Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie kobiety?


Lord Cappuccino

5 CECH WYGLĄDU KOBIETY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

324 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU KOBIETY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • Wzrost
      16
    • Piersi
      21
    • Nos
      3
    • Oczy
      20
    • Uśmiech (usta, zęby)
      23
    • Włosy (kolor, długość, uczesanie itp.)
      28
    • Twarz (ogólnie)
      56
    • Biodra
      12
    • Nogi
      17
    • Skóra (cera, karnacja, opalenizna)
      9
    • Sylwetka/Typ figury
      36
    • Tyłek
      19
    • Stopy
      5
    • Depilacja
      5
    • Wagina
      2
    • Ubiór (ogólnie)
      18
    • Bielizna
      2
    • Zapach
      9
    • Dłonie
      6
    • Brzuch
      7
    • Sposób chodzenia
      4
    • Inne (piercing, tatuaże itp.)
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz tylko po zmroku biegam, ciemność i wieczorny klimat dodają +10 do mocy w nogach i płucach.

Poza tym wraz z depresją wybitnie denerwuje bieganie w dzień, łażenie przez ruchliwe ulice żeby dostać się do parku itd., a zwłaszcza kartofle patrzące się na ciebie jak na wariata, że idziesz biegać kiedy oni już marzą tylko o piwie przed tv/pc, heh, normalny to ja nie jestem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, wszyscy faceci stawiają na wygląd a nie na charakter . Może to nie żadne odkrycie, ale to jest przerażające, że wolą seksi niemądrą laskę niż inteligentną z "brzydką" twarzą. Wolicie patrzeć, niż rozmawiać. No cóż... A potem są rozwody. Bo nie możecie się dogadać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, źle się określilam - chodziło mi o to, że patrzą na twarz, niech patrzą sobie już na te cycki, ale czemu zawsze patrzycie na twarz, kurcze wkurza mnie to okropnie...

:shock:

 

Kobieta może nawet nie mieć cycków, byleby miała sympatyczną buźkę. Co mi po lasce o ciele Dody i twarzy zdefasonowanej żelazkiem? Wystarczająco dużym szokiem jest dla mnie poranne spojrzenie w lustro, po co dokładać sobie horroru od razu po przebudzeniu..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar nie zauważyłaś pewnego szczegółu, w ankiecie nie ma do wyboru cech osobowości a jedynie fizyczne więc skąd w ogóle wniosek, że faceci patrzą na wygląd a nie charakter Oo

Mnie to dziwi, że jest tak samo głosów na tatuaże/piercing jak na depilację, ja tam wolałbym kobietę bez włosów na nogach niż z tatuażem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar,

źle się określilam - chodziło mi o to, że patrzą na twarz, niech patrzą sobie już na te cycki, ale czemu zawsze patrzycie na twarz, kurcze wkurza mnie to okropnie...

A na jesieni i w zimie na co mają patrzeć? Na minimalne albo zerowe wybrzuszenie na kurtce? :D Dziwne masz jakieś te zarzuty. Każdy niezależnie od płci i wieku, zawsze odruchowo nawet spojrzy na twarzy i automatycznie oceni. Taka nasza natura.

 

Autodestrukcja,

Obrazek faktycznie rządzi :lol: Te ich miny z wyciągniętymi rękoma, nie mogę i końcowa kwestia. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeczytałem taką mądrośc - aforyzm , z którynm sie w pełni zgadzam: " Ideałem mężczyzny jest kobieta , której nie może znależć" . Świadczy to w dużej mierze w jak pernamentnej neurozie zyje wspólczesny świat ze swoim modelem wiecznego, nieprzemijalnego piękna (lansowanego głownie w telewizji) i dobrobytu ( bez chorób , nieszcześć i złej doli).

Neuroza !,,, która daliśmy sobie wmówić!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×