Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

 

Jednak bezsenność po alkoholu nadal mam, ale nie 3-4h, spałem jakieś 6-8h, więc można uznać, że jest w normie.

 

Miłego dnia po świętach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

 

Zacząłem znów przysypiać w ciągu dnia, tak samo czułem się 1.5 roku temu, gdy podchodziłem do matury. Teraz wiem że miałem dwa epizody choroby.

No cóż, kilku rzeczy nadal nie rozumiem, ale uznam, że nie będę spamił spamową :P

 

Wesołych świąt wszystkim! :mrgreen:

 

Kiedyś jako dziecko bawiłem się generatorem ognia we fleshu w przeglądarce, tylko że to robiło się ręcznie... Ale nawet jakby, to wtedy napis wyglądałby mniej szatanistycznie. A taka tematyka forum :P

 

Z d r o w y c h - W e s o ł y c h - Ś w i ą t !!!

 

Dla mnie już jest po świętach, bo wigilię i prezenty dawaliśmy wczoraj. Nie wiem czy u innych jest inaczej, no ale - wesołych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

paramparam, zupa z rzodkiewek, Przebudziłam się dziś koło 3-ej i szkoda, że tu nie zajrzałam, bo widzę świeże rześkie urzędowałyście. :D

 

paramparam, Co porabiasz? Jest świąteczne do góry brzuchem w pełnym rozkwicie? :smile:

 

zupa z rzodkiewek, , Niestety widziałam Twoje zdjęcie i ten uroczy uśmiech za nic nie kwalifikuje Cię do standardu- Zuo. :D

 

mirunia, Pogoda akurat na polegiwanie i u mnie. Jak tam w gościach? Ja prawie zasypiałam przy stole, ale było fajnie tak mieć podane pod nos różne pyszności. :smile:

 

JERZY62, :papa:

 

na_leśnik, BratKat, Dzięki za życzenia!

 

Zostałam dziś uraczona koniaczkiem do kawy u mojej siostry i powiem Wam - na sen , jak znalazł. Właśnie wstałam, pełna gotowości do dalszego świątecznego lenistwa. :smile:

Zmulenie mnie trochę powstrzymuje, ale od wczoraj wieczorem mam o taką minę - :D . Ale nie żeby zaraz Joker. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paramparam, A ja myślę, że takie weryfikacje są potrzebne, co by się otoczyć tylko towarzyską la crème de la crème . :smile: Grunt, że w domku dobrze się czujesz.

Kiedy masz tą kontrolną wizytę u doktora?

 

zupa z rzodkiewek, O nie nie Moja Droga, ciepło w oczach trudno sobie wgrać... :smile:

 

mirunia, Bardzo długo nie piłam prawie w ogóle alkoholu, tak że zapomniałam, jak rozsądne ilości potrafią miło zadziałać. Ale odnawiam ostatnio znajomość tematu i nie powiem - służy mi. :D

Tak, pozycja horyzontalna jakoś dobrze wpisuje się w dzisiejszy dzień. To sobie poleżakujmy. :smile:

Ja nie mam ziółek, ale za to pyszną herbatę smakową. I piernika. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem utrzymywać przy sobie ludzi, niestety.

 

ja też nie. i uprzedzając - to nie chodzi o to, że poświęć czas, słuchaj co ludzie mają do powiedzenia, zarażaj dobrą energią

bo u mnie to jest tak, że jak jestem potrzebna, do pocieszania, radzenia i wysłuchiwania to jest kontakt, jest znajomość.

 

a jak nie jestem i to ja mam problem to oj ups nagle nikt nie ma czasu, taaaka zarobiona jestem oj sorki że nie mam czasu dla ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paramparam, ale Ty jeszcze wracasz do Francji?

Nie wiem, czy nie osądzasz się tym - nie umiem utrzymywać ludzi przy sobie. :bezradny: A może po prostu to jest czas szukania i odkrywania siebie nawet w temacie relacji. Tak sobie dywaguje.

 

HoyaBella, To brutalne, ale ludzie wcale nie muszą nam się odwdzięczać, ani mieć zawsze dla nas czasu. :bezradny: Jestem miła bo tak chcę, a nie po by ktoś też dla mnie był miły. Jak nie masz oczekiwań, to nawet jak Ci ktoś napluje na wyciągniętą dłoń, to tak nie boli. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

JERZY62, Ej rusz doopsko, bo jakieś smoki od rana oblazły Spamową, to chyba zadanie Jerzego, nie? :D

 

Holik, na kogo smoka szczujesz? ;)

 

zupa z rzodkiewek, paramparam, Witajcie Moje Piękne!

 

nieboszczyk, :papa:

 

Zombieeeeeeee.......

Chciałam tylko uprzejmie donieść, że nawet o tej porze roku o godzinie 3ej w nocy śpiewa jakiś ptak.... :shock: I nie, nie w mojej głowie. ;)

 

To ja też dobiję z kawką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paramparam, Dopóki jest wolne, to jakoś z tym niespaniem można sobie poradzić. Nie wiem, co jest przyczyną u Ciebie, ale ja chyba po prostu za dużo myślę. :bezradny:

 

zupa z rzodkiewek, U mnie też - wiosna ach to Ty... A u Ciebie miły dzionek, bo dobrze brzmisz? :smile:

 

mirunia, To w te święta rozbisurmaniona jesteś - tylko w gości latasz... :D

 

Dostałam pod choinkę nowy telefon i dziś wreszcie zabrałam się za konfigurację, a jeszcze przechodzę z Androida na Iphone'a. Ja wiem, że dla wielu z Was jest to ekscytujący moment, ale ja tego nie lubię. No ale u mnie na koniec roku zmiany, zmiany... ;)

 

Nie mam dziś humoru, delikatnie mówiąc. Nie na długo mi samozadowolenie starczyło.. I co z tym Kosmo zrobisz? Ano może pójdę sobie do kubła na śmieci, w czwartek dzień wywózki, może mnie zabiorą. :twisted:

Srodę przetrzymam, jestem sama, to będę mogła czas poświęcić na użalanie się nad sobą ;) i miałam telefon - kawa o 12tej, czy piwo o 17tej? :smile: No to wybrałam kawę, bo wieczorem włoski.

Idę powybierać jakiś twarzowy worek na śmieci. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×