Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Emilio, mnie ostatnio gry słabo wciągają. MMORPG praktycznie wyłączam po godzinie. Może wciągnie mnie jeden mmo ale trochę jeszcze do OBT.

No ja zawsze byłem zapalonym graczem i chyba się to nie zmieni do końca życia ;) Ale też różnie to bywa,bo nie raz człowiek nie ma siły,źle się czuje a wtedy nawet gry nie kręcą,także Cię rozumiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk co na zaparcia jest dobre :)

wejśc do łazienki,odkręcić słuchawke od prysznica.wyjąć uszczelke żeby nie wpadła do dupy,przyłożyć szlauf do dupy i bardzo powoli wlewać zimną wode w dupe.odczekać pare minut i każde zaparcie zamienia się w serię z ak 47.należy uważać żeby nie wlewać ciepłej wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuć z siebie wewnętrzny krzyk.

 

Trochę nie wiem jak. Kiedy próbuję sformułować czego krzyk dotyczy wkurzam się bez pohamowania - nie jestem w miejscu, gdzie mogę robić co chcę.

Wiele spraw na raz - zazwyczaj taki jest powód.

Problemy mojego dziecka, znęcanie się nade mną Ex, problemy z finansami, problemy ze zdrowiem, problemy w pracy w związku ze zdrowiem (brak koncentracji, rozkojarzenie, uciekający czas), miłość na odległość, trudne rozmowy z najważniejszą osobą w życiu... niby nic - a ja to wszystko przeżywam jak największą tragedię pragnąc śmierci coraz bardziej... Chyba trafiłam w sedno - bo krzyk ucichł - zostało otępienie, trochę paraliżujące wręcz otępienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka tak mam wanne , mala bo mala ale jest i w okresie zimowym bardzo lubie sie w niej pluskac :105: latem wole jednak prysznic.:********

 

Carica Milica, Zosia_89, kryty_k, czesc Dziewczyny :papa::papa:

 

Carica Milica, u mnie dzis tez noc nieprzespana ale mialam jakies sensacje zoladkowe i w zwiazku z tym na warsztaty sie nie wybieram bo czuje sie srednio .Za ile dni wracasz?Moze w domu poczujesz sie lepiej?

 

Co do lekow to fakt nie dzialaja dobrze na koncentracje , zamulaja strasznie i sa klopoty z pamiecia.

W sumie tak naprawde to nie wiem czy one w ogole lecza bo juz troche takich opinii pojawia sie w swiecie medycznym .

 

Milego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracona100, nie przepadamy za soba wiec nie rozumiem zdziwienia ze sie nie witam , po prostu eliminuje ze swojego otoczenia takie osoby i radze zrobic to samo ;) nie musze pisac z kazdym kto na Spamowej siedzi. . Milego!

 

Oczywiście, że nie musisz. Ale ja Ci nic nie zrobiłam i chcę żebyś wiedziała, że Twoje zachowanie jest dla mnie przykre.

Ale skoro Tobie poprawia to nastrój, to OK.

 

Witam kolejnych gości :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×