Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, cóż to jest???

Mój niegdysiejszy poprawiacz nastroju - tzw "jabol". ;)

Piłem tego typu specyfiki, bo były najtańsze, a ja doiłem codziennie, więc musiałem kupować taki badziew. A później nawet on okazał się za drogi i piłem wszystko co miało w sobie %.

Ale te czasy na szczęście już minęły, chociaż nie powiem, chciałbym sobie czasem usiąść wieczorem przy winku, ale wiadomo jak by to się mogło skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, no ale nazwa tego jabola jest powalająca, śmiać się czy płakać, sam nie wiem.

Jeszcze lepsze nazwy przewijały się przez moje gardło.

Agropol o smaku wiśniowym, mocno-mocny fajrant itp. Oj było tego, było.

Albo Cherry Wiśniowe (tak jak by było Cherry Jabłkowe) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Ja nawet czegoś takiego w sklepie nie widziałam... To spod lady się dostaje? :P

 

Carica Milica, Jak tam Słonko nawrzucałaś komuś dzisiaj, czy Ci nerw przeszedł ? :D

 

Karolina66, Któż to wstał otwierać Spamową? :lol:

 

Ḍryāgan, Ja już nie mam jak zmarznąć - jestem pod kołdrą, w szalu i w skarpetach ( szare w różowe paseczki... :smile: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Ja nawet czegoś takiego w sklepie nie widziałam... To spod lady się dostaje? :P

W biedronce Amarena stoi normalnie na półce z alkoholami, ale np. w Żabce, te wszystkie MiXy stoją za kasą, na najniższej półce, tak że ich zupełnie nie widać. W Lewiatanie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Nie wyrzucaj sobie, masz teraz taki moment. Pogadasz z terapeutą i popracujesz nad tym jak to wyrzucać w sposób kontrolowany. Nie pozwolimy Ci zmienić się paskudę... :D

Nie wiem, co Ci doradzić z tym wyjazdem. Czy jak będzie słabo, nie możesz się ewakuować? No i jeszcze szczera lista - dlaczego chcę wyjechać, czy aby wszystkie powody są "czyste" . ( czy nie chcesz od czegoś uciec ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy nowego nauczyciela od biologii - informatyka, który ukrywał swoje wykształcenie przez tyle lat! (był w szkole normalnie) I tak, po lekcjach będziemy rozcinali serce świni skalpelem, jedna koleżanka ma załatwić od swojej babci, która ma rzeźnię :D Naprawdę, prawdziwy nauczyciel z powołania, powiedział też że będzie nam jakieś skąposzczety przynosił, pająki żeby pogłaskać, węże... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×