Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uwagi/prośby techniczne


diatas

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum giną moje posty, czuje się dyskryminowany.

 

 

 

Idiotyczne Offtopowe posty w tym dziale są kasowane/wywalane do kosza,a przynajmniej część,dlatego proszę o nie zaczynanie ich,oszczędzicie nam roboty.

 

-- 03 maja 2014, 15:12 --

 

Idiotyczne Offtopowe posty w tym dziale są kasowane/wywalane do kosza,a przynajmniej część,dlatego proszę o nie zaczynanie ich,oszczędzicie nam roboty.

 

Idiotyzmu tu nie ma więc zaniecham tą informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

White Rabbit, W niedługim czasie (mamy nadzieję) ma zostać wprowadzone usprawnienie nie pozwalające wysyłać obrazków w postach na nowych kontach,dopiero od określonej liczby,jednak nadal czekamy na wprowadzenie tego ze strony head admina i grupy ABC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić regułę dla wiadomości prywatnych wysyłanych, żeby trafiały do konkretnego folderu?

 

-- 30 maja 2014, 11:05 --

 

Pytam poważnie. Ustawiłam "regułę" dla wiadomości przychodzących, a wysłane przenoszę do folderów ręcznie. Przeoczyłam coś w ustawieniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem kiedyś o podobną kwestię administracje, ale niestety - nie da się .

Jest to zapisane w pomysłach forum,ale czy kiedyś zostanie wprowadzone,to jeden diabeł wie :<

 

 

No cóż, szkoda. tre.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie coś z tematami o lekach człowiek czasem chcę coś przeczytać na ich temat a musi grzebać jak w śmieciach.Przykład buspiron i na innych też już nie patrzą na temat tylko walą co do głowy przyjdzie.Dziękuję pozdrawiam armie modów :) W szczególności śliczną Monic 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×