Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uwagi/prośby techniczne


diatas

Rekomendowane odpowiedzi

Steviear, Jak jesteś na stronie głównej to spróbuj kliknąć bardziej po prawej stronie- "(...) wiadomości" albo wejdź w "Profil użytkownika", potem po lewej w "Prywatne wiadomości", a potem w "Otrzymane"

 

Dzięki wielkie :D

Myślałam że coś mam z przegladarką, więc jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zechciałby wywalić ostatnie strony postów w temacie wyborów miss do kosza, bo chlew się zrobił okropny :hide:

Będę zobowiązana :uklon: bo jeszcze jak tu ktoś wejdzie z nowych forumowiczów, to się przestraszy, że na serio z nami jest już źle :?

Tytuł zobowiązuje do troski o innych !

 

Ja rozumiem, że emocje i te sprawy, ale może by to ewentualnie przenieść do tematu misterów :lol: ( na pewno będą zachwyceni ). Żartowałam oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może powinienem zostać modem na tym forum? Przebywam tu dość często i nie przebieram w środkach ostrzegawczych. :pirate:
Messiah na moderatora! smiley-flag-peace.gif

Należy ci się jako forumowemu kaowcowi. Będziesz poprawiać przecinki w moich postach?

 

P.S. Ograniczenia rozwijają ludzi. trafiło na mój pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - skąd się biorą tego typu "reklamy" na forum?

 

-- 24 lut 2015, 02:48 --

 

Przecież to czysta ściema! :?

 

Te reklamy nie mają związku żadnego z forum - a forum nie ma wpłwu na to jaka reklama sie pokazuje. Są to reklamy, które z automatu są przyklejane do danego IP komputera na podstawie plików cookies. Nie będe się zbędnie rozpisywać. W kązdym bądź razie portal abcZdrowie.pl nie ma wływu na to jaka Tobie się reklama pokaże.

 

Dlaczego gdy obserwuje sie dany temat i sie w nim napisze od razu temat jest wyrzucany z obserwowanych? Strasznie to drazni. Co sie nie napisze trzeba z powrotem klikac by obserwowac temat.

 

O ile się nie mylę odpowiedzialna jest za to opcja -> Panej użytkownika -> Profil -> Ustawienia Forum -> Wysyłanie wiadomości -> Domyślnie informuj mnie o odpowiedziach - zaznaczenie opcji "nie" chyba skutkuje własnie tym, że tematy nie są z automatu subskrybowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...dziwne, mi nie wrzuca. Ja mam tak, że muszę dopiero zacisnąć w opcjach danego wątku Obserwuj. Generalnie opcja, którą wcześniej opisałam jest odpowiedzialna za automatyczne dodawania lub nie tematu do zakładki Obserwowane. A spróbuj usunąć ręcznie w zakładce obserrowane wątki, wylogować się i zalogować, nastepnie napisać post na temacie i zobacz czy znowu z automatu doda do zakładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to z telefonu da się w końcu wejść w PW bez przeklikiwania się przez panel użytkownika czy coś w ten deseń. :yeah:

Uff jak miło bo trochę to zasłaniające logo uprzykszało korzystanie z forum przez telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy poza mną, miewa ktoś sytuację, że odznacza wszystkie tematy jako przeczytane a jednak ikony nadal wyświetlają się z informacją o nowym poście?

Tak samo na urządzeniach mobilnych - na komputerze moge przejrzeć jakieś tematy a np. na telefonie wyświetlają się nadal jako nie przeczytane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×