Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Łobuzy ;)

 

Siedzę w Klinice i mnie zaraz szlag trafi... :evil: usiadłam w świetlicy, żeby popisać trochę pracy magisterskiej bo termin mnie goni, a tu przylazła jakaś baba i ogląda na cały regulator "Jaka to melodia?" :silence: to się skupiłam i napisałam :evil:

mam nadzieję, że w ten czwartek mnie profesor wypuści, bo kogoś rozniosę tu niedługo :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, polecam się :3

 

Carica Milica, widzisz ile radości przy nas ^^

 

kosmostrada, a ołówek-papieros? :D

 

Purpurowy, mnie też w szkole nie lubili. A teraz cisnę bekę, że ja lubię małych chłopczyków, chociaż może powinnam się pilnować, jeśli nie chcę mieć kłopotów w pracy, bo jadę na tym, że oni nie wszystko o mnie wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, moze tak byc , a do tego kilka dni temu bylo minus 16 dzis mialam plus 8 .... :bezradny: i czuj sie tu dobrze????

Jem drug kisiel .. i jutro chce isc do pracy , jednak zdecydowanie mi lepiej jak mam dzien zapracowany a tak siedze i sie nakrecam ze nic nie dam rady... We czwartek mam jeszcze warsztaty na drugim krancu miasta i tu juz nie jestem taka optymistyczna bo grupa ludzi mi nie odpowiada ( oprocz jednej kobiety sami faseci tam sa i to jeszcze duzo starsi a dwoch to zule ktorych bezrobocie wyslalo do tego programu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Też kisiel zaraz sobie robię na brzusio.

W takich chwilach tak strasznie bym chciała, żeby ktoś mi podał dobry zdrowy obiad. Ech. Było se kucharza wziąć za męża. :mrgreen:

 

cyklopka, ołówka papierosa miałam, ale dawno temu. :smile: Teraz mam prawdziwe fajki. ;)

 

acherontia-styx, :papa: No nie dziwię , że Cię nosi, bo już się zasiedziałaś w tej Klinice... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×