Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłam stronę cmentarza na którym leży mój Tata. Oznaczenie nr grobu i sektor jakoś mnie poruszyło nie wiem czemu bo minęło przecież prawie 18 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ale pomysl ile dałaś z siebie przez oststnie dni, ogarniasz, nie lezysz i nie wegetujesz...walczysz kochana,. jaka jestes silna...Tobie teraz napewno wydaje sie inaczej, pewnie, że jestes słaba, nic nie robisz...ja tez mam takie myslenie, dzis moja doktor próbowała mnie wyproawdzic na inne tory, żeby nie mysleć o sobie w ten sposób, że jestem beznadziejna ...to depresja zniekształca nasz sposób myslenia i to jak postrzegamy siebie i wszystko dookoła ta tak nie jest mi tez jest ciężko w to uwierzyc teraz bo w depresjii myslismy na "nie" i teraz ten okres jaki miałam dobry w życiu od sierpnia do lutego, bez lęków i deprechy t-o mam wrażenie, że to tylko leki działały a ja byłam beznadziejna...i tak...moja doktor mówiła, żebym to co przychodzi z trudem, umycie sie wyjście aktywność ugotowanie traktować jako sukces, nagradzac siebie, to nie jest czymś niezwykłym robienie tego wszystkiego kiedy dobrze sie czujemy owszem również ale jesli mimo lęków i tych okropnych objawów wlaczymy to jest to ...sukces... więc nie mów, że nic nie robisz ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesienna mgła czas spowiła

Kurz tylko na krześle siadł

W popielniczce zgasł papieros

Niedoczytana powieść zżółkła

Drzewa pną się ku niebu

Tęskno koronę przysuwając

 

Grób nr 126 sektor 18

Pozostaje w naszej pamięci

 

Marcin przerwał mi pisanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×