Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, To mowisz ze jego trzeba wziac jakas godzine dwie przed tym stilnoxem?

 

Spróbuj najpierw wziąć tisercin tak ze 2godz. przed snem, zobaczysz jak działa. Nie wiem ile czekasz aż Cię stilnox uśpi... pewnie ok.1godz.?

Musisz sam to sprawdzic, może uda Ci się na samym tisercinie spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, Dzieki za nadzieje jak ten tisercin nie zadziala to zaproponuje lekarzowi wypisanie recety na estazolan. uff dobrze wiedziec, ze jest jeszcze cos. Najgorsze jest to ze ja zasypiam tak kolo 5 rano, wiec jeszcze troche na forum posiedze. Ale tak kolo 3 w nocy to juz nie siedze

na forum tylko zwyczajnie gapie sie w telewizor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, No wlasnie o to chodzi chodziaz przyczyna przestawienia rytmu byla inna. Najpierw czytałem ksiazki i nie zaladalem na to forum na parking przyjedrzalem wczesniej. Kladlam sie spac kolo 1 w nocy. Pozniej odkrylem to forum i ten watek nocne marki. Okazalo sie ze to fajnie, ze nawet w nocy mozna byc w kontakcie z ludzmi, ktorzy maja ten sam problem. Godziny spania przesunely sie do 4 rano. Dodatkowo nabawilem sie przewrazlwiania

na dzwiek a u mnie w biurze głośno, zacząłem tam wiec przychodzić na 16, tak tylko zeby miec kontakt z ludzmi. No i w ten sposób caly cykl dobowy sie zmienil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×