Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

chciałabym mieć taki problem :105:

 

To jest słaby problem, jak się ma dochodu 4 stówy z czego wydaje 1 na energetyki xD Nie mam innych wydatków finansowych niż jeszcze czynsz dla ojca.

Ehh, nie sądziłem kiedykolwiek, że da się nudzić tak jak ja teraz w tym momencie. Kiedyś koleżanka się mnie pytała co robię całymi dniami po szkole, a ja przeżywałem stany psychotyczne.

A teraz? Teraz rozumiem ludzi, którzy się o takie rzeczy pytają, bo sam ledwo zabijam czas i zaczyna to być problemem.

 

Kiedyś nawet nauczycielom odpowiadałem że nie mam czasu lub nie wiem czy będę go mieć, kiedy nic w życiu nie robiłem z czego śmiali się rówieśnicy, którzy mieli o wiele lepsze wynik w nauce kiedy ja musiałem uczyć się w domu znacznie więcej bo przez stany epileptyczne/katatoniczne nie byłem obecny na 90% lekcji.

Dosłownie prawie nigdy nic nie wyniosłem z tego, co się działo w szkole. Jakbym był w stanie jakim jestem teraz to bez problemu non-stop miałbym czerwony pasek.

 

No ale, tak to jest jak się nie rozumiało, że musi się poświęcać tyle na naukę, a inni rówieśnicy nie muszą nic robić, i mają wyższe wyniki a na dodatek życie prywatne, kiedy jedynym moim było granie w gry na kompie.

Z tego powodu straciłem dzieciństwo, a nawet go nie pamiętam, jak większość programu nauczania w szkole...

 

No ale test IQ na 130 pktów rozwiązać umiem (mam całkiem dobre źródło do internetowych), u psychologa tak samo wykręciłbym teraz 120-130. Ehh.

 

I znów mi się gadane włączyło :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, daj linka do tych testów w necie. bezpłatne są?

 

Tak, choć mierzą coś innego, co testy u psychologa. Wydaje mi się jednak, że takie internetowe dobrze mogą obrazować inteligencję przed/bez-chorobową, ponieważ nie jest mierzony czas (ja w szpitalu miałem), choć i tak nie jest to idealne. Jak ci się uda wykręcić większy wynik to pisz :P:

 

http://test.mensa.no/

http://www.iqtest.dk/main.swf

 

Najbardziej polecane, bezpłatne, znalezione na wykopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, byłem dzisiaj u psychologa i było ok :)

 

Ostatnio trapuje mnie mój wymysł - podchodzi to pod sałatę słowną i rozluźnienie skojarzeń, ale śmieszy mnie to.

Mianowicie mam lek Solian, który brzmi podobnie jak sól. Przedawkowanie soli powoduje chęć wymiotów i złego samopoczucia.

Długotrwałe branie Solianu powoduje brak stanów psychotycznych i maniakalnych, czyli też pośrednie samopoczucie, jeżeli ktoś lubił objawy chorobowe ;)

 

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

To prawda, na pewno robota przedświąteczna wre u większości :D

 

mirunia, :D , w jakim celu posypujesz go cukrem, zaciekawiło mnie to :?:

Na który pasztet zdecydowałaś się :?: Drobiowy, mieszany?

 

Reghum, czyli wizyta udana :great: Jak długo chodzisz na terapię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, czyli wizyta udana :great: Jak długo chodzisz na terapię?

 

Przychodzę jakoś porozmawiać, wizytę mam różnie, raz co miesiąc, raz co trzy. Nie nazwałbym tego terapią a po prostu "zajęciem".

Jakieś połowę tego co do psychiatry, więc chyba 2-3 lata :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, heeej, dobrze Cię widzieć!

Purpurowy, siemka. :papa: co Cie tyle nie było? jak sie czujesz? co u Ciebie?

Cześć.

U mnie że tak powiem - standardowo. Raz na dnie, raz poniżej dna... jakoś się toczy. :P

Ostatnio dosyć często bywam w sąsiednim województwie, toteż mam mniej czasu na pisanie. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

Właśnie przeciągam się, aż kości trzeszczą, bo wstałam z drzemki. Prosto po pracy koleżanka wyciągnęła mnie na kawkowanie i z tego babskiego śmieszkowania, tak się zmęczyłam, że padłam po powrocie do domu. :D

Teraz kontempluję fakt, że już wolne. :105:

Dostałam w pracy premię noworoczną! :yeah: ( muszę to wykrzyczeć wszędzie... ;) )

 

mirunia, misty-eyed, U mnie Dziewczyny praca nie wre, ale chyba nie jest mi z tym źle. ;)

 

Purpurowy, Dawno Cię nie było, witaj witaj!!! Love kwitnie? :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, tak bardzo się nudzę, życie w remisji jest takie "inne"?

Nie chce mi się wierzyć, ale z tego samego powodu odstawiłem Olanzapinę nagle 2 lata temu.

Wydaje mi się że przez te 5 ostatnich lat nie miałem jednego epizodu psychotycznego, tylko dwa w bardzo niewielkim odstępie czasu.

Tylko mój psychiatra mówił mi, że to, że nic nie czuję, to efekt choroby (objawy negatywne), nie mając świadomości, że brakuje mi objawów psychotyczno-maniakalnych :/

https://en.wikipedia.org/wiki/Neuroleptic-induced_deficit_syndrome //Czyżby to było to?

 

To moje plany na dzisiaj:

Jestem umówiony z siostrą i jej znajomymi na pizzę/kebaba o 17.

Pogram trochę w mmorpg jak to zazwyczaj.

Może poczytam coś odnośnie informatyki.

 

I to wszystko ;_;

Smuteg.

 

... Miłego dnia :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×