Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uwagi/prośby techniczne


diatas

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to nie musieliście oglądać. Gołe dzieci były dopiero na kolejnych zdjęciach, ale już po pierwszym można się było się spodziewać co będzie dalej.

Btw. amfce jakiś czas temu na forum pisał, że zabrali mu komputer i telefon, więc dobrze mu tak. Mogli by mu zabrać jeszcze ten sprzęt, z którego teraz pisze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze problem z dziwnym sortowaniem tematow na forum.

Nijak sie to ma do ustawien, jakie zrobie w profilu.

 

Chcialbym aby tematy byly sortowane zgodnie z data ostatniego postu w forum - najpierw te, ktory maja najswiezsza odpowiedz.

 

Obecnie kolejnosc jest dosc przypadkowa.

 

Przyklad z dzialu "kroki do wolnosci" (podaje same wartosci z kolumny "Ostatniu post")

1. dzisiaj 00:56

2. wczoraj 20:10

3. wczoraj 15:23

4. 25 lis 2014

5. 20 lis 2014

6. 37 minut temu

7. dzisiaj 09:05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zgorszony i zbulwersowany ilustracjami tematu "Zero seksu", które są niejako zaprzeczeniem myśli przewodniej tegoż wątku. Z tego forum robi się powoli burdel ! Proszę o usunięcie niestosownych obrazków i fotografii. Dziękuję

Zglaszam postLoopiego ktory uzywa slowa burdel dla opisania tematu zero seksu. Dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, jak na tak duże forum, chyba największe psychologiczne, moderatorów jest zbyt mało. Nie raz przez cały dzień w dziele Leki są dodane nowe wątki, które powinny być gdzie indziej. Wiadomo, każdy ma swoje życie i swoje sprawy. Ale ze dwie dodatkowe osoby by się przydały :) w razie czego, chętnie pomogę :) byłem tu długi czas pod nickiem Paździoch, więc mam obycie z forum :D i dużo wolnego czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×