefon na bok i spędzić czas z Najbliższymi.

Wesołych Świąt! :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłych i wesołych świąt. Ja ich nie czuję i nawet są dla mnie tylko datą łatwą do zapamiętania zmiany mojego życia.

Pochwalcie się potem prezentami - ja nie wiem czy dostanę coś co mnie uszczęśliwi, ale nie chcę wykorzystywać funduszu rodziców. Jeżeli coś dostanę to spoko, jeżeli nie, to też ok, bo jestem pewien, że będą słodycze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt dla moich kochanych spamoludków! Dużo magii, miłości i spokoju w gronie rodzinnym!

 

Tak to widziałbym, gdybym nie spędzał wigilię tylko nie przy najbliższej rodzinie ;) Akurat brak żadnej dalekiej, uff.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chwilę przy kompie, przyszedłem przetestować słuchawki które dostałem.

 

I trochę się przewietrzyć przy otwartym oknie. Zjadłem krokieta, rybę, potem wafle z nutellą, potem rybę, potem piwo, czekoladki xD I mnie zmuliło.

Ale czuję się dziwnie spokojnie, bo było raz tak:

alkohol-a-schizo-t61467.html

 

Przy takiej samej dawce alkoholu. Skoro nawet mnie tak mocno nie stuka, to chyba jestem już stabilny :D

Do zobaczenia później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, jakie dostałeś słuchawki? ja niedawno wygrałam na game jamach razory usb i lioncasty. próbuję sprzedać na olx, bo podobno są wartościowe, ale nikt nie chce kupić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, jakie dostałeś słuchawki? ja niedawno wygrałam na game jamach razory usb i lioncasty. próbuję sprzedać na olx, bo podobno są wartościowe, ale nikt nie chce kupić :/

 

Jakieś philipsa, białe, podobno coś koło stówy więc nie jakieś wartościowe, wystarczające dla mnie ;)

Muszę kupić jeszcze albo głośniki z wejściem na słuchawki, albo przedłużacz do kabla jack, bo teraz mam podpięte pod monitor - i tak głównie korzystam z Windowsa, ale HDMI Audio nie działa na MacOS/Linux.

To znaczy na Macu działa, ale musiałbym kombinować z SSDT... Nie chce mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypiłem jeszcze radlera, i idę spać. Nic nie zapowiada żebym wstawał w nocy, bo miałem tak po alko, że budziłem się po 3-4h snu. A już mnie muli. Dobranoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×