Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwy


smutna82

Rekomendowane odpowiedzi

hey,

to co opisujesz nie wygląda na psychozę,tylko na silną nerwicę,

więc się nie nakręcaj niepotrzebnie,nie potrzebujesz teraz szpitala

myślę,że potrzebujesz przede wszystkim terapii i wyciszenia,

staraj się czyms zająć,odwracaj uwagę od chorych myśli i od siebie,

twoje pobudzenie może też być skutkiem działania leku,powiedz o tym lekarzowi

i uważaj na benzodiazepiny,nie bierz ich dłużej niż dwa tygodnie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wyslalam post i mi go wcielo!

 

-- 23 gru 2013, 14:17 --

 

Wlasnie potrzebuje wyciszenia,a czuje ze to lekarstwo mnie nakreca...czuje no.wydaje mi sie ze po 16 dniach brania,powinno byc odrobinkę lepiej,a nie jakieś nakrety,ze mi para uszami leci...

a zla jestem na wszystko i wszystkich...i nie,wczesniej tak nie bylo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochani,czy ktoś mial wlasnie taki uboki od lekarstw w postaci wkurwienia?ze nie mozesz sie opanować?normalne to?mi sie wydaje ze,nie :(

 

-- 23 gru 2013, 14:23 --

 

Nerwosol,zgoda,ja wiem ze to troche trwa,ale chyba nie jest dobrze jak masz wkurw pernamenty,który cie tak doluje,ze chcesz cos,sobie zrobic :(

noo i trzeba lykac benzodiazepin,co tez nie jest dobre.

powinny byc juz lżejsze dni,a ja od tej środy wariuje,bo nie mogę nad sobą zapanować...

i lykam to benzo i wpadnę z deszczu pod rynnę...

nawet jak juz mnie uspokoi moja cwiartka,to dalej o tym myślę,bo sie boje tego stanu :(

 

-- 23 gru 2013, 15:42 --

 

Nerwosol a miales takie objawy?nieopanowanej agresji po ssri?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutna82, co do wkurwienia, to nie mialam od leków, tylko tak o - tez bylo to dziwne, bo w sumie nie mialam konkretnej przyczyny, a tak nosilo mnie - od srodka. Niezbyt przyjemne to bylo, az sie balam tego stanu. Ale u mnie trwalo max 1 dzien.

 

A co do zwariowania - to wlasnie to typowy objaw nerwicy - lęk przed tym, ze sie zwariuje, nie wytrzyma psychicznie, skonczy w szpitalu. Sama jeszcze ze 3 miesiace temu strasznie się w to wkrecalam, ze juz nie dam rady, ze pewnie skoncze na oddziale (a tez mieszkam za granicą wiec dodatkowy stres, jakby trafic do szpitala), ale to jest TYLKO nerwicowe myslenie! Musisz jakos przerwac to bledne kolo myslenia i na pewno nie wkrecac sie w t jeszcze bardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwa,wlasnie sie obudzilam i nadal mam drazliwosc w sobie...ja juz nie,dam rady.nawet jak wezme tabletkę uspok,to troche przechodzi,ale czuje w,sobie to napięcie.

jestem zla,zla,zla na wszystko i wszystkich,buzuje mi w środku...

zastanawiam sie czy odstawić ten lek w porozumieniu z lekarzem...no juz nie wiem co mam robic...

jeszcze tydzień temu tak strasznie to nie bylo...

 

-- 01 sty 2014, 11:14 --

 

Bylam u innego lekarza psychiatry...

powiedział,ze mam nerwice lękowa z napadami paniki...

razem z tym lekarzem zdecydowaliśmy,ze zostaje przy tym leku(powiedział ze jest dobry),tylko podnosimy dawke,co 3 dni do 40 mg dziennie.

 

tylko,ze jak mnie telepalo w środku,tak telepie.caly czas czuje nerwy juz od prawie miesiąca...i to takie mocne nerwy.od dzis przestalam brać benzodiazepin,bo sie boje uzależnić .

ostatni tydzień bralam jedna ćwiartkę rano i wieczorem.

nowy lekarz wypisal mi atarax...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×