Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakim jesteś typem osbowości


ladywind

Rekomendowane odpowiedzi

Osobowość to nie to samo co charakter czy temperament. Osobowość się kształtuje w ciągu całego życia, na sztywno do 20-któregoś tam roku życia. Temperament może być dziedziczny- stąd podział na flegmatyków, melancholików, sangwiników i choleryków obrębie niskiego i wysokiego introwertyzmu/ekstrawertyzmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w tej typologii osobowości nie podoba się to że ja np mam 1% przewagi sensing nad intuition( w sumie też mało to dla mnie zrozumiały jest ten podział) a ogólny wynik powoduje że wg tej typologii jestem już zupełnie innym człowiekiem niż gdybym był INTJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTJ

Introvert(78%) Intuitive(62%) Thinking(25%) Judging(22%)

You have strong preference of Introversion over Extraversion (78%)

You have distinctive preference of Intuition over Sensing (62%)

You have moderate preference of Thinking over Feeling (25%)

You have slight preference of Judging over Perceiving (22%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ISFJ

Introvert(44%) Sensing(1%) Feeling(12%) Judging(1%)

to nie wiem, czy to dobrze dla mnie czy nie dobrze, nie bardzo kumam ten test...

 

Zawsze będzie dobrze, bo ten test nie jest na wyłapywanie patologii tylko określenie idnywidualnego konstruktu- ani intrawersja ani ekstrawersja nie jest czymś złym.

 

-- 30 wrz 2013, 10:43 --

 

Dark Passenger, widze że u Ciebie też przeważa intuicja i myslenie, ale nie dziwne bo widać po Twoim czole w avku :D myslicielu:))

 

Ta, od tego myślenia już w młodym wieku mam trzy zmarszczki mimiczne na czole takie właśnie jak Heisenberg, bo właśnie często tak marszczę czoło. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to o siwienie się nie martwię moi rodzice jak na swój wiek mają bardzo mało siwych włosów, ojciec jest po 70-ce a ma siwych niewiele, a babcia od strony matki umarła w wieku 85 lat bez siwych włosów praktycznie. Gorzej z łysieniem mój starszy już był w moim wieku z plackiem na szczycie głowy ale podobno przez operację, no ale mam niski testosteron co powinno mnie trochę ratować.

 

A tak zauważyłem że większość kobiet ma feeling a facetów thinking ale to chyba dobrze, mi w teście na płeć mózgu wyszło że jestem mega męski a on sprawdzał głównie właśnie myślenie racjonalne kontra czucie a u mnie to drugie nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×